0 oy
59 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar ebeler dogumhane odalar vs nasil ne gibi imkanlar sunuyorlar kapiyi ufak da olsa susluyorlar mi refakatçi alimi misafir kabul edilisi nasil bilgisi olan var mi

2 Cevaplar

0 oy
(181 puan) tarafından
ben yaptim canim susleme vs. hicbirsey yok 1 refakatci kaliyor pandemiden once ikiydi normal dogumsa sanci odasina sadece bayan aliyorlar cok guler yuzluler doktorumdan ve oradaki herkezden memnun kaldim ben
tarafından
Kimdi doktprun canim
(181 puan) tarafından
Emine Zeynep Yılmaz canim ayrıca doğumdan sonra oda numarası söylüyorlar o odaya geçiyorsun susleme yapip geçmiştim ben
-Reklam-
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Bende orda yaptım süslemeyi kendin yapabiliyorsun sadece 1 kişi kalıyor yanında ama ziyaretçi alıyorlar benim ailem gelmişti normal doğum da sancı odasına 1 kişi alıyorlar normal de ama benimkinde boş du o gün odalar benimde 10 saat sancı çektim eşimi almışlardı yanıma hatda eşim annem birde kuzenim yanımdaydı ebeler çok mükemmel hiç uzmediler ne istediysem yaptılar
tarafından
Canim kapı susum varda kapiya nasil asabilirim sen ne zaman digum yaptın
(3,681 puan) tarafından
Canım ben hiç susleme yapmadım pandemiye denk geldiği için kimse gelmedi 1 sene oldu tam  YouTube den bir bak nasıl kapıya asıldıgini ona göre götürürsun malzemelerini
tarafından
Allah razı olsun canim hic aklima gelmemisti bir bakayım
(3,681 puan) tarafından
Ne demek canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 32 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Elanur__ (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
2 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde G.ll0 (1,543 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Taze_anneee1 (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
1 Şubat 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Nurgll (82 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,947 kullanıcı

...