0 oy
192 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,856 puan) tarafından
Kolestrol problemim var sağolsun kocam internetten araştırmış ne iyi geliyorsa almış getirmiş yeşil çay badem fındık şalgam düzenli ye diyor sabaha hergun nescafeyle  başlardım bugün yeşil çay içtim kahvaltı olarak da sekiz badem sekiz fındık yedim evde hiç domates yok yoğurtlu yulaf yapacam yulaf da kolestrolu düşürüyormuş bu arada göbeğim komple gitti gibi bir şey olmuş 

Bahsettiğim spor kondisyon bisikleti 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kiz kac zaman yaptin göbek gitti 
(1,856 puan) tarafından
Benim göğüsler acayip büyümüş bel nedense baya baya göbek gitti inceldi kalça zaten 100beden göbek le alakalı bir şey okumuştum karnı 30saniye içe çek bekle işe yarıyor demek ki
tarafından
Kiz göbeğin  hiç  bisey yapamdan mj gitti
(1,856 puan) tarafından
Evet canım ben de anlamadım eşim bile fark etti o derece elbisede korsesiz düzlük oluştu :-)
tarafından
Mucize ya
(1,856 puan) tarafından
Şimdi bunu kutluyorum simit aldım bir oğluşuma bir bana şimdi kilo yapıyor ama üstündeki susamin kolestrol düşürücü etkisi var sporu da zayıflamak için değil de kolestrolu düzenli spor iyi geliyormuş ondan yapıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bel.cevreni inceltmen lazim tereyagi yeme sucuk salam sosis yeme beyaz et agirlikli beslen kırmızı  et cok tüketme gunluk yarim.saat yurumeye çalış  doktorun bana soyledikleri böyle 
(1,856 puan) tarafından
Zaten salam sucuk sosis evimize girmez  kavurmalı yumurta çok yapardık haftada bir et de ikisini de çok yemezdik ama tavuk eti de zararliymis en iyisi vegan beslenmeymis
tarafından
Brnimde kolestrol.yuksek tereyagi hastasiyim ondan
(1,856 puan) tarafından
Yeme ben dün eşime kıymalı kuru fasulye yaptım zeytin yağı vardı ama bir tatlı kaşığı kadar neyse deney yaptım bir küçük kase yedim hemen bittikten bir süre sonra kalbim sızladı
0 oy
(472 puan) tarafından
Bende dediğini birebir yapayım 

Artık sokağa çıkmaya utanır oldum 

Bildiğin 8 aylık  gibi göbeğim var 

Eşimde araştır yardımcı olurum dedi. 

Evimde koşu bandı var ama öglum sesine korkuyor 

10 aylık oğlum 
(1,856 puan) tarafından
O sporlar göbeği değil bacağı eritiyor göbeği yani karnı calistirman lazım
0 oy
(472 puan) tarafından
Ne kadar sürede eridi göbeğin canım 

Süt kilo aldırmazmı 
(1,856 puan) tarafından
Bilmiyorum bir haftada baktım gitmiş
0 oy
(428 puan) tarafından

• :ermm:8 badem 8 fındıkmi bunlar çok degilmi Polonya kilo.alma sorma
(1,856 puan) tarafından
Kız diyette değilim sadece kolestrol değerim çok yüksek düzenli spora başlamak düzeltiyormus badem ve fındıkta da düzenli yersem kolestrolu düzeltiyormus
(428 puan) tarafından
Ye tamamda 8 8 16 yapar :)) sana yag olarak dönmesin diyorum eti kes et yükseltiyor hamur işi  bol bol yürüyüş kondisyon değil sen olayı farklı anlamissin bendede varda ondan diyorum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 154 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ayparca (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
0 oy
2 cevap 172 göst.
21 Ekim 2023 Aile kategorisinde Melisakay67474 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.
4 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mutluyum (568 puan) tarafından soruldu

396,350 soru

11,855,995 cevap

35,949 kullanıcı

...