0 oy
825 göst.
Aile kategorisinde (1,856 puan) tarafından
Kimi duyuyorum kaza oldu diyor korunuyor muydun af buyurun geri çekilmeyle diyor la geri çekilme diye bir yöntem yok dolayisiyla korunmadiginiz için de her ilişkinizde çocuk sahibi olma şansınız var e hamile kalınca istemiyordum çocuğum kucuk daha kazayla oldu da demesinler hani prezervatif takarsin yırtık olur çıkar farketmez son işte bu kaza olur :-)

Ne olursa olsun kazayla hamile kaldım demeyin hamile kalmak öyle basit bir durum değil çok zor bir durum hele ki bu devirde.

Bana gelince ben evlendim bir yıl düşünmedim sonra çok çok istedim yaş da 25di 26 yaşında anne oldum bu arada çok istediğim halde üç ay sonra oldu adetim de aşırı düzenliydi  

Bu devirde çoğu kişi çok zorlanıyor hiçbir sağlık problemleri olmamasına rağmen olmuyor neden mi çünkü aşırı stresten başlarından bela eksilmiyor ki durumu hali vakti iyi olanın da huzuru olmuyor 

52 Cevaplar

0 oy
(2,136 puan) tarafından

Ben tedaviyle 1 yılda hamile kaldım kaza ile hamile kalanları kutluyorum.:D

(299 puan) tarafından
Korunma yönteminizi ogrenebilir miyim çok nadir bı durumdur bu
(316 puan) tarafından
Prezervatif
(299 puan) tarafından
Pek güvenilir değilmiş Allahh ol der mi olur ben çatlatma iğnesi yapıyorum gününü bırak saatinde ilişki oluyo ama tutmuyo sorun bende galiba
(316 puan) tarafından
Valla ceket atsa hamile kalıyorum 2 oğlum var ikisinde de hiç zorlanmadan oldu hemencecik bide iş yaptım ağır taşıdım ev taşıdık hiç düşmedi bide o kadar hap içtim antibiyotik hapı dişim ağrıyor du diye içtim maşallah bana çocuklar zimba
(299 puan) tarafından
Maşallah yumurtaların kaliteli genelde öyle olur bnde yumurta tembelliği var:)  kendimi kıyaslamam bile kimseyle❤️
-Reklam-
0 oy
(607 puan) tarafından
Ben isteyerek yaptım ikisinide 22 ayları var iyiki varlar ,:)
(1,856 puan) tarafından
Brovo sana ya bazıları mesela çocuğu var yedi aylık diyor kazayla hamile kaldım
(607 puan) tarafından
Ya işte meninin geldiği zaman geç çekilme oluyor , doktorun birisi sadece spermin suyuyla bile hamile kalinabilecegini söylemişti , görümcem benim 3 buçuk yaşındayken ilk çocuğu ikinciye hamile kalmış birde diyorki bana kazayla oldu bende yeni doğum yapmıştım , birde çok agladim demesi falan yokmu kocasida istemiyormustu falan .
 cekemediginden sonra diyorki çocuğu büyüdü tabi , e işte bişey olmaz içine bıraksın bı deneyelim tek seferde tutarmi dedik diyo , demekki tutuyormustu
0 oy
tarafından

Evet biz:)) evlendikten 2 yıl sonra  yaptik:D

0 oy
tarafından
Bende durum ayni olmuyo kaza diye bisi yoktur bile bile lades onlarinki ha dedigin gibi prezarvatif yirtilir onu anlarim ama ondanda geri cekilmeyle garantiye alinabilir ama spiralle hamile kalanlar evet gercekten kazayla denilir onun disinda kaza degil bencede
tarafından
Saol balım Allah razi olsun ❤️
(2,375 puan) tarafından
Hasta misin mihri
tarafından
He gı ishal kusma ates titreme falan baya kotuydum ustune bide karin agrisi mahvetti beni bugun toparladim biraz sukur
(2,375 puan) tarafından
Yapma ya ortalik kötü zehirli ishal salgıni varmis komsular diyor çok dikkat edin  
Gecmis olsun ♡♡♡
tarafından
Saol canim benim ❤️
0 oy
tarafından
Çok istediğim halde üç ay sonra hamile kaldım  hamile kalmak kolay değil demişsin canım ama isteyerek beş altı senede zor kalanlar var daha sen dur:) Ben de iki sene sonra hamile kaldım mesela. Ama bazı  metobolizmalar hamile kalmaya.elverişli herkes bir olmuyor hemen hamile kalabilenler de çok fazla zaten o yüzden en ufak bir aksilikte kazayla hamile kaldık deniliyor:)
(1,856 puan) tarafından
Kız ne aksiligi korunma yöntemlerinin hiç birini kullanmıyorlar ki
(316 puan) tarafından
Bn hemen hamile kalanlardanim prezervatif yırtıldı hamile kaldım cocuklarimin arasında 11 ay var
(1,856 puan) tarafından
Bak prezervatifin yırtılması bir kaza
(316 puan) tarafından
Ama yine prezervatife devam :) hajahababbs
0 oy
tarafından
Ben isteyerek yaptim 1 sene ugrastik :))
(1,856 puan) tarafından
Gerçekten bu devirde çocuk çok zor yapiliyor
tarafından
Ya benim kistim vardi ondan olmadi hemen
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Ben 1 sene korunmadan bebek istedim tutmad, korona olduğum ay korunmama rağmen bebiş haberi aldık :) nasip. 
(1,856 puan) tarafından
Koronanin yan etkisi
(1,272 puan) tarafından
Bilemiyorum artık :)
0 oy
(10,949 puan) tarafından
Kız deme oyle zor filan. Ben ceketini atsa gebe kalanlardanım.ben 2. Ye korunma hapı içerken gebe kaldım. Hemde senelerdir içiyordum yani oyle içmeyi bilmiyordum fila inda degil eminim 1 tane bile de unutmadım =) 
(1,856 puan) tarafından
Prezervatif kullanın haplar mahvediyor insanı
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Ya millet çocuk yapmanın adını kaza koymuş geri çekilme bence İyi korunan için korunma yöntemi şahsen 4  sene geri çekilmeyle korundum şimdi 10 aydır yine Aynı yöntem ama kazara prezervatif veya da geri çekilmeylede oluyor tabi:)
(1,856 puan) tarafından
Yani veren Allah veriyor da kazayla demek bence çok kötü bir şey
(2,055 puan) tarafından
Aynen
0 oy
tarafından
Zevkleri için düzgün korunmayı hamile kalınca ben napicam çocuğum küçük diyip isyan ediyorlar kime sorsan geri çekilme ile ozmn adam gibi korun 1 tane yetmiyor sa 2.yi dene,

Zaten çocuk yapmak zor olmuş dediğin gibi herşey hormon lu can sağlığımız yok 22 yaşinda yım kronik hastalığım fıstığım herşeyim var en yaşlısı benden daha sağlıklı vallahi
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Ben 6 yil geri cekilme yontemiyke korunda sonra istedik ilk bir ay yumurtlamayi takip ettim ve o ay hamile kaldim simdi bu ikinci icinde 6 ay korunduk geri cekilme yontemi ile kizim 7 aylikken hamile oldugumu ogrendim simdi artik spiral taktircaz
(1,856 puan) tarafından
Geri çekilme yöntem değil canım şansınız yaver gitmiş sizin
(2,765 puan) tarafından
Bence en kesin sonuclu yontem o
0 oy
tarafından
Bende cok zor hamıle kaldım . Hıc bı saglık sorunumuz olmamasına ragmen ılk 1 yıl ıstemedık sonrada 2 bucuk sene sonra hamıle kaldım suan kucagımda ballı çöregım 7 aylık. Rabbım dıleyen ısteyen herkeze nasıp etsın ınsallah bu duyguyu yasamayı nasıp etsn 
(1,856 puan) tarafından
On sene sonra hamile kalan birini biliyorum
tarafından
Bnmde var cevremde 10 12 sene sonra kendılıgınden olan canm evet
0 oy
(299 puan) tarafından
En nefret ettiğim şey kocanız var dul degilsinz ayıp değil mi dedgnz şey gerçekten de hiç kolay değil bunu en iyi ben bilirim insanları enayi yerine koymayın lutfen
0 oy
tarafından
İsteyerek iki ayda oldu hatta eşim gorevde iki bayramda denedik kurban Bayramı'nda oldu.
0 oy
(3,608 puan) tarafından
Ben ikinci cocougumu isteyerek yaptım hatta 8 ay olmadida doktora gidecektim artık neden olmuyo diye ama ilki ve sonuncusu kazayla oldu evet:)
0 oy
(1,577 puan) tarafından

Ben korunmadan uğraştım 10 ay sonra hamile kalabildim ilk bebeğime. Olmadı diye doktora bile gittim. Sonra bi baktık aaa hamileymişim:D

0 oy
(4,678 puan) tarafından

9 ay geri çekilmeyle korundum sonra istedim bir sonraki adetimde hamile kaldım şuan oğlum 1 yaşında ve 1 yıldır yine geri çekilmeyle korunuyorum keşke bende kazayla hamile kalsam:D

0 oy
(14,032 puan) tarafından
Bir oğlumuz var isteyerek oldu ♥️
0 oy
tarafından
Biz 2 yil hic korunmadik bu sene rabbim nasip etti simdi kara kara dusunuyorum nasil korunucam diye :D 
0 oy
(4,174 puan) tarafından
İsteyerek oldu 2 cocugum var aralarında 6 yas var. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 296 göst.
2 Eylül 2023 Moda kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 114 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 549 göst.
2 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Öyküm* (1,455 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 889 göst.
20 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,054 soru

11,377,122 cevap

34,863 kullanıcı