0 oy
991 göst.
Aile kategorisinde (980 puan) tarafından
Bir kaç güne baba evine döneceğim. Eşimin ailesi sonunda istediğini aldı kızım yarın 1 yaşına girecek ve biz boşanıyoruz. Ben istemesem de kabul ettim. Yeni bir hayata adım atmak üzereyim. Hiç bir şey istemiyorum ne nafaka ne ev eşyaları hepsini alsınlar başlarına çalsınlar.

24 Cevaplar

+12 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Nafaka eşyalarını al kafasizlkk etme, duygusal davranma
(980 puan) tarafından
Brnim hiç bir zaman parayla işim olmadı. Kızıma annem bakar ben çalışırım
(5,406 puan) tarafından
Aferin sana büyük başarı =) şimdi böyle düşünüyorsun ileride pişman olacaksın.  Senin evladının rızkını başka kadınlarla yiyecek o zaman da artık hak iddia edemeyeceksin
(980 puan) tarafından
Ne hali varsa görsün
(5,406 puan) tarafından
Belki blöf yapıyordur
(980 puan) tarafından
Sanmıyorum en ufak bir tartışmada hep hemen seni boşayacağım diyordu. Meraklı yani boşanmaya.
-Reklam-
+1 oy
(3,605 puan) tarafından
Nafaka eşya niye istemiyorsun ileriki zamanda bu düşüncen için n pişman olursun senin evladinsa onunda evladı essseek gibi giderlerini karşılamak zorunda eşyalarında al kullanamk istemezsen satarsın parasına çocuğuna birşeyler alirsin
(980 puan) tarafından
Laflarını çekemem Allah versin cezalarını
tarafından
boşver laflarını tam tersi birak konuşsunlar madem seni yuvanı bu duruma sokmak zorunda bıraktılar sende kedi gibi eğme başını tüm haklarını talep et ve al da zorularına gidecek ki konuşacaklar ezdirme kendini çocuğun için ne alabiliyorsan al hakkını bırakma
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Istemiyorsan boşanma 
(980 puan) tarafından
Napayım kocamın ağzında sürekli boşanalım cümlesi dolaşıyor
(7,654 puan) tarafından
Biraz ayri kalın bosaninca pisman olacak
(980 puan) tarafından
O ne inattır. Ölse pişman olmaz sanmıyorum
(7,654 puan) tarafından
Hakkinizda hayırlı olsun o zaman
(980 puan) tarafından
Amin. Ben biraz ayrı kalalım diyorum ama istemiyor
0 oy
tarafından
Hakkinda hayırlısı olsun 
(980 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(280 puan) tarafından
Sebebi nedir
(980 puan) tarafından
Benim ne olursa olsun terbiyemi bozmamam çirkefleşmemem. Bu güne kadar saygıda küsur etmedim yetmedi daha çok istediler Allah versin cezalarını
0 oy
tarafından
Ozel degilse sebep nedir
(980 puan) tarafından
Karakterimi bozup onlar gibi olmamam dik duruşuma katlanamadılar
tarafından
Ah be kuzum hakkinda hayirlisi olsun inşallah cekme onlari
(980 puan) tarafından
İnşallah sağ ol
0 oy
(1,577 puan) tarafından

Hakkında hayırlısı canım ama esin niye ailesi istedi diye boşanıyor? Karısına çocuğuna sahip çıksa ya tabii adamsa

(13,016 puan) tarafından
Adam olsaydı yaşatir mıydı karısına bunları :(
(1,577 puan) tarafından
Haklısın canım ama ortada çocuk var yazık günah yaa
(980 puan) tarafından
Adam olsaydı ailesi yerine bizim ailemize sahip çıkardı. Onları bizden önde tutuyormuş demek ki
0 oy
tarafından
Ee bacım kocan ailesinin lafiyla mı hareket ediyor
(980 puan) tarafından
Öyleymiş bayramda belli oldu
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Sacmalama sakin bak sakin çok pişman olursun herseyini  vermek zorunda öle uzulup  bi kenara cekilmekle  olmaz  paşa paşa vercek parayi  öle bi saflik  yapma
(980 puan) tarafından
İstemiyorum onun da lafını ederler çekemem. Allah'ım büyük
0 oy
(506 puan) tarafından
bence nafakani tüm haklari al. neden almiyorsun bu senin en dogal hakkin. seni bu duruma getirdilerse bence hesabini da vetmeleri gerek. bu bebegi sen tek basina yapmadin buyuturken de tek basina masraflarini neden ustlenesinki. babasi olarak yapmak zorunda. ve bence eger esini seviyorsan da anasinin istemiyle bosanma karari verme. bu onun ekmegine yag surmek.olur. bosanma bak gor.nasil dellenir. yeter artik bu kaynanalar düssun insanlarin yakasindan ya.
(506 puan) tarafından
bence diret hemen kabul etme. bir yuva kolay kurulmuyor hele ki bebegin var ufacik.
(980 puan) tarafından
Ah canım kaç kere konuştum kızımız anne babası bir arada olmadan büyümesin bak istersen biraz ayrı kalalım diyorum ama istemiyor. Bir ara çocuğa güvenme yollarım annene demişti evladını düşünen böyle der mi
(506 puan) tarafından
o zaman anlasmali bosanma cekismeli olsun. belki bu sure zarfinda barisirsiniz hem ayri kalmis olursunuz hem de belki o da anlar degerinizi. bence onun kendi akli degil anasinin akliyla hareket ediyor etkisinde kalmis bence kurtulamiyor buyulenmis gibi
(980 puan) tarafından
Bak o büyü işini beklerim ondan kesin bişey yedirmiştir beklerim
(506 puan) tarafından
o zaman hemen pes etme derim. bir sekilde senin esini geri kazanman gerek Allah a dua et bol bol canim.
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun. Ama çocuğunuzun nafakasını sakın bırakmayın. O çocuğunuzun hakkı. 
(980 puan) tarafından
Ben istemiyorum dedim ama o veririm diyor
0 oy
(427 puan) tarafından
Kizinida mi aldilar yani daha dgrusu sen mi verdin
(980 puan) tarafından
Yok kızımı verirmiyim hiç
(427 puan) tarafından
Bnm esimde alirim diyr kizim 9 aylik mahkeme ona vermez degil mi bana oyun oynadi beni dovdu ben kardilik verirken tutup beni videoya cekti beni dovdu die bnu kullanabilir mi alirlar mi kizimi bnden
(980 puan) tarafından
Benim bildiğim 0-3 yaş çocuklar anneye muhtaç olduğu için anneye veriliyor internetten araştırabilirsin. Ayrıca korkma o videodan birşey olmaz sanmıyorum
(427 puan) tarafından
Olmaz insallh ya
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Simdi duyqusal davraniyorsun ama ilerde keske nafakaydi ev eşyasiydi alsaydim diyeceksin .  O yuzdrn hakkin olani almalisin
(980 puan) tarafından
Yok demem
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Donuna kadar iste yaptıkları yanına mı kalsın istedikleri kadar konuşsunlar nede olsa ayrısın hiç Bi *** yapamazlar 
(980 puan) tarafından
Ne hâlleri varsa görsünler
0 oy
tarafından
kiz mantıklı düşün herşeyden hakkını iste ilerde pişman olursun bu devir geçim devri 
(980 puan) tarafından
Yok istemiyorum
tarafından
kendin için istemesen de çocuğun için mecbur canım su zamanda çalışmak da kolay değil hele hop diye düzgün bi iş bulmak hic kolay değil zamanla zorluk yaşadıkça daha cok anlarsin evladını koyup ayri kalmak çalışmak cidden çok zor  bebegin için de aynı şekilde
0 oy
(4,229 puan) tarafından
Kiz onlar senin hakkin niye istemiyosun, allah bile hakkinizi isteyin alin demis, evlenmissin cocugun olmus tum haklarini al ev para nafaka ne varsa, hatta surundur yani oyle surekli bosancam bosancan neye evlenmis madem 
(980 puan) tarafından
Ve daha 2.5 yıllık evliyiz
(4,229 puan) tarafından
Hakkini al yani, onlar ne der diyede dusunme, cocugunun ve senin hakkin ilerde pisman olursun, istediklerini vermezse anlasmali bosanma mahkemelerde surunsun
0 oy
tarafından
Ben o kocamdan bisnaicam çocuğuma bile nafaka almicam adam orda bayram etsin benim yuvam yıkılsın ..

Oldu canım .. 

Madem bisaniyirsun fonuna kadar istesene madem sen kötüsün onlar da biraz huzursuz olsun neden onların yüzünü gukduruyirsun üstelik oncocugun hakkı nafaka buna ne sen ne de babası karar verebilir .. 
(980 puan) tarafından
Boşandıktan sonra ailesinin evine kargoyla kına yollayacağım
tarafından
Çocuğuna nafakasini işte inan bana annen de babanda bı yere kadar bakarlar .. eğer annemlerle yaşayacaksın eve de katkıda bulunmak gerekecek .. bubyuzden vocugunun hakkını işte ... Onlar o kınayı çok güzel yakarlar.umurlarinda olmaz bile
0 oy
(5,558 puan) tarafından
O adamın da o ailenin de kirli donuna kadar al. Sen zaten çalışır çocuğuna bakarsın.  Ama onlari da ez . O parayla çocuğuna güzel bir eğitim ver 
(980 puan) tarafından
Çok şükür ailem var ben de bakarım kızıma kimseye muhtaç olmadan inşallah
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Nafaka ev eşyası için ileride çok pişman olursun alabildiğini al canım kendine kullanmazsin bebeğine kullan bu arada allhim sabır versin bu süreç zor ve bebek varmış kıyamam size 
(980 puan) tarafından
İnadı yüzünde boşanıyor o üzüyor beni
(4,061 puan) tarafından
Kıyamam sana ya
0 oy
(415 puan) tarafından
İlerde pişman olursun nafaka eşya al etrafımda bosananlarda istemedi laf mı duycam diye sonra o eşyalar nafaka başka karilarla yiyince pişman oldular çocuğunun hakkını bırakma sirkelen boşver lafı milleti
(980 puan) tarafından
Başka kadınmış oymuş buymuş takmıyorum tek derdim bize sahip çıkmaması açıkcası

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 764 göst.
7 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 323 göst.
13 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde ÇınarEmin'in Annesi (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 431 göst.
+1 oy
15 cevap 932 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hasretis61 (833 puan) tarafından soruldu

379,922 soru

11,373,125 cevap

34,855 kullanıcı

...