0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde (54 puan) tarafından
40 +3 haftalıgım artık heran doğum yapabilirim sorum şu kızlar eğetim ve  araştırma hastanelerimi iyi yoksa normal hastanelerimi...

Belki bileniniz vardır  istanbul  anadolu yakasında sancaktepe ilhan varank eğitim ve araştırma hastanesi var bide sultabyeli devlet hastanesi var sizce hangisini tercih etmeliyim 

Beni korkutuyorlar eğetim araştırma hastaneleri insanı mahvediyormus falan stajerler falan hep bakıyormuş doğrumu 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
O biraz şans işi canım ya aynı hastanede doğum yapan 10 kişiye sor 5i çok iyi der 5i berbat der yani ben özelde yaptım memnunda kaldım devlete 1 2 kere gittim Beykoz devlet hastanesine asla memnun kalmadım kontrole öncesinde gittiysen hastaneye de kararını ona göre ver ama burdan okumuştum İlhan varank için iyi şeyler söylüyordu herkes
(54 puan) tarafından
Evet gerçekten seninde dediğin gibi şans işi ilhan varanka gidiyorum som zmanlarda bayya ilgililer ama acil bölüm tarafı berbat seni öylece nstye bağlayıp serum takip arkalarını dönüyorlar bakmıyorlar kolay kolay biz seslenmeyene kadar, o yüzden bende ne yapacagimi bilmiyorum çok kararsızım:(
tarafından
Acil bütün hastanelerde aynı kuzum ama her türlü büyük komplike bi hastaneye git Allah korusun acil kötü bi durum olunca devlet hastaneleri çok bilgili olmuyo yine eğitim araştırmalar dha iyi oluyo bu konuda
(54 puan) tarafından
Ya bide şöyle birşey var o an ne olur bilemem inşallah normal arabayla gideriz, ambulans  falan çağırmak zorunda kalırsak o an en yakın hastaneye götürüyorlar
tarafından
Nrmal arabayla gidersin ya doğum öyle aniden başlayan bişe değil ben evde çekmiştim sancımı 3 4 dakikada bire düşmüştü sancım arabaya binip gitmiştim hastaneye.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Durumun varsa özel hastane
(54 puan) tarafından
Keşke olsada gitsem :)
tarafından
Yoksa da araştırma hastanesine gitme bence normal devlete git ..
0 oy
(698 puan) tarafından
Olacak herhangi bir komplikasyon ihtimaline karşılık araştırma hastanesini seçerim doktor acısından en iyisidir. En iyisi olmasa eğitim arastirma olmaz ve o öğrenciler doguma girip ogrenicekki yeni doktorlar ebeler yetişsin.  Zaten sadece kendileri değil hocalari eşliğinde oluyor doğumlar bir calisan olarak egitim arastirmayi tercih ederm.
(54 puan) tarafından
Evet gerçekten çok haklısnız bende eğetim araştırmayı tercih ediyordum ama herkes kendince birşeyler söylüyor iyi kötü bizde etkileniyoruz
(698 puan) tarafından
Banada cok söyleyen oldu canim cok fazla dinleme herkesi cok yorarlar seni
0 oy
tarafından
Oluşabilecek ufak bir sorun için bile sarigaziyi öneririm 

Bit gün orda beklerken milletin bağırma sesi dışarı kadar geliyordu çok bağırma :D
(54 puan) tarafından
Abdo ağanın torunu bilo ağayım hahahahaaa
(54 puan) tarafından
Kürtçe biliyormusun sen
tarafından
Anlıyorum ama knusmuyom
(54 puan) tarafından
Hımm gerçek adını öğrenebilirmiyim
tarafından
Kız ben korktum senden :)
0 oy
(783 puan) tarafından
Valla kimsenin ekmegi ile oynamak istemem ama devlet bazilari kötü yani şans işi biraz. Yengem devlette dogum yapti ama bin pisman oldu. O yuzden iyi arastir
(54 puan) tarafından
Evet kessinlikle şans işi bazıları memnun bazıları değil
Allah iyilerle karşılaştırsın inşallah
(783 puan) tarafından
Insallah. Allah hayırlı dogum nasip etsin
(54 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun:)
(783 puan) tarafından
Sende de ;)
0 oy
(48,731 puan) tarafından
riskli mi gebeliğin
(54 puan) tarafından
Riskli değil ama 40 haftanın üstünde olduğu için git gide riske giriyor ve birşey olacak diye Çok korkuyorum
0 oy
tarafından
Sultanbeyli devlet hastanesi çok iyi o konuda tabi ilhan varnakda iyi ama sultanbeylideki doktorlar çok ilgileniyor sarigazi oyle değil 
(54 puan) tarafından
Sultanbeyli hastanesi diğerine göre daha yakın ama bir defa kontrole gittim gitmez olaydm soğudum doktor çok **** birşeydi sinirliydi agresifliydi ya
tarafından
Ismail bağlars diye doktor var akrabam tüm herkes ondan memun tüm tanidiklarim arkadaşlarım bile gitti çok iyi ilgileniyordu yani sen bilirsin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 99 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 98 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 198 göst.
31 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 175 göst.