0 oy
108 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (73 puan) tarafından
Kızlar ilk bebeğim daha 2 ay olmadık. korunma.yontemi olarak hap ya da spiral düşünüyordum eşimle konuştum ona guvenebilecegimi söyledi doğal olarak korunmak istiyor 2. Bebeği hemen istemiyoruz.Bu şekilde yapanlar var mı ? 

3 Cevaplar

0 oy
(2,479 puan) tarafından
Hap kullan o zaman
(73 puan) tarafından
Hap için kendime güvenemiyorum unutursam içmeyi diye bilmiyorum kuzum ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy bacım aman aman benimki de öyle dedi ilk bebe öyle oldu.hayin kaza olmuş ta bana söylememiş.***** gibi 40 tan sonra da ilk sefere öyle oldu deli gibi testi bekliyorum yaptırmayı daha hayatta kabul etmem.prezervatif hem de kontrol ediyorum iki defa afedersin
(73 puan) tarafından
Prezervatifte onlarda sinir yapıyormuş :(
Hapida unutmamak lazımmış bebekle kendime ona da güvenemiyorum ilk korundugumuzda ilk 6 ay prezervatif son 6 ay doğal korunduk sonra istedik 3 ayın içinde oldu guveniyorum ona ben ama bilemiyorum :(
tarafından
AA iyiymiş.tabi doğal ile yıllarca korunan varmis bende okudum.ama öyle hamile kalan da çok malesef.o zaman sen koruncan mecbur ne etcen.dogru yani prezervatif sinir bozucu bişey ama en zararsız yani
0 oy
tarafından
Bende eşime güvendim çocugum 13 aylık ve 19 haftalık hamileyim. Bence güvenme. Bazen boş bulunup kaçabiliyor. Ee bir de emziryorsan ertesi gün hapı da alamazsın valla bizden demesi :)) 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 81 göst.
19 saat önce Diğer kategorisinde Elifarasss (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 780 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde duygumiray (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 174 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde sevgigoksu (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
17 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Htcasel (28 puan) tarafından soruldu

381,188 soru

11,411,576 cevap

34,954 kullanıcı

...