0 oy
491 göst.
Aile kategorisinde tarafından

İki gündür dinç uyanıyorum benim için büyük lüks bu :D

Sizde durumlar nasıl ?<3

12 Cevaplar

0 oy
tarafından

Cnm sen yinede cok rahatlığa alisma derim sonra kocaman bi bosluga dusersin benden soylemesi:D 

Günaydın kuzum bu arada :)

tarafından
4 ay olana kadar burdayım :D sonra kaynanamla dönecem 15 gün durup eltime geçecek o :D
tarafından
Oooo alis o zman cnm:D
tarafından
Aynen bu rahatlığı buldum biraz keyfini çıkarıyım :)))
-Reklam-
0 oy
(3,532 puan) tarafından

Aynı mücadeleye dewam her günümüze çok şükür gunayydinn:)

tarafından
Allah huzur bereket mutluluk versin her gününüze ayrı ayrı inşallah
0 oy
(758 puan) tarafından
Gece cokk uyaniyorum ama nedense sabahlari dinç oluyorum ben . Zaten bizimki sabah erkenden kalkmayi huy edindi artik
tarafından
Alışkanlıktan olmuştur artık bünye alışıyor bi süre sonra
0 oy
(471 puan) tarafından
Günaydin canim :) Gece çok uyanmasa bende dinç uyanacam da bırakmıyor tam uykuya dalim kesintisiz 4 saat fln uyuyim ondan çok çok dinç değilim ama idare ediyoRum alıştım artık :) 
tarafından
Bizimkide emiyor daha 31 günlük emzirdikten sonra uyutmak için kaynanama veriyorum ben uyuyorum
(471 puan) tarafından
Oy seninki çok minikmis daha canım. Biz 5 aylık olduk emdikten sonra yerine koyuyorum uyuyor canım. Seninde biraz büyüsün uyur inşallah böyle :) yoksa kaynanan gidince çok cekersin
tarafından
Ben kaynanamın yanındayım 4 aylık olana kadar kalacam Allah nasip ederse
(471 puan) tarafından
İyi canım zaten anca toparlar bebis kendisini. Sonra rahatlıkla bakarsın inşallah canım
tarafından
İnşallah inşallha
0 oy
tarafından
Boğazım felaket durumda yutkunurken gözümden yaş geliyor resmen ve çok yorgunum bayramdan önce temizlik üstüne bayram üstüne cenaze onun üstüne herifle takisitik falan derken beni böyle pert ettiler "/ herkesi her şeyi olduğu yerde bırakıp seke seke kaçasım geliyo ")
tarafından
Ay valla neler denedim de geçmiyor canım ya bu havada zorla sıcak şeyler içiyorum falan sarıyorum ama yok dün ateşim oldu 38.5 sitmalandim annemde ilaç var mis verdi içtim baya ter attırdı iyiyim düzeldim dedim gece bi uyandım daha beterim :) allahım dermansız dert vermesin ya hastalık sağlığın zekatıdır ama iki çocukla da pek zor oluyo
tarafından
Tabiki Allah tez zamanda sağlık sıhhat versin inşallah çok zor terlediğin zaman üstüne yine kalın şeyler giyseydin belki o terlede üşütmüş olabilirsin
tarafından
Dün dışarıdaydık bide kuzenime gittik yeni bebekleri oldu hayırlı olsun etmeye gittik evleri de bir sıcak anam catlamalik tam gerçi bana iyi geldide:) orda nasıl terledim ilacida aldım gomleyim su gibi olmuştu hemen eve geldim.dusa girdim sarındım yattım o pamuk gibiydim gece çocuğa bi kalktım yine zombi gibi olmuşum:) ravza sesimden korkuyo çocuk anne senin sesine ne oldu deyip geziyo konuşmayalım diyo ya :D
tarafından
Çocuk napsın inşallah çocuga geçmez sütten gerçi geçiçi bi hastalık değil ama
tarafından
Sesimden korktuk yazık yavrum ya :) nasıl canım acıyor ama varya nasıl geçecek bilmem keşke dün gece acile gidip ilaç falan yazdırsaydım
0 oy
tarafından
Uykusuz uyumak istiyorum 
tarafından
Çok zor ya uykusuzluk
tarafından
Valla bilmiyorum bebek karnım da rahatsız olmuyorum e hava da serin e ev de sesiz ama saat 7 gösterdiği gibi ayaktayım
0 oy
(10,046 puan) tarafından

Günaydın canim bizde durumlar aynı gece her 1,5 saatte bir uyanıyor kızım. Allah'tan emziriyorum tekrar uyuyor ve şimdi kahvaltı zamanı:) 

Sütteki prolaktin hormonu anneye enerji veriyormuş yoksa hiç dayanamazdık :D

0 oy
tarafından

acıktık kocişin  uyanıp ekmek almasını bekliyorum salatalık kek fln yedim:D günaydın canım 

0 oy
(9,651 puan) tarafından
Aman maşallah de bebeğe ve kaynanana :) ben daha uyumak istiyorum ama bebiş yeter anne kalk dedi..
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Gunaydin canm ateşimiz cikti indi butun gece menenjit aşısıni yaptirdik dün aksam bütün dengemiz bozuldu ya :(
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Dün akşam 8de bi uyumuşum daha yeni uyandım valla :)))

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 191 göst.
16 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 307 göst.
2 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,054 göst.
24 Aralık 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nesli (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 95 göst.

379,979 soru

11,374,725 cevap

34,857 kullanıcı

...