0 oy
251 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar, esinmle sürekli kıskanıp kavga ediyoruz ayni evde kalıyoruz kayınvalidemle eşim coook bağlı ona. Bağlı olması tamam normal onlara beni ezdirmez amə kendisi ezer onların yanında ne oldu der. Çoğu zaman da annene her şeyi söyleyip bana niye demiyorsunla başlar kavgalar olup biteni gelir ona söyler bana demez. Ne istesem alır götürür kimse bişey demez diyemez. Ama kendisi annesini falan değil bir yanlışlımla bana çok kötü davranıyor.   Acaba onunla ilgilenmesem soğuk davransam mesafe koysam duzəlir mi. Hep özür diler ama bir şey olunca yine bağırır annesinin babasının yaninda. Annesiyle ne konuşur konuşsun nereye giderse gitsin ilgilenmesem iyi olur mu 

Eşine mesafe koyup iyi sonuç olanlar varmı.???

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gulu seversin dikeni batar kocana cok ilgi gosterirsen gotu kalkar :)
tarafından
Alkışlama emojisi yok yaaaaa :'(
tarafından
Ahahha olsun aldim ben o alkisi :)
tarafından
Hayal edersin sen artık haaha :)
-Reklam-
0 oy
(946 puan) tarafından
Tek çare ayrı eve çıkmak ben sana diyim. Biz de 4 ay aynı evde kaldık çıt desek herkes duyardı. Karışırdı ben sinir krizlerine falan girerdim artık. En son dedim bu böyle olmaz ayrılalım falan ya ayrı eve çıkıcaz yada ayrılalım gidicem dedim öylelikte çıktık. Tabi bir de hamileyim onun da etkisi vardı 
0 oy
(1,166 puan) tarafından
yani bir  iki gun ilgisiz  davran kirildigini ona  belli et. eskisi gibi davranma  ve  analsinki bir kadin konusarak diyil susarak gider
0 oy
(676 puan) tarafından
Ben denedim canım çözüm olmuyor anlayacağı dilden anlatmak gerekiyor 3 yıllık evliyim yeni çözdüm trip küslük umursamamazlık herşey denedim en son yine konuşmak işe yaradı. Tabi eşin ne tarz üslub dan anlar onu da sen bulacaksın
0 oy
tarafından
Aileisnin yanind afazla ilgilenme ve kuzum gerçek şu ki sen ne yaparsan yap ilgi de göstersen ilgisizde bıraksan aynı evd eoturan erkekler hepsi boyel davranıyor .. ben eşim asla değişmez bı ömür nasıl gidecek böyle derdim hep ta ki evinayirana dek adamın içinden başka biri çıktı :)
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Valla ben soğuk davraniyorumda aynı daha beter aramiz daha kotu

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 789 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,650 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 95 göst.
30 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Salamlar (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 565 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Esmeee (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 115 göst.
31 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Esmeee (108 puan) tarafından soruldu

396,810 soru

11,868,413 cevap

35,976 kullanıcı

...