0 oy
1,200 göst.
Aile kategorisinde (774 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar kocam çalışıyor 4 aydır işe girdiğinden beri ay sende çalış ay bütün gün naptın hep yattın 9 aylık bebeğim var dün derin temizlik yaptım tekim kimsem yok camlar dolaplar yerler çocuk zaten durmuyor sürekli bi yandan onu oynatıyorum 4 saat sürdü ki normal ama ölüyorum yorgunluktan bana gelmiş diyor ki ne var bunda senin yaptığın işi ben yarım saatte yaparım yok beni arıyo bakkala git ekmeği sen al bütün gün yatıyorsun zaten diyor  dün çamaşır günümdü herşey yıkandı sadece 1 tişörtü jçkaçmış gözümden oda zaten mont askısındaymış çok pissin sen sürekli pis karısın diyor eskiden işe giderken gidiyorum diye dürterdi artık direk gidiyor bilmiyorum ama çok soğudum ya sürekli laf sokuyor işte çok canım sıkkın annesi de evde süpürge çalıştırmaz halısı leş gibi kokar ama ben pis olurum hayır geldiğin yer belli ne bu havalar yani işten gelir yatar uyur çocuk ağlar bakmaz dışarı çıkarız elinde hep telefon iki kelime konuşmaz hayır zaten evde de hep telefonlasın bari dışarda bırak yok ama sorsan yardım edemez çalışıyor zor kızlar çok zor 

13 Cevaplar

0 oy
(65 puan) tarafından
Bu devirde insanları hiç anlamıyorum kendi huzurunu kaçırmak değil de nedir yani bu anlamadım kk
(774 puan) tarafından
Öyle işte canım morel bozsunda nasıl bozarsa bozsun
(65 puan) tarafından
Biz artık eşimle birbirimize şükreder hale geldik o başkalarini gördükçe bna bn baskalarini gördükçe ona şükreder oldum evlendigimizde beri birbirimizle didisirdik sonra anladık ki bizimkisi boş  her şey karşılıklı tek taraflı saadet olmuyor
-Reklam-
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Madem senin yaptığın işi yarım saatte yapar sen çocuğuna bak ona da de ki hadi yap da görelim sen bu işleri yarım saatte bitir sana altın madalya takarım ben de

Ne biçim herifler varya ev hanımı olmak anne olmak yan gelip yatmak diye düşünüyorlar herşey bizim elimize bakıyor oysa ki hele bi yapma bakalım 
(774 puan) tarafından
Canım yalap şap yapıyo mesela camı siler çerçeveyi mermeri silmez dolap kapağını siler içini silmez sorsan temizlik diyor ona
0 oy
tarafından
Sen git çalış o baksın çocuğa görsün ebesinin nikdhini
(774 puan) tarafından
Bende öyle dedim olur diyor annesini çağrırı direk yapamaz çünkü
tarafından
Cagirsin hergunmu gelcek annesi
(774 puan) tarafından
Bizden çıkmaz valla ayrıca çalışmam işine gelir
0 oy
(3,401 puan) tarafından

4 aydır çalışıyor nimetten mi saymış kendini tövbe estağfurullah.

Onun zaten görevi bu.

Sen çalışmak zorunda değilsin.

Ayrıca dünyanın en zor işi evdeki tüm işler.

Çalışırsan çocuğa kendi mi bakacakmış.

Evin işini beğenmiyorsa yardımcı tutsun sana istediği gibi yaptır :)

(774 puan) tarafından
Tutmaz ki kız onun amacı beni üzmek
0 oy
tarafından
Bence sen çalış 1 günde olsa o da ev ve çocuğa baksın :) bak nasıl mum gibi oluyor :) bnmki bana öyle laf etse gider işe girerim bak oğluna ben çalışıyorum derim.. pis mi dedi al eline yap derim sonuçta ben onun karısıyım hizmetçisi değil..
(774 puan) tarafından
Öyle de canım bunun zihniyeti çok dar dışarda kızlara bakar evdekini beğenmez Allah hidayet versin
0 oy
tarafından
Aynı model az önce defolup ise gitti yorgunluktan uyuyakalmisim kahvaltı hazırlamadim diye bı ton söylendi ve ayrıca evlilik yıldönümümüz bugün
tarafından
Haklısın kuzum valla anca biz üzülüyoruz olan bize oluyor
(774 puan) tarafından
Evet kendi de video izleyip izleyip gülüyor
tarafından
Ruh hastalari işte
Bu aralar ben de öyle yapıyorum elime telefonu alıyorum sağda solda takılıyorum fark eder umarım ilgisizliğimi
Boşver yavrum sende afedersin ** gibi bakacak sana da çocuğuna da hiç sinir olup tartisma konuşma kenarda kal bakalım napacak
(774 puan) tarafından
Öyle yapıyorum artık bende o böyle devam etsin artık ne verirse onu alır ilgiye ilgi ilgisizliğe ilgisizlik ben yoruldum çünkü duruldum sustum artık ama işte insanın zoruna gidiyor bu kadar hakaret
tarafından
Seni çok iyi anlıyorum canım keşke bir sihirli değnek olsa da bunları değiştirmek mümkün olsa
0 oy
(13,709 puan) tarafından
Anlayışsız kaba adam..
(774 puan) tarafından
Hemde çok kaba Merve ya zaten çocuğumu tek büyüttüm bu günlere gelene kadar canım çıktı ama ona sorsan çocuk kendi büyüdü der sırf bana hakaret etmek için
(13,709 puan) tarafından
Sana bişi diym mi? Dışarda işte falan onu devamlı aşağılayan birileri vardır mutlaka.hani dille demeseler bile ona kendini değersiz yetersiz hissettiren.onlara ses çıkarmıyordur.
O da aynısını sana yapiyodur aklınca.
Ego tatmin etmek için.
(774 puan) tarafından
Çok haklısın canım o kendini hep değersiz hissediyor zaten ne diyim bakış açısı
0 oy
(276 puan) tarafından
Camışa zor gekmistir çalışmak :))) 
(774 puan) tarafından
Evet ondan bu yakınma çalışacak valla mecbur
0 oy
(14,034 puan) tarafından
Temiz bir dayağı hak ediyor
(774 puan) tarafından
Hemde nasıl
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Valla biz hata yapıyoruz işten eve gelince ev mis çocuk mis yemek hazır alistiriyoruz neler çektiğimizi görmüyorlar sonra sen naptın oluyor benimkide öyleydi artık yapmıyorum o eve gelene kadar çocuğumla vakit geçiyorum o eve gelince bütün işimi yapıyorum oda çocuğa bakıyor anca öyle anlarlar
(774 puan) tarafından
En iyisi canım ama benim ki çocuğa bakmaz yatar uyur
0 oy
tarafından
Tobe yaaa bu nasıl bir adam
(774 puan) tarafından
Öyle bir adam işte canım keskin dilli çok
0 oy
tarafından
Kocana soyeonecek tek söz şu :" ben pisim ben pasakliyim ben buyum işine gelirse "!!!!
(774 puan) tarafından
Bak bunu sevdim dur bidaha böyle diyim
tarafından
Vallane yaoqrsan yap memnun olmuyor . Sende kendini hiç yıpratma yapabildiğini yap . Biraz kirli kal.ajli başına gelsin
0 oy
(375 puan) tarafından
Rolleri değişin.  Ciddi ciddi teklif edin bunu. Ben çalışırım sen evde bebeğe bak evi temizle de. 3. Gün evi b.ok götürmezse bende bisey bilmiyorum. Ne kadar onur kırıcı, gurur kırıcı cümleler ya. Bi eline sağlık demek zor mu. Valla burdakileri gördükçe kocamın elini ayağını öpesim geliyor. Ki benimkide dağınık,pis bi adamdır ama bir ev süpürüp otursam yoruldum desem eline sağlık canım ,allah razi olsun der bütün yorgunluğum gider yemin ederim.
(774 puan) tarafından
Haklısın insan bir Allah razı olsun bekliyor ama nerde

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 1,204 göst.
0 oy
7 cevap 286 göst.
11 Ocak 2023 Aile kategorisinde Eliffff05 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 703 göst.
25 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy