+1 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (48,704 puan) tarafından
karşıdan bebek arabali yanında uc dört yaslarinda oglu olan kadin geliyodu. bebek arabasına vurdu iki uc kez sinek kovaliyo sandim. sinirle bebegi kucagina aldi. sebepsiz aglama köpek dedi. şok oldum çok üzüldüm bebiste bir tatliki nasil agliyodu kuzucuk 

8 Cevaplar

+1 oy
(16,504 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
İkoş duruda ağlıo gel sustur onu :)) 
(48,704 puan) tarafından
ya elada agliyo.sebepsiz kizdigim oluyodanuc dört aykik bebek kiz ne anlar o bide kopek dedi cocuga
(16,504 puan) tarafından
Kız ben şimdi için dıom ağlıodu :)
Ayağıma bıraktım onu :)
(48,704 puan) tarafından
☺️getir elayla oynasin
(16,504 puan) tarafından
Yatırcam :)
-Reklam-
+1 oy
(238 puan) tarafından
Allah ıslah etsin... Dışarda böyle yapıyosa evde neler yapıyodur kim bilir Allah yardımcısı olsun o çocukların...
(48,704 puan) tarafından
çok üzüldüm tepki versem daha cok kızacak bebrkte kucucuk üç dört aylık falan
+1 oy
tarafından
3 4 aylık bebeğe mı öyle diyodu yazık çocuğa ya sokakta ko.pek diyen evde vuruyordurda =/
(48,704 puan) tarafından
vurdu zaten sinek kovaliyo sandim bebek arabasina vurdu bebege vurmuş yani
tarafından
Bence devlet ücretsiz psikolojik tedavi vermeli yeni anne olanlara eve ekip göndermeli maddi destekten çok daha önemli gerçekten
(48,704 puan) tarafından
evet bende bunu düşündüm büyük abide var küçük bebek zorlaniyo belliki
tarafından
Valla bende çok zorlaniyorum ikbal bende psikiyatri ye gittim tedaviye başladım bir de insanın kabullenip çaresine bakması da önemli şükür çocuklarıma çocukluk travması olmadan topladım kendimi inşallah çok daha iyi oluruz
(48,704 puan) tarafından
kolay degilki senin kızlarda küçük dün elaya kizdim gece hep aklima geldi
+1 oy
(1,161 puan) tarafından
 ne  kadar kotu anneymis. anne  olmayi hakk etmiyor  melek   iste. cennetden gelmis
(48,704 puan) tarafından
birde sevimli nasil agliyodu yavrucuk tepki gosterdem cocuklara kizacak etkisindeyim hala
(1,161 puan) tarafından
ben az once  kizima  yetemiyorun diye  postacmisdim. inan o kadar  yorqunumki dolmusumki agliyorum bazen gercekden ama  15 aylik bjr  kere  bile     kotu laf soylemedim. hep kendime  kizrim
(48,704 puan) tarafından
ya insaniz illa.kizdigimiz oluyoda küçücük bu bebek ya üç dört aylik aglar tabi
+1 oy
tarafından
İnsallah sadece onla kaliyodur 
(48,704 puan) tarafından
insallah canım
+1 oy
(4,089 puan) tarafından
Bence psikolojik destek değil de evlenme çağına gelene test yapılmalı anne baba olabilir olmaz diye ona göre tedbir alınmalı söylediğim çok acımasızca gelebilir ama mutsuz bakımsız psikojisi bozuk işkence edilen çocuklar  olmasından iyidir kesinlikle herkes anne baba olmamalı 
(48,704 puan) tarafından
evet oda guzel tespit canim. bende kiziyorum kizima sonra cok uzuluyorum bebekken minikken kizmiyodum hele.kopek dedi ya o cok koydu
(4,089 puan) tarafından
İnsanız sonuçta öfke de insani bi duygu kızım henüz küçük ama yeğenlerim yanlış bişe yaptıklarında bende uyarırken kızıyorum ama o kadının 3 4 aylık bebeğe yaptığı şey çok farklı
(48,704 puan) tarafından
bide vurdu arabaya bebege geldi mi bilmiyorum çok üzüldüm
+1 oy
tarafından
Ayy kuzumm yaaa boylelei bence anne olmamali.tamam bizde kiziyoruz ama hakaret etmiyoruz yada vurmuyoruz benim sadece dedigim mesela kizima yeter annecimm tamam bade boyleyim ben hep ama.ne vurma kufur ay kuzum kiyamam yaa
(48,704 puan) tarafından
yeri geliyo kiziyorum bende sesimi yukseltiyorum sonra cok pisman oluyorum ama simdi akli eriyo büyük uc yasinda minik bebegede kizilmazki
tarafından
Yani canim ya kucucuk daha
+1 oy
(1,856 puan) tarafından
Ben olsam AA hanım efendi siz köpek misiniz insan sanmıştım pardon derdim 
(48,704 puan) tarafından
bebek ve abisine sarar diye ses edemedim çok üzüldüm
(1,856 puan) tarafından
Kız benim yanımda dese cirkinlesirdim çok hayat dersi verirdim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 166 göst.