0 oy
518 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar evi taşıyacağım yani biliyorsunuz eltim ile karşı karşıya oteyoruz binalarda sürekli benim evin içini gözetliyor bizde taşınalım dedik neyse kaynanama aramış demiş ki Naciye ye yenge gidelimde orda biraz konuşalım konuşulması gereken konular var dedi kaynanam da Naciye ev topladı nerd eyemke. Yenecek dedi oda vardır ya falan demiş kaynanam beni ardı Naciye eltin böyle böyle dedi sana mı gekiyriuz yemeğe dedi anne yanlış anlaşılmasın ben sandalye 4 tane kaldı burda halılarım yok koltukları kaldı her şeyi kaldırdım kasık çatal da 6 tan e koydum hepsini paketledim bne kime ne yemek vereyim dedim eşimde hep dışarıdan alır gelir yemekleri yarın taşınıyoruz diye bu olay dün oldu sizce tasinilan birinin evine oturmaya mı gidilir yardıma mi eşime de bisey diyemedim geldiler ellerine plastik tabak kaisk verdim napayim eşimde kıymalı atrdi salata yaptım evde dolabı da boşalttım haksız mıyım bu şekilde menü vermekte vermeyedebilridim bize tabaklarıni çok gördü demiş eltim çıkarmadı paketten diye ya bantlamisim kaldırmıştı ve 10 aylk bebeğim. Var kaynanamla beraber bamtladik kaldiridk annmde yorganlari kaldiridk kendi annem yardım etti hep  yardıma bile gelmedi eltim. 

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hasta ziyaretine yemekli gelinmesi gibi bir şey bu
-Reklam-
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ben kabul etmezdim sen yine iyilik yapmışsın anaam ne bunlar böyle

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 808 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 211 göst.
1 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,276 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 200 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 880 göst.
7 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,068 soru

11,346,640 cevap

34,812 kullanıcı

...