+1 oy
879 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar ben yalnız yaşıyorum eşim yurtdisinda asker anneme yakın evim sürekli gelir giderler. Az önce zil çaldı iki komşu kadın gelmiş ben bunları sadece binanın aşağısında görmüştüm ağızlarında maske kapı deliğinden baktım korktum açıkçası biziz kızım korkma diyorlar bide siz kimsiniz dedim adını söyledi 9. Kat falan dedi neyse hatırladım açtım neymiş beni ziyarete gelmişler bende kusura bakmayın müsait değilim başka zaman gelirseniz annemide çağırırım buyrun gelin dedim habersiz bu saatte yalnız yaşayan bir insana ziyarete mi gelinir bide evim ben müsait miyim değil miyim ilk defa geliyorlar bide beni korkuttular hamile halimle

28 Cevaplar

0 oy
(470 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Korona zamanı ne işleri var bide samimiyetin yok devir kötü iyi etmişsin almamissin
-Reklam-
0 oy
(2,334 puan) tarafından
Bnde korktum lan sen niye tek kalıyorsun annenlerde kal yada onlar sende kalsın kardeşin filan
tarafından
Ya kuzum ben alıştım yalnız kalmaya ama zaten çokta yalnız kalmıyorum ya annem geliyor ya ben gidiyorum ya kayinvalimler bugün de annem sabahtan geldi gitti insan sabah der kızım müsaitsen yarın veya akşam sana gelcez diye hiç tanımadığın insana bi anda gidilir mi yalnız yaşamasam bile
(2,334 puan) tarafından
Sen doğrusunu yapmılın merak etme
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Dogrusunu yapmişsin cnm 
0 oy
(119,070 puan) tarafından
iyiki almadin eve
0 oy
tarafından
Bence söyle Corona var ben pek insan kabil etmiyorum hamileyim malum riskim var diye yüz verme sakin eşin de yokmuş bak
tarafından
dedim hamileyim müsait de değilim olsun olsun dedi gittiler
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Iyi yapmissin 
0 oy
(546 puan) tarafından
Cahil insanlardan nefret ediyorum.bu ne medeniyetsizlik yahu?hic daha once gelmedigin insana habersizce biziz diyip gelmek nedir inanamiyorum
tarafından
Evet insan en yakin arkadaşına bile bu saatte habersiz gitmez ki ben kardeşime bile gidemem gerçekten beni tedirgin ettiler bende almadim zaten
0 oy
tarafından
Bende almam tek yaşadını biliyorsa anen baban gelsin arada erkek ayakkabısı varsa onu koy dışarı
tarafından
Var canım annem babam sürekli gelir giderler ama ben ailemle yaşarken bile çat kapı gelen insan görmedim
tarafından
Sen erkek ayakakbısı koy dışarı 2 tane
tarafından
Koydum canım eşimin ayakkabısı dışarıda bidaha misafir bile etmem bunları
tarafından
Etme ben bile korktum gız valla
tarafından
Bende ilk defa bunların yüzünden korktum bide maske takmışlar nerden taniyim teyze seni tövbe yarabbi:D
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Gelinmez. Hele ki bu saatte. İyi yapmışsın canım. 
0 oy
(48,481 puan) tarafından
çat kapı devri kapandi simdi annelere bile arayip gidiliyo nerdeyse bide virüs te cabası
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın valla 
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Valla almamakla çok iyi etmişsin. Hani Allah bilir tabii ama biz kimsenin niyetini bilemeyiz. Evi mi soyacak beni mi öldürecek tanımadığın adamlar yani hiç muhatap olma en güzeli
tarafından
Bide annem bugün beni uyardı hissetmiş gibi aman kızım gece kapına kardeşin bile gelse habersiz açma kapıyı dedi annemin  bi arkadaşina hırsız kadınlar gelmiş onu.anlatti örnek verdi
(1,698 puan) tarafından
Analar hisseder:) dinlemekle iyi etmişsin
0 oy
(14,015 puan) tarafından
İnan okurken bende ürperdim çok yanlış bir davranış dusenemediler galiba ama sen iyi yapmışsın 
tarafından
Bide annem bugün beni uyardı hissetmiş gibi aman kızım gece kapına kardeşin bile gelse habersiz açma kapıyı dedi annemin  bi arkadaşina hırsız kadınlar gelmiş onu.anlatti örnek verdi
0 oy
tarafından
Cok iyi demissin 
tarafından
Bide daha içeriye bakıyorlar gelin desem gelecekler hamileyim sürekli yatıyorum dedim saldım gittiler
tarafından
Gündüz de alma evine yaa ne olacak bilemezsin
tarafından
Bidaha muhatap bile olmam böyle düşüncesiz insanlarla
tarafından
Kesinlikle bence de muhattap olma canım
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Başka zamanda alma insalar da devir de çok kötü 
0 oy
(4,146 puan) tarafından
Aman aman çok iyi etmissin kuzum iyiki almadın kadın deyip geçme sakın neler duyup görüyoruz Allah muhafaza ailem olmadan hic alma evine hele de bu saatte her şeyi geçtim iyi bile olsalar bu saatte Bi gelmeye alıştılar mı nasıl olsa kocası yok diye her gece çaya kahveye yemeye içmeye damlarlar ağrımayan başın ağrır valla 
tarafından
Çok haklısın kuzum valla 1 seneye yakın evliyim inan sadece 1 kere arkadaşlarımı kabul ettim misafirlige onun dışında annemgil dışında kimseye gitmem eşim burdan olmadığından
(4,146 puan) tarafından
Çok iyi ediyosun kuzum bosver yalnızlık daha iyi başını ağrıtma hic insanlarla ailenle Bi arada ol yeter
0 oy
(19 puan) tarafından
4 5 yaşında oğlum var 6 yaşında kızım var çocuklarımızın olmayan elbiselerini banaverirmisnuz
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Bende senin yerinde olsam aynısını yapardım cnm korkup alamazdim
tarafından
Bu devirde kime güven kalmış insan tanıdığını almaya tedirgin olur bu saatte
0 oy
(100 puan) tarafından
Tespit yapmaya gelmişler 

Hırsız girse şaşırmam 

Kapı zincirini kapatın, aman dikkat 
0 oy
(1,897 puan) tarafından
İyi yapmışsın canm Dünya hali bu sana zarar vermeyecekleri ne malum bu saatte ne işleri var gündüz bile evine kimse alma eşinin evde olmadığını da belli etme kapıya ayyakkabisini koy felan 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 808 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 211 göst.
1 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,250 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 200 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 518 göst.
30 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,981 soru

11,313,612 cevap

34,748 kullanıcı

...