0 oy
1,033 göst.
Diğer kategorisinde (118 puan) tarafından
Kızlar çocuğu kişi bilir biz eşimle evlenirken birnimzii seviyorduk sonradan eşim çok degsiti hep hakret hep küfür hep kavga hep onu alditomusum gibi davraniyor ogluma hamile kalirken bile nasil oldu bu çocuk felan diyordu karı gbi çok konsur bizimle gemzyei sevmez ama çok arkdaslarla gez desem hemen koşar gdier bizimle mutlu olmuyor bana dio seninle oglum icn evliyim oglmu bırak git oğlum icn bakiyorum der bende boskmak istiyorum istmesine aileme durmu anlatsam tamam bosan gel der ama ailevi sonrlarim çok büyük ablam bosandi geldi bir ogulyla annemde yaşıyor babam desem calsmiyor pislik bı adam hep dio uyucam evde evde 2 +1 zar zor onalr sığıyor benim yerim yok üstelik çok pis bı sullem var dedi koduya aşıklsr  yani napa bilirim kızlar bir ömür bu adamla gecemz  daha 22 yasndyaim 1 oğlum var siz olsaydınız naprdiniz ne yere siga bildim ne göge :(

23 Cevaplar

+6 oy
(683 puan) tarafından
Ablan çocuğa baksın sen çalış para biriktir ev tutun krallar gibi yaşarsınız 
(1,629 puan) tarafından
Tam bunu yazcaktım vallaha hem ablan kırtulsun hem sen .
tarafından
+ bende aynısını yazıcaktım ❤️
tarafından
hislerime tercüman oldun..
-Reklam-
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Eşinle oturup konuştun mu hiç canım düzelme ihtimali yok mu 
(118 puan) tarafından
Kaç defa konuştum hep boş yapma diyip durdu
(2,589 puan) tarafından
Bence 1 hafta aşırı iyi ol kötü bişi derse cevap verme nazlan felan bazı erkekler eğitimsizler sen onu eğit adam et jsjsjsjz
0 oy
tarafından
Canm insanlar.ne der die yaşama bu hayati . Allah yardimcin olsn canm cok zor huzursuzluk ev icinde
(118 puan) tarafından
Ama yapcak bisyimde yok ki
0 oy
(607 puan) tarafından
Her ne olursa olsun ben ailemin yanına giderdim , eşimin yanında sığıntı olmaktansa kötüde olsa anadır babadir
(118 puan) tarafından
Ama yerim yok ki napcam
(607 puan) tarafından
Ablanla bir odaya sigisamaz misin
(118 puan) tarafından
Maalesef
0 oy
tarafından
Adamı yok sayarak yaşasan bu sürede bir iş baksan kendine çalışmaya başlasan biraz birikim yapsan sonra ayrılmayi düşünsen daha mantıklı şimdi anne evine gidersen rahatin bu adamın evindeki rahattan daha az olur
(118 puan) tarafından
Aynen bende öyle dünüyorum ama oglum küçük yoksa ben calsrdim para birtirdim oğlumda alıp çıkar giderdim
tarafından
Cefa cekmeden Sefa sürülmuyor ne yazikki sende adamin üstüne düşme hiç çocuğunla ilgilen gezmeye gidilecekse al çocuğunu git eyvallah bile etme adama .. üstüne düştükçe inat yapar tersine gider inşallah Sansinda bahtinda açık olsun Allah yardımcın olsun
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Çocuklar biraz büyüyünce annen bakar sizde ablanla çalışır büyük bir eve geçersiniz böyle kocayla ömür geçer mi defolsun gitsin nereye giderse
(118 puan) tarafından
Manktli ama tek biz dgeilim bekar bı ablam daha var 1 yegnim var 1 kardeşim var
0 oy
tarafından
Otur nasihat et diyeceğim ama nasihat bile adamına yapılır. Yasin çok geç geç kalmadan boşan ileride pişman olursun
(118 puan) tarafından
Bende öyle dunyorum ama.oglum kuck
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Linçlenecek Bi durum yokki. Cnm o kadar hakarete bende soğurum ama Bi konuşun konuşa konuşa anlaşırsınız , bazıları konuşmaktan da anlamaz karakter meselesi ALLAH yardımcın olsun. 
(118 puan) tarafından
Hiç konuskar anlaşamıyoruz hep kavga ediyor
(1,766 puan) tarafından
ALLAH yardımcın olsun
0 oy
(45 puan) tarafından
Akrabalarını  bosver agzinla kuş  bile tutsan onuda desikodu yaparlar zaten de oncelikle biseyleri duzeltmeye çalıs canim bi yuva  kolay kurulmuyor ama baktin olmuyor ozaman kendi yolunu çiz  bi işe  gir çalış  o da eşşek  gibi  cocuga nafaka vermek zorunda   annen baksin o nafakayla sende calis osekilde  bi duzen kurabilirisn 
(118 puan) tarafından
Çok doğru diosun ama tehtit ediyor oglmu vermem alıp gidrrim sne ne *** yersen ye dio
(45 puan) tarafından
Hee alip gider dağ  basindayiz ya  inan hicbisey yapaamz hic korkma  hak var hukuk var
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Sanki daha öncede okumustum buna benzer bişeyi oglun kaç yaşında çalışamaz mısın? Boşan nafakanı da al devletten yardım talep et araştır iyice rabbim ıslah etsin
(118 puan) tarafından
2 yaşında  evt yine ben yazmıştım galiba
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bende eşimle 1 yıllık evliyim sürekli şiddetli kavga etsek hemen bana küfür ediyor, ama bitek bana değil babası annesi farketmez herkese karşı böyle ama bı o sorunumuz var başka bişey yok bende artık takmıyorum açıkçası çünkü ilgili bir eşim var beni seviyor hissediyorum sadece piskolojik desteğe ihtiyacı var bence sende onu dene
(118 puan) tarafından
Eşim sadece bana karsi öyle bakasina melek
(7,972 puan) tarafından
Ozaman çocuğunu annene emanet et bir müddet çalışmaya gir cnm
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun seni o kadar iyi anlıyorum ki. Bende 21 yaşındayım severek de evlendik bir oğlum var kaynanamla birlik yaisyorum kaç kere ciddi olayimiz oldu ailem hep arkamdaydi ilk sonra çocuk olunca onu bahane ettiler iki de abim var babam içki içer her lafı söyler en son ona söyledim haklı olmama rağmen gelip beni almadı şimdi mecbur iyi olmaya çalışıyorum eşimle. Banada küfür eder şiddet uyguladı çocuğumu bırak defol dedi bir kaç gün konuşmadık sonra normal konuşuyoruz hiç istediğim gibi bir hayatım yok. Ama dönüşü varsa dön canm yoksa da eşinle iyi olmaya bak sana ne yaparsa yapsın 
(118 puan) tarafından
Oglunu büyüt çek git senin başka seçeneğin yok başka cocuk yapma
(2,126 puan) tarafından
Öyle olmuyor canm kendi ailene bile sığmıyorsun yeri gelip
0 oy
tarafından
sen be yap ne et kendini koru bir daha çocuk mocuk yapma o adamdan 

Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin
(118 puan) tarafından
Yok zaten oda istemiyor bakamıyorum dio
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Oğlun biraz daha büyüsün işe gir biraz çevre edin para biriktir kendi ayaklarının üzerinde dur sonra o adam ı kimseye muhtaç kalmadan boşa
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Çocuğun kreşe verecek yaşa geldiği zaman bir işe girip çalışırsın kendi ayaklarının üstünde durmaya başlayınca bas tekmeyi. 
0 oy
(3,392 puan) tarafından
Elalem için yaşıyorsanız boşanmayın.

Kendinizi çocuğunuzu ve sağlığınızı düşünüyorsanız anneniz ablanız çocuğunuza baksın. Siz de işe girin. Açıktan eğitiminize devam edin. Çok gençsiniz. Güçlü hissedin. 
0 oy
(342 puan) tarafından
Git ailenin evine çocuğuna annen baksın sen de iş bul çalış hem annene katkın olsun hem de çocuğunun masraflarını karşıla 
0 oy
(171 puan) tarafından
Esin. Bu durumun farkinda bence ondan üzerine geliyor. Yaziklar olsun boyle insanlara. Allah sabir versin. 
0 oy
tarafından
Bnce ablanla anlaş o cocuklara baksin sende bı süre çalış 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben daha kimden bu çocuk dediğinde alır kendimi giderdim ablan çalışsın sen bir süre çocuklara bak gül gibi yaşarsınız. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 596 göst.
9 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Sonsuzlugum.33 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 272 göst.
10 Ağustos 2023 Aile kategorisinde 3cocuklumutluevli (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 997 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Miniktirtil (1,281 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 504 göst.
15 Eylül 2022 Aile kategorisinde mutsuzcicekkk (26 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...