0 oy
377 göst.
Aile kategorisinde (535 puan) tarafından
Teyzemin oğlunun bohcasi gidecek yarin teyzem benide cagiriyor ama surekli oglunu kayinvalidene birak rahat edemezsin filan diyor neyse aradim teyzemi kayinvalidemin isi varmis dedim o da ertelesin sonra yapiversin filan seninde bulunmani isterim diyor ama ne olacak getir cocugu diyemedi daha yetmiyor benim ev olsa sorun yokta baskasinin ev falan filan neyse ben rahatsizlik vermeyim çocukla dedim en son

23 Cevaplar

0 oy
(1,577 puan) tarafından
En iyisi canım gitme boşver 
-Reklam-
0 oy
(65 puan) tarafından
Gitmemek en hayırlısı bu durumda şimdi ufakta olsa bir şey olsa yine siz üzülürsünüz zaten o yaştaki çocuğa bakacam diye sözde ne yapabilirsiniz ki istediği kadar akıllı uslu bir çocuk olsun olmasın çocuk sonuçta inanın illaki çocuk da olur karşı tarafın ama çocuklar bir düğün bir bayram ziyareti bile zor olabiliyor bazen
0 oy
tarafından
Asla gitmem asla daha geçen bayramda eşimin bi yakınına ailecek kaynanamlar felan kalabalık gittik kızım 2 yaş sendromunda sürekli hırçın ev sahibinin kızınin saçını çekiyordu kadın haklı olarak bozuldu tabiki bende özrümu diledim kadından eşime dedim artık kalkalım diye direk kalktık gittik kaldiki kziimdan rahatsız olacaklar asla gitmem

İlgili sorular

0 oy
50 cevap 994 göst.
29 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,089 göst.
2 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 310 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 268 göst.