0 oy
373 göst.
Aile kategorisinde (535 puan) tarafından
Teyzemin oğlunun bohcasi gidecek yarin teyzem benide cagiriyor ama surekli oglunu kayinvalidene birak rahat edemezsin filan diyor neyse aradim teyzemi kayinvalidemin isi varmis dedim o da ertelesin sonra yapiversin filan seninde bulunmani isterim diyor ama ne olacak getir cocugu diyemedi daha yetmiyor benim ev olsa sorun yokta baskasinin ev falan filan neyse ben rahatsizlik vermeyim çocukla dedim en son

23 Cevaplar

+1 oy
(5,721 puan) tarafından
Gitmem isim olmaz
-Reklam-
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Sen rahat et diye demiştir belki neden çocuğunu istemediğini düşündün?
(535 puan) tarafından
Kayinvalidemin isi varmis baska cocuk yokmu egeyide getirsem dedim yok yok baska cocuk arasan isini ertelese kayinvaliden diyor aman cocukla gel olsun diyemedi ondan
(2,479 puan) tarafından
O zaman hiç gitme çok gerekli bişey degil
(535 puan) tarafından
Gitmicem zatn canım
0 oy
tarafından
Kiz gitme  bosver ya 
(535 puan) tarafından
Gitmicem zatn o demesede kalabaliga sokmayim diye goturmucektim cocugu ama israrla birak diyince rahatsiz oldum
tarafından
Yani çocuğun  yaramazlik mi yapacak sanki hem yapsa ne olacak ki  çocuk  neticede  ...
Insan burkuluuyo haklisn
0 oy
(128 puan) tarafından
Çocuğun yaramazsa ondandır belki kiz evi istememistir cocuk kendi çocuk sevmiyordur
(535 puan) tarafından
Cocuk bu oturmazki daha 23 aylık yani kaldiki başıni bos bırakan bi annede degilim bende gitmem olur biter
(128 puan) tarafından
En mantıklısı belkide bizler tek kişi değiliz biz nereye çocuklar oraya
0 oy
(758 puan) tarafından
gitmem 3 arkadasiz iki arkadas sozlestik   eve hayirli olsuna gitmeye arkadas diger arkadasa tek tek gelin cocuklarla rahat edemezsiniz bi oyuncak versem cocuklar kavga eder falan demis bende dedim asla gitmem ..  iki kucuk cocuk kavga ederlerse ederler  .. ha tek tek gelin demis ha  gelmeyin ne farki kaldi
(535 puan) tarafından
Hihh iste ayni birak rahat edemezsek biz dusunelim
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ne okudum ben ya beni isteyen çocuğumla istesin çocuğum benim parçam bu ne saçmalık gitmem işimde olmaz öyle teyzeyle 
(535 puan) tarafından
Valla bende gitmicem bide beni dusunuyor gibi yapiyor ya
(4,698 puan) tarafından
Valla kılıfıda iyi bulmuş ayıp yani sen niye çocuğunu bırakacakmışsın ki çocuk bu poşet değil
0 oy
(215 puan) tarafından
Asla ve asla gitmem hatta ilişkiyi de keserim çocuklarımı istemeyeni bende istemem 
(535 puan) tarafından
Yaa zatn kalabaliga sokmak ben istemiyorum ama diyemiyor cocuk gelsin ne olacak
0 oy
(496 puan) tarafından
Çougumun olmadıgı yerde benm işim yok 
(535 puan) tarafından
Aynen oyle
0 oy
tarafından
çocuğumun istenmediği yerde işim olmaz isterse annemin evi olsun.
(535 puan) tarafından
Oyle oyle cogu bekar arkadasimin evine bile gitmiyorum rahat edemiyorum diye
tarafından
aman boşver çocuğundan önemli değil
0 oy
tarafından
Benim cocugumu istemiyosa beni de istemesin kimse gitmem yani
(535 puan) tarafından
Aynen oyle valla
0 oy
(1,161 puan) tarafından
ben kzizim oldugundan beri hic  bir yere  gitmem.  akrabalarim gezmeye gider  anneme  derler  bana demezleer  kizim cok agalagan bir bebek oldugu icin. istemexler. bende  kizim  icin gitmem zaten
(535 puan) tarafından
Cocuk bu ya otur diyince oturmucak ya kaldiki annesi olarak zarar ziyan olmasin diye bir yere gittim mi pesinden ayrilmam
(1,161 puan) tarafından
oyle   cocuk bu dagitir  yeri gelirde  bunda  kizacak bir sey yokki. benim de teyzem yuzume  o gun akrabinin cocugu geldi evi dagitdi falan.  o kadar soylendinki gitmem bende.  inan kizimla  hic kimsenin evin gitmem.    cocuk 15 aylik olacak.   dagitacakda.
0 oy
(1,681 puan) tarafından
Çocuğumun istenmediği ortamda bende istenemem net. Diyemedin mi ki çocuğumu istemiyorsan beni de istemiyorsundur. Sen istesende o zaman artık ben istemiyorum. Bu ne rezillik ya çocuğunu getirme falan
(535 puan) tarafından
Kirmak istemedim gelmeyin rahatsizlik vermeyim cocukla dedim kapattim
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Hayatta gitmem
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Kesinlikle gitmem çocuğum benden ayrılamaz ben nereye o oraya onuda başkasının evi diye kaynanana bırak diyorsan kusura bakma yani ben bunları duyduktan sonra bir adım atmam derim yüzüne de vururum bunu yani ne demek bu ya başkasının evi benim evim olsa neyse saçmalık ne giderim ne yüzüne bakarım kimse kusura bakmasın ben o çocuğun dadısı bakıcısı değilim  annesiyim ay sinir oldum ya kusura bakma saydirdim ama böyle yani 
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Ben olsam gitmem çocuk gidipte bohçayi yirtacak ya da evi kırıp sıracak değil neticesinde o zaman düğünede çocuklulari çağırmasınlar
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Adımımı bile atmam 
0 oy
(791 puan) tarafından
Gitmem çocuğumu istemeyen bnide istemsn
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Asla gitmezdim 
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Asla gitmezzdimm  nasıl bi rahatsızlık verebilir ki
0 oy
tarafından
Bu durum aklıma getirdi Halam kuzenimin nisanina çocukları getirmeyin dedi babama ve babam aynı şu cümleyi kullandı siz kendi kendinize yapın nişanızi benim çocuklarımın olmadığı yerde isim yok kariminda işi yok düğüne de gitmedi :) yani şu ki benim bebemi istemeyen beni bı yere cagirmasin 

İlgili sorular

0 oy
50 cevap 990 göst.
29 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,089 göst.
2 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 310 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 265 göst.