0 oy
564 göst.
Aile kategorisinde (221 puan) tarafından
Kızlar sağımı dönsem görünmcemin eşi bebeğiyle ilgileniyor solumu dönsem eltimin eşi ev işine bakıyor önüme baksam abim karısının etrafında pervane eee bn bna bakiom tık yok eşim hayatta ev işine bakmaz. Çocuklarda yardımcı olmaz en odunuda bna denk gelmiş aslında böyle biri değildim ama görünce neden bnm eşimde böle deil diyorum 

Huylu huyundan vazgeçermi kızlar n bilim bende azda olsa eşimin bna yardimci olmasını saglayabilirmiyim 

34 Cevaplar

+1 oy
(2,529 puan) tarafından
Eşini bence başkalarıyla kıyaslama öyle daha çok gözüne batar çünkü herşey 
(221 puan) tarafından
Bu huy bnd yoktu aslında cnm sonradan oldum nie böle oldum bnd bilmiom
-Reklam-
+1 oy
(48,634 puan) tarafından
kizim 1.5 yasina gelene kadar esim elim kolumdu. simdi kanepede köşe yastigina terfi etti ☺️
0 oy
(826 puan) tarafından
Düşündümde benimkide baya baya odun hemde ne odun
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Benim.esimde cok aşırı yardim.etmese de cocuk bakar işlerin ucundan tutar rica edince sende guzellikle konus hayatım.yoruluyorum bana yardım.eder misin de aynı yapcm.cocugu bak yada yorgunum şunu yapar mısın gibi gibi oyle.oyle alisir belki 
(221 puan) tarafından
Aynen cnm bu taktiği denicem Bakalim ona göre bunları yapanlar kılıbık
(7,098 puan) tarafından
Kılıbiklikla ne ilgisi var hayat müşterek onunki can da seninki patlıcan mi
(221 puan) tarafından
Oda akşama kadar çalışıyor yoruluyor eve gelince dinlenmek istiyor fikri bu yni
0 oy
tarafından
Çok şükür eşim öyle bir güzel huyu o zaten; ))))  
(221 puan) tarafından
Çok iy oluo ama kız abimi görsen bı bardak suyunu almayan adam şimdi çamaşır asıyor
tarafından
Eşi naptiysa artık :))  esine gidip gel söylen belki oda öyle olur
(2,365 puan) tarafından
suan benm esimde camasor asıyor benınuyuyor sanıyor bebelerle az sızmısımda:)
(221 puan) tarafından
Geçen kahve istedi bnd sızmısim bebek uyurken sonra sürat bes karış yani bnmki zor cnm çok zor düzelmesi herald
(2,365 puan) tarafından
benmko kendo yapar kahveyi getirr bana der yapsrmsn die ay yok işim vardesem kendi yaspr sacmslamasn artk
0 oy
tarafından

Yavrum benimki bi bakiyom mutfak dolaplarini benle siler tezgaha cikar ustleri o halleder kavanozlari falan bosaltir yikar tekrar doldurur buz dolabini yerlestirir evi toparlar 

bazende bi bakarim kurekle koymus gibi yerinden kalkmaz :D

(221 puan) tarafından
Kız olsada keşke böle olsaaaaa
Oda yok
tarafından
Ama alisiyo insan hep istiyo ayagindan tutup surukluyon bende :)
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Başkalarıyla kıyaslarsan daha cok gözüne batar daha cok üzülürsün canım bosver milleti sen kendine bak.

Ara ara yardım iste eşinden mesela izinli oldugu günler cocukla ilgilenir misin ben mutfagı toplıyım gibi
(221 puan) tarafından
Yok. Cnm ya yapmio binde bir belki yapmıştır
(3,527 puan) tarafından
Israr et kuzum yok diyince bırakma rabbim merhamet versin insallah eslerine yardım etmeyen erkeklere
0 oy
(7,926 puan) tarafından
Malesef benim kide öyle ama ben isteyince biseyi yapıyor çok zorlarsam ama kendi içinden gelip de bana yardım ettiğini görmedim bu zamana kadar. Çıkardığı donunu bile kirli sepete koymaz bende çok yoruldum artık kaç kere söyledim ama yok yine aynı doğumuma iki hafta var adam yine beni yoruyor yani yapicak bişey yok 
(221 puan) tarafından
Aynı bnmki cnm hayata bide beyfndi duştan çıkınca herşeyi hazır olcak üstü başı çok şey bekliyor cooook
(7,926 puan) tarafından
Aynen kız bizimkide havlusunu fln almadan girer bin kere derim havlunu al öyle gir sonra bana seslenir getir diye çıldırıyom vala
0 oy
tarafından
Herkes aynı huyda değil canım aman ozendikce yuvan huzursuzlanir hem onların içinde var demekki içinde olmasa ne yapsalar boş yapmazlardi
0 oy
tarafından
Benimkide öyleydi vallhi şimdi masallh var değişiyor ya insan istedikce
(221 puan) tarafından
Nasıl yaptın kız taktik ver çabuk:)
tarafından
Çocuk olunca Kendi değişti canım bide çok kavga ederdik düzeldi şükür
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Bazı erkekler öyle canım ama şimdi eşimden Allah razı olsun ben hiç demeden çoğu zaman evleri çektirir bulaşık yikar ben uyurum çocuk kalkar beni hiç kaldırmaz ilgilenir çocukla kimsedende utanmaz iş gorerken çamaşır falan biriktimi bilmesede makine programını atar kendi makineye birazda hayatı hep kendi yaşamış öyle anne bakımı görmemiş ondan dolayı olduğunu düşünüyorum rahatlığa alistirmamis kendini 
(221 puan) tarafından
Bunları duyunca görünce bna çok değişik geliyor biliyomusun hiç görmemisimya :)
(3,099 puan) tarafından
Ha sunuda soyliyim yeri gelir yerinden kaldiramam anliycagin çoğu erkeğin kanında var bu sen güzelce bı konuş hatta biraz egosunu tatmin et öv erkekler övülmeyi çok sever ajahhahaha belki öyle yaptırırsın ben eşim ev işi yaparken diyorum kocişim sen olmasan naparim evi b.k götürür diye diyince daha çok gaza geliyo fahsjshjd:D
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Boşver başkalarıyla kıyaslamayı her eşliliğin kendine göre bir kimyası işleyişi vardır..  kıyaslamak ancak seni mutsuz eder 
(221 puan) tarafından
Doğru aslında cnm ama dedim gibi böle biri değildim psikolojik kendimi sorguluyorum belkide
0 oy
(309 puan) tarafından
biyere gidincede evdeykende cocukla çok güzel ilgilenir sagolsun altını alir üstünü giydirir gezdirir sehir dışındayım kendim bukez tek gittim ailemin yanına bayramda bidahami yalnız yok ben almiyim dedim cocukla ilgilenmekten sohbet edemedim pek kimseyle eşim hep yanımda olunca farkedememisim nekadar yardımcı olduğunu ama ne hikmetse evde bi işimi bitiremiyorum bende anlamadım ama :))))
(221 puan) tarafından
O işler asla bitmez zaten cnm çok takilma sn oraya Esin yardım ediosa tmmdir
Düşün bide bnm eşim yardım etmiyor v iki bebe ,:))
(309 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım benimkide cocuk hastalanınca değişik biri olur sinirli olur
0 oy
(866 puan) tarafından
Valla herkesin kendine özgü  bi yapısı var sonuçta eşinin gözu  dışarda değilse evine sana bakıyorsa sorumluluk sahibi biriyse gerisi tefarruad bana gore..hem eşini asla başkası ile kıyaslamani istemem çünkü bu ne sana fayda sağlar nede mutlu eder boş yere kendini üzersin eşin nasil seni başkası ile kıyaslamıyorsa sende hic kıyaslama içinden bile yapma..eksi yönlerini degil artı yönlerini dusun ..sonucta küsur ararsak hepimiz kusurluyuz
(221 puan) tarafından
Çok haklısın cnm bn zaten kendimce düşünüyorum eşime yansıtmıyom örnekler vermiyorum yni
0 oy
(176 puan) tarafından
O konu da şanslıyım evet ev işine karışmaz ama çocuğa bakar ayağında sallar ben yemek yerim o bebeğe bakar sonra o yer ben bakarım çok şükür sıkıntı yok
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Ev isini gectim bi çopu dokturemiyorm 
(221 puan) tarafından
Corabini yerden alsin o da yeter b
0 oy
tarafından
Benim eşimde ev işinde yardım etmez ama genel olarak iyi biri anlaşıyoruz kusuru o olsun.Ama başkası ev işi yapar ama başka kötü huyu vardır yani o yüzden kıyas hep mutsuz eder.olana şükür olmayana yapacak bişi yok
0 oy
tarafından
Sen her işe yetisiyorsan bebeğe yemeğe ev işine vsvs hiç bişeyde kendini yardıma muhtaç gibi göstermiyorsan yardim etmez. Ben etmezse kendim çağırırım bebekten önce bile yemek hazirliyorsam salatayı dogratirdim sofra topluyorsam bulaşıkları makinaya dizdirirdim şimdi bebek tutturuyorum. Hayat müşterek sonuçta hem bebek hem ev işi zor. Tabi adamın içinden de gelecek az düşünceli olacak ne deyim Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Benimkisi yardim edicekdimse cocuk bakcakdimsa niye aldim diyor.sen necisin diyor.
0 oy
tarafından
Eğer yapabiliyorsam hiç bir şeye elini sürmez kız azıcık naz yapsana sende tepsi mı taşınacak yaa kolum ağrıdı kaldıramadım getirir mısın diyeceksin

Dolap mı silinecek elim yetişmedi silebilir mısın

Canin çay mı çekti ahh ahh yorgun olmasam da kendime çay koysam en azından suyunu köy kaynayınca ben demlerim falan de azıcık naz yap naz

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 126 göst.
+1 oy
48 cevap 1,255 göst.
0 oy
11 cevap 112 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Berfingok (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 124 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde Ayse123. (1 puan) tarafından soruldu

379,212 soru