0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (1,541 puan) tarafından
Kızlar kizim 8 aylık akşam yemeği yemiyor artık tadimlari geçtik tam buğday unuyla irmikle mama yapıyorum yemiyor bizim yediklerimizden istiyor e ben tutupta çocuğa nasıl pirinç nohut veriyim şimdi bana mama tarifleri verirmisiniz sutum çok az tek göğüste  var oda yetmiyor hemde az zaten formül mamada veriyorum  ama oda tutmuyor yani sasirdim kaldım bizim yemekten verirsem suyundan afiyetle yiyor ama kendi yemeğine gelince kilit vuruyo resmen ağzına kaşık mamasida aldım onuda almadi yemedi bu cam şişede olan var ondan aldım onuda biraz biraz yiyor sadece formül mamada tutmuyor gece sürekli uyanmaya başladı karnını doyuruyordum geri uyuyor eskiden 11 de yatıp gece 3 te kalkar karnini doyurur geri uyur  6-7 de kalkardı şimdi  uyuyor uyanıyor gece yanıma alıyorum sabaha kadar emiyo resmen 

4 Cevaplar

0 oy
(1,897 puan) tarafından

Benim çocuğumda ona hazırladığım mamaları sevemzdi 

Haliyle ben olsam önümde dolma varken o bulamacı yemem:D

Şaka biyana kokusu onlara gidiyor ve sen yerken canı istiyor ondan 

Zaten yediğin şeylerden vereceksin ayrı yapmaya gerek yok yoksa biraz büyüyünce yemek yemiyor

(1,541 puan) tarafından
Ağlıyor canım mama icmeyince mamayı iciyo birşey yemeyor bebek tarhanası yapıyorum kıymalı onu iciriyorum kendi reddedene kadar ama yine ağlamaya deva ediyor mama veriyorum susuyor ya uyuyo ya oynuyor
(1,897 puan) tarafından
Bebek tarhanası ne hiç duymadım
Ayrıca tarhanaya neden kıyma koyuyorsun
Dediifm gibi kendi yediklerinden ver çocuğa bolca yedir senin veriderin mamasindan daha az kalori ondan demek tutmuyor onu sütlaç felan da yap ver canm ekmek yoğurt ekmek çay makarna felan ne bilim ver yemek yedir mama bir defa yeter
(1,541 puan) tarafından
Bebek tarhamasi baharatsiz yapıyorum doktor 8 ayda kıymaya gecebilirsin demişti o yüzden çorbanın içine koyuyorum valla verecem artık olmuyor böyle yoksa bende dediğiniz gibi yemek yediriyim
(1,897 puan) tarafından
Yok ya sen lezzetli güzel yağı ve acısı fazla olmayan miss gibiev yemeğini hyap sarmani dolmani mantini vs ne varsa Allah versin yap yedir işte biraz meyva biraz kahvaltı akşam yemeği gece uyumadan birkere de mama deren zaten geçecek öyle vakıt
(1,541 puan) tarafından
Ay yapıyım valla ya şaşırdım kaldım korkuyorumda ki küçücük nasıl dindirecek falan diye
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Canım baharatsız yaparak verebilirsin artık bence bulgur pilavı pirinç pilavı çorba tavuk et yer artık her şeyi arada yine un irmik pirinç yulaf unuyla mamanı yap ama hep mama artık sıkılır y
(1,541 puan) tarafından
Anladım canım tadimlari yaptık sonra birşey yemedi sabah oeynir yumurta yiyor kiymayla bebek tarhanası yapıyorum birde arada az az yoğurt yer gerisi hep formül mama bide beni emiyor sutu keyfe emiyo çünkü yok denecek kadar az sütüm var
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Tatsız tuzsuz şeyi kim yemek ister canım yemeklerine ne şeker ne tuz koyuyoruz benim kızda öyleydi ona özel yaptiklarimi yemezdi bizim yemekleri yutardi son çare sırf yesin diye bizim yemeklerden vermeye başladım neler neler yapardım kızıma ağzını surmezdi
(1,541 puan) tarafından
Ay öyle ya meyve yer bu meyve süzgeçlerinde  verirsem bende bizim yemekelrden veriyim bari
(3,099 puan) tarafından
Cam renden varsa onunla rendeleyip ver canım meyveleri hem biraz pütürlü oluyor öyle yemeye alışır son çare ver canım dişleri varsa pilavla yemeğin suyunu karistir ufak ufak ver ben öyle yapıyordum hemde halam der hep keşke öyle herşeyi secmeseydim şekerli tuzlu şimdi hala yemek seçiyor der küçükken de oyleydi çok etkiliyor ben hiç ayirmadim şimdi herşeyi yiyor
0 oy
tarafından
Canım benim kızım 7 aylık  ne yesem veriyorum mama da vermiyor m hiç .. yoğurt lu ekmek. Doyuyo ve yatıyo hep.. o sicaktan uyanıyor dur
(1,541 puan) tarafından
Canım evim serin benim sıcak olmuyor 23-24 anca evin dercesi bende bizim yemeklerden veriyim ya yoksa olmayacak böyle o kdar şey aldım hepsi çöpe gitti bu kaşık mamaları dan aldım hepsini denedim hiçbirini yemedi hep boşa gitti kendi yaptıklarımı saymıyorum bile :(
tarafından
Anladim cnm doktor a  git bakalim o ne dicek
(1,541 puan) tarafından
Bı gidiyim bakalim doktorumuz ne diyecek sağol cnim yorumun için
tarafından
Rica ederim canım ne demek. ..

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 195 göst.
20 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cnsuuu (323 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 86 göst.
6 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Asellinab (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 57 göst.
6 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Asellinab (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 163 göst.

385,253 soru

11,520,887 cevap

35,184 kullanıcı

...