0 oy
661 göst.
Aile kategorisinde (530 puan) tarafından
Eşimin arkadaşinin ankarada dügünü varmiş bizde sinoptayiz

Hiç tatil falan yapamadik 1 yaşinda oglum var

Sabah gidip akşa. Dönerim dedi 

Yol 4.5 saat falan dedi

Bende geleym salon saatine kadar dolaşalim sonrada salondan direkt sinopa doneriz dedim

Arabamiz yok otobusle gidilcek

Bana hep gelme diyor sıkılrsin kimseyi tanimiyosun diyor ama ben burda daha cok sklyorum evde cikma aktivitem sadece.park

Siz olsankz gidersmisiniz ankaranin çarşisi falan guzelmi burdaki kiyafetleri begenmiyorum oraninkiler nasil

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vallaha git derim 
tarafından
Cok gezmeye zamaniniz yok bide kahvti yapin ordanda genclik parki
(530 puan) tarafından
Ben daha cok magazalarina bakmak istyorum burda ki kiyafetleri sevmiyorum
tarafından
Ben magazalarida guzel bak uygunda ayrica
(530 puan) tarafından
Yaa saol canm
(3,551 puan) tarafından
Bak arkadaşım tam ulus samanpazqrı kızklay üçgeninde yerler önermiş. Samanpazarında ne ararsan bulursun ama unutma inanılmaz pazarlık yapma yeridir. Orda pazarlığı dibine indirecenn.
-Reklam-
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Bn olsam giderdim aklirim sklmm bni ilgilendirii
(530 puan) tarafından
Gitmek istyorum ama eşim istemiyor
(4,152 puan) tarafından
Gelicem de kararli ol hszirlan onunla cik yola
(530 puan) tarafından
Diycem bakqlm neler olck
0 oy
(5,343 puan) tarafından
Çarşısı derken Kızılaya ulusa gidebilirsin merkezi olarak ama salon nerde araba yoksa bebekle gezmek zor olabilir 
(530 puan) tarafından
Bilmiyorumki canm hic nerde falan kart  gelirse sorarm Size
(5,343 puan) tarafından
Bebeğin nasıl uyuması yemesi içmesi sorunlu değilse gezersin ama huysuz sa burnundan gelir kalabalıktan filan huysuzlanırsa. Biz genelde alışveriş için avm yada cadde magazalarına  gidiyoruz bide araçla. Benim kız hep meme istiyoda
(530 puan) tarafından
Yok gezmeyi cok sever sadece acikinca huysuzlanie
(5,343 puan) tarafından
O zman yanına onun yediği şeyleri taşırsın yada Bi yerde çorba yemek yedirebilirsin. Ha bide bebek için güneş kremi şapka unutma Sinop nasıl bilmiyorum ama ankara sıcak
(530 puan) tarafından
Burasida sicak canm aynen orda corba yediririm gidersem
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Kızılay falan güzel canım ha bı kaç saat için değer diyorsan git derim Kızılay gezme bakımından çok güzel
(530 puan) tarafından
Saol kuzum
0 oy
(7,718 puan) tarafından
Eşim gitmemi istemiyorsa gitmezdim herhalde. Bir de gidiş dönüş aynı gün. Pek bir vakit yok. Ve çok yorucu
(530 puan) tarafından
Cumarteside gidebilirim diyor
(7,718 puan) tarafından
Bir bir buçuk gün için gerçekten değmez diye düşünüyorum çok yorulursun bir de çocukla ve otobüsle
(530 puan) tarafından
Bakalm canm dusuncem
0 oy
tarafından
Araba yoksa çarşı pazar nasıl dolanacaksin? Ama eşini yalnız gondermemek için peşine düşebilirsin 
(530 puan) tarafından
Yok ben skldgm icin
tarafından
Ay o zaman bu sıcak günlerde bebeyle perişan olma derim, çocukla gezmek için özel araç lazım hele büyük şehirde in bin zor zaten vakalarda yukseliyo hiç karışma kalabaliga
0 oy
tarafından
Ben gitmem o kadar saate çektiğim değmez
(530 puan) tarafından
Ama.hep evdeym sklyorum
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Ankara'yı hiç sevmiyorum o yüzden gitmezdim ben :)))
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Araba olsa git diyeceğim de 10 saat yolda şahsen benimki burnumdan getirir. Çarşısı tabiki güzel 
0 oy
(309 puan) tarafından
evde tıkılıp kalmaktansa git gez gördüğün yerler bile moralinin duzelmesine sebep olur cnm illa birini tanımaya gerek yok eşinin arkadaşları hicbirimi evli değil sanki git senide tanistirir hem onlarla yalnız bırakmamış olursun esinide
(530 puan) tarafından
Yalniz kalsam bile dert degl bebegm var sonucta yanimda
(309 puan) tarafından
aynen cocukla ilgilenirsin bi insan yüzü görürsün havan değişir değişiklik iyidir cnm cocugada iyi olur hem evde kalsan napcan yani aklın kalcana esinde git yaninda
(530 puan) tarafından
Aynen  bi konusaym esimle
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Git kız iki gözün gönlün açılır eşine bakma sen..
0 oy
tarafından
Bebeğiyle sorun yaşamayacaksan git ama ben daha 2 hafta önce eşimi 2 saatlik başka bir şehre gönderdim öğlen 2 de gittiler akşam 6 da geldiler gelini alıp geldiler 10 araba falan gitmişlerdi bana teklif etti ben gitmedim sonuçta bu sıcakta araba hiç çekilmiyor bide sen otobüs ile gideceksin 
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Çarşıyı s.ktiret adam ısrarla gelme diyorsa gideceksin bacım.
0 oy
tarafından
Kendi arabanız yoksa hiç gitme pişman olursun bebekle.hava zaten sıcak yanıyor ortalık.cocuk durmaz otobüste
0 oy
(2,293 puan) tarafından
Araba olmayinca çocukla zor olabilir canim ama çok heves ettiysen sen bilirsin 
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Bi kaç günlüğüne olsa gel dicem de bi kaç saatliğine Ankarada ne gezebilirsin ne alışveriş yapabilirsin yorulduğunla kalırsın bence 
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Ankaranin çarşısı ne bacım ankaranin her semtinde hatta her mahallesinde çarşı var :D güzel olur gelin kızılaya falan gidersin kıyafet bakacaksan kızılay metro altını dolanırsın hava çok sıcak hem ora serin olur :)

0 oy
(159 puan) tarafından
Ben olsam giderim gezmek için değil eşimin yaninda olmak için disarsi kotu insanlarla kaynıyor.
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Angaralıyım gardaşşşş. Gel eşin seni Bi ulus samanpazqrı Kızılay yaptırsın Tabiki büyükşehir oldugu için her çeşit kıyafet var. Alsın seni Ankara kalesine götürsün.. Yani yakın olarak söylüyorum yoksa gezilecek çok yeri var. Ama bana göre en önemlisi Tabiki Anıtkabir. 
0 oy
(11,076 puan) tarafından

Böyle soruları anlamıyorum ben bi türlü yaa, tabi ki gidin arkadaş evde otur otur napcan git gez eşinle çocuğunla vakit geçir ohhh yaşayın hayatı yaşayabiliyorken :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 452 göst.
0 oy
7 cevap 131 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Seymasy (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 180 göst.
12 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nazli566 (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 544 göst.
27 Ocak 2021 Aile kategorisinde Arya 56 (1,046 puan) tarafından soruldu