0 oy
468 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,698 puan) tarafından
Merhaba daha önce burada kızımın sağlık sorunlarını ve sürecimizi paylaşmıştım. Çok güzel mesajlar ve yorumlar aldım çok teşekkür ederim tekrardan..

Gerçekten ağır bir süreç geçiriyoruz. Hem maddi hem manevi hem de psikolojik olarak tam 1 yıldır çok yıprandık. Şimdi Reyyan kızım 15 aylık. 2 aylıktan beri de hastalıkla mücadele ediyor (epilepsi ve gelişim geriliği). 

Hala bunlara neyin sebep olduğunu tespit edilemedi. Dün bir genetik merkezine kan verdik ve WES adı verilen bir test yaptıracağız. Tabii ki temel genetik ve kromozom testlerini yaptırdık ama onlar temiz. O kadar çok şey denedik ki. Farklı vitaminler, yurtdışından takviyeler.. Ama işe yarıyor sanki. Artık gülüyor, başını daha iyi tutuyor. Algıları gelişti..

Öyle çok isterdim ki şu anda tek derdimin hangi kitap hangi oyuncak hangi etkinlik daha iyi diye düşünmek olmasını. Ama hepimiz bir imtihan içerisindeyiz ve Allah’ın izniyle kazanacağız. 

Sizden tek ricam çocuklarınızı çok sevin. Yaramazlıklarına kahkahalarla gülün. Evi dağıtmasına neşeyle katılın beraber dağıtın. İstediği olmayınca huysuzlanmasına başını okşayarak karşılık verin, of bile demeyin.. Şu anda Reyyan kalksa ve “anne şu anda iyileştim, hazırsan bütün evi başına yıkacağım” dese, bir kahve yaparım ve onun bunu yapmasını keyifle izlerim. Çünkü bunları yapabilmesi için oturması yürümesi konuşması tutabilmesi kavrayabilmesi ve algılarının açık olması gerek... çocuğunuz çekmeceleri dağıtıyorsa bu benim için yalnızca şu demek: “çocuğunuz yürüyebiliyor, çekmeceyi açacak ve içindeki boşaltacak donanıma sahip”. Çünkü benim kızım hala hiçbirini yapacak güçte değil. Susadığını bile söyleyemiyor. Hiçbir şey istemiyor benden. Ben kızıma AVM’de oyuncakçıda yere yatıp ağladığı bir oyuncağı alamıyorum... Şükredin bize de dua edin dostlarım..

Sevgiler ❤️

17 Cevaplar

+1 oy
(2,768 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşâellah kardeşim ❤
(1,698 puan) tarafından
Allah razı olsun❤️
-Reklam-
+1 oy
(621 puan) tarafından

Rabbim güzel yüreğinize sabır versin çokça inanın acınızı yüreğimde hissettim inşallah evladınız daha iyi olur sağlığına kavuşur <3<3<3<3<3

(1,698 puan) tarafından
İnşaallah çok teşekkür ederim❤️
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin umarım kısa zamanda kavuşur sağlığına kızın. Çok güzel yazmışsın bazen hayat telaşına o kadar kaptırıyoruz ki kendimizi farkına varamıyoruz kıymetinin. İnşallah kızımla koşup oynadığınız günleri görürsün tez zamanda canım ❤️
(1,698 puan) tarafından
Allah da bu duyguyu hissi sizlere hiç yaşatmasın tek duam bu.. hepimizin evlatlarına sağlık versin❤️
tarafından
Aminn ❤️❤️
0 oy
(13,886 puan) tarafından

Canımm Rabbim evladina biran önce şifa versin. Inşallah sende hayalini kurduğun saglikli günlerde evladinla mutlu olursun. Bundan sonra her duamda Reyyan'in da adi geçecek <3

(1,698 puan) tarafından
Allah razı olsun güzel kalpli insan ❤️
0 oy
(2,211 puan) tarafından

Allah tez zamanda güzeller güzeli reyyan'a  şifa versin. Evin anasını aglatacagi günlere hemen kavuşsun. <3

(1,698 puan) tarafından
Ahh amiiiin kere aminn ❤️
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım benim Allah şifa versin tez zamanda iyileşsin sağlıkla huzurla büyüsün inşallah 
(1,698 puan) tarafından
Amin çok teşekkürler ❤️
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Rabbim sıfa versin canım cok guzel yazmıssın
(1,698 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(2,282 puan) tarafından
Rabb'im ewladina şifa versin inşallah en kısa zamanda iyileşir inşallah çok geçmiş olsun canım 
(1,698 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(866 puan) tarafından
Ahhh  canim  benim rabbim şifa versin dua etmekten başka elimizden birşey gelmiyor sana rabbim güç kuvvet sabir versin yavrunun bunları yapacağı  günleri tez zamanda göstersin rabbim sana
(1,698 puan) tarafından
Dualarınız yeter Allah razı olsun❤️
0 oy
(73 puan) tarafından
Rabbim şafi ismi hürmetine şifalar versin inşallah ❤️❤️
(1,698 puan) tarafından
Amin ❤️
0 oy
(2,245 puan) tarafından
Allah şifa versin inşaAllah tez zamanda iyileşir beraber evi dağıtırsiniz benim kızımda epilepsi hastası ilaç kullanıyor Rabbim tüm hastalara bizimkilerede şifa versin inşaAllah
(1,698 puan) tarafından
Cümlemizin evlatlarına inşaallah..
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah cnm ❤️ Allah kimseyi evladiyla sinamasin inş ❤️
(1,698 puan) tarafından
Allah razı olsun❤️
tarafından
Cümlemizden inş cnm ☺️
0 oy
(7 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah çaresi çözümü bulunur sizin kalbiniz ferahlar miniğin de kendisi.
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Okurken duygulandım ne güzel içten samimi yapmışsın kuzum ins senin sizin içinde herşey yolunda gider
0 oy
tarafından
Rabbim kızına sağlık versin cnm
0 oy
tarafından

Ya hadi inşallah hemen iylesir yavrucak Rabb'im 99 isminin hürmetine Hz peyganber (s.a.v) hurmetine o cucuga şifa ismiyle şifa versin inşallah ve hasta olan bütün evlatlarımıza kimin duası kabul olur bilinmez ama Rabb'im bütün güzel dualar adina evladına şifa versin inşallah bütün çocuklarımıza da inşallah

Ne kadar güzel yazmışsın çoğu ennenin şikayet ettiği benim de dahil sen hayalini kuruyorsun inşallah hepsi olucak sabret dua et senin ve senin gibi bütün kardeşlerim için bol bol dua edicem
0 oy
(11,077 puan) tarafından
Allah şifa versin tez zamanda hayırlısıyla canım benim... 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 444 göst.
0 oy
10 cevap 184 göst.
16 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Fatmabttl (25 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 376 göst.
27 Nisan 2021 Aile kategorisinde Melike☺️ (1,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 250 göst.
14 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu