0 oy
113 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından
Kızlar 41 haftalık hamileyim bebeğim doğmuyor ne yapmam lazım doğsun istiyorum yoksa suni sancı verilecek pazartesi 

4 Cevaplar

0 oy
(954 puan) tarafından
İnşallah pazartesi ne kadar sancin gelir sağ salim kucağına alırsın
(20 puan) tarafından
Nst de dün sancı çıktı ama yeterli değil hep oluyor ama düzensiz doğsun çok zorlanıyorum
(954 puan) tarafından
Bol bol yürüyüş yap açık havada acilman olursa suni sancı ile de doğurabilir sin ama işte acilma çok önemli
(20 puan) tarafından
İnşallah olur ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Devlete git canim benimde ayniydi ne sanci ne nisan hicbisey gelmedi gittigimde bebegim kakasini yemeye baslamis hemen yatis ve suni verdiler oglen gittim hastaneye sabah 8de dogurdum
(20 puan) tarafından
Pazartesi gel dedi doktor o zaman gideceğim baksın artık doğsun ya
0 oy
(3 puan) tarafından
Ay benim yapmadığım kalmamıştı. Bende bir işe yaramadı ama herkeste farklı olabilir o yüzden sana yazayım yaptıklarımı; merdiven inip çıktım (yapabildiğin kadar yap) her basamakta çömeldim kalktım. Adaçayı içtim, sayısız hurma yedim (çok çok çok), pilates topunda zıpladım, yürüyüş yaptım, sıcak duş aldım uzun uzun suyun altında durdum. Aklıma gelenler şuan bunlar. Ama sonuç olarak bebeğim gelmedi, 40+0 olunca nişanım geldi doktora gittim, doktor 4-5 cm açılman olmuştur bakalım dedi ama hiç açılmam olmadığı gibi bebeğim aşağıya hiç inmemiş bile. Sezeryana alalım dediler, sezeryan oldum. Sonrasında doktor sezeryan için bile yukarıdaydı dedi. Hamileliğim boyunca dua ettim hayırlısı olsun diye, gönlümden hep normal doğum geçiyordu ama iyi ki sezeryan olmuşum diyorum şimdi. Tabi benim şansım şuydu, doktorum bana bebeğin gelmezse seni suni sancı ile yormayacağım diye baştan söylemişti.

Yani demem o ki, Rabbim hayırlısını versin. Gönlümüzden geçen bazen en hayırlısı olmayabilir. Ben çok şükür normal olmamış sezeryan olmuşum diyorum şimdi.
(20 puan) tarafından
Benim karnımda yukarı da ya hiç inmedi inşallah iner
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Normal sancı nasıl bilmiyorum benim ikisini de hastanede suni sancıyla doğurdum. Çok korkulacak birşey değil bence hayirlica doğurursun inşallah 
(20 puan) tarafından
Bende bilmiyorum kızımı suni sanciyla doğurdum bunda da hala bekliyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 205 göst.
22 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 91 göst.
19 Şubat 2024 Aile kategorisinde Deniz.Serhatt (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 309 göst.
21 Ekim 2020 Aile kategorisinde EMinikanne25 (415 puan) tarafından soruldu