0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde (5,366 puan) tarafından
Kızlar elimizde bir miktar para var kredi kartınada 10 bin lira borcumuz elimizdeki para yetiyo ama yatırım amaçlı dolar yaptırmıştı. Kredi kartınada her ay içe giriyoruz sizce doları bozdurup borcu kapatalım mı eşim diyo ki kredi kartı kullanmayalım nakit harcayalım ben her ay para vereyim sana dio. Bütün giderler hesaplanınca geriye maaştan 1500 tl kalıo elimize. Evde bebekde var bez Islak mendil VS. Markete 1500 tl yeter mi sizce hep kredi kartı kullandım. Üst baş pek almıyoruz kısıyorum ama yiyecek içecek konusunda kısmadım hiç . 4 sene daha idare etmem gerekiyo ev kredisi ödüyoruz . Ama dolarımada kıyamıyorum:(

3 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Valla bu devirde illa giriliyor o dolara boşver ödeme. Kendine hele güvenmiyorsan. Bizde ayda sadece bebek 1500 yediği için bize yetmedi gerçekten
(5,366 puan) tarafından
Eşimde karta faiz yiyoz her ay dio
(13,202 puan) tarafından
Tamamını ödersen faiz yemez.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kredi kartı borcunu tamamen kapatsan ama kredi kartını kpatmasan ihtiyaç halinde kullansan ama kendini nakite alıştır
(5,366 puan) tarafından
Eşimde böyle diyo kredi kartıyla çok harcıyoz dio
tarafından
Borcu kapat kafanız rahatlasın kredi kartını kenara kaldır ihtiyaç halinde kullanırsın ama nakit kullan çok sknsinca kartı kullan
(5,366 puan) tarafından
Bide böyle deneyelim olmazsa yoksa içe giriyoz
tarafından
Aynen öyle dene içeri girmen sahada sknti
0 oy
(427 puan) tarafından
Borcn varkn ve fazi isliyrken elindeki parayi kullanmak cokta mantikli degil bnce sen borcnu ode allah bi sekilde rizkinizi verir zaten
(5,366 puan) tarafından
İnşallah canım hem bebek hem ev borcu zorlandık bide ekonomi kötü hersey uçmuş
(427 puan) tarafından
Dgru ama borcu odemk daha iyi snra cnku 3 vereceginize 6 veryrsnz ve bu daha kotu

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 125 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,450 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 221 göst.
8 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 113 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde ÖzEn (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 137 göst.