0 oy
69 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Sadece ben önemsiyorum eşim ne evlilik yıldönümü  nede başka birşey kutlamayı çok görüyor anneler günü babalar günü vs ama benim 6 gün sonra doğum günüm ben her seferinde hayal kurarım şatafatlı birseye gerek yok bi sahile gitsek bi yerde oturup pasta kessek yeter ama ona kalsa boş şeyler  Kendi Ailemde öyle bi pasta bile almıyorlar hediyeyi geçtim durumumuz o kadar kötü değil babaminda değil ama hani insan sevildiğini bilmek ister ya ne bilim ben eşime her yıl elimden geldiğince yapmaya çalışırım ama isterimki oda benim için bi hazırlık yapsın abisi gil gelip pasta alıyor öyle kutluyoruz bende eşim ve çocuklarımla olmak cok istiyorum etrafıma bakıyorumda insanlar neler neler yapıyor sizce yanlış mi düşünüyorum..

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende çok önemserim ama eşim önemsemiyomuş gibi davranip birşeyler yapıyor
(886 puan) tarafından
Hersene hayal kuruyorum ama üzülen hep ben oluyorum
-Reklam-
0 oy
(7,096 puan) tarafından
O yapmiyosa sen niye yapiyon ona kiz 
(886 puan) tarafından
Inan çok sevdiğimden yapıyorm ama bizimkine kalsa cafelere gitmek boş ona kalsa hep piknik mangal yani zevklerimiz bile çok çok farklı ama önceden kahvaltılara giderdik şimdi diyor çocuklar var geleceklerini düşün fln
(7,096 puan) tarafından
Aranızda yaş farkı mi var ?
(886 puan) tarafından
4 yaş var canim
(7,096 puan) tarafından
Yas farkınızda yokmuş guzel dille anlatmaya alıştırmaya çalış cnm.
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Bende önemserim ama benimki öküz zaten hatırlamaz imalarla hatırlatırım o zamanda hadi beğende alalım der en nefret ettiğim şey hazirandaydı şunu alıyım bunu alıyım diye yine hiç bisi almadı telafi edecekti 2 ey geçti üstünden bende onun doğum gününü kutlamıyorum 
(886 puan) tarafından
Insan gerçekten üzülüyor dmii
(1,621 puan) tarafından
2 3 gün ağladım hırsımdan ama anlamayan anlamıyor unuttu gitti bile
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Hic bir seyi kutlama ama bi dogum gunumu kutla derm ve hic birini kutlamaz bnde onemsemem mesela dun dogum gunumdu 9 yildr oldugu gibi yine bekledim yine hüsran bi dogum gunu ya bi dogum gunu diger gunler zaten beklemm ama oda yok 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 255 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde caglat (7,446 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Kuckprensesn.annsi (419 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 211 göst.
27 Aralık 2021 Aile kategorisinde 3mhnads (1,975 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 376 göst.
9 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,985 soru

11,514,536 cevap

35,174 kullanıcı

...