0 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde (10,046 puan) tarafından
Ve bir kez daha anladım buraya neden ara verdiğimi.. 

Buyrun 

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Bıktımmmmmm güzel haberler güzel manzaralar güzel söylentiler duymak istiyorum ve ülkemde mülteci istemiyorum. Kürtlere karşı olanların zihniyetlerinin temizlenmesini istiyorum yeter artık yeter bıktım yeterrrr

-Reklam-
+1 oy
(734 puan) tarafından
Neden bir çok insan kocasından  şikayetçi hiç dönüp kendinlerine bakıyorlarmi? ve  Şiddet görenler neden hala o adamları çekiyorsunuz kendinize güvenin kimseye ihtiyacınız yok çalışıp çocuklarınıza bakabilirsiniz
0 oy
tarafından
Peki neden ?
tarafından
Aynen ama fatomu gormedim ben hic valla asenanin annesini zaten hatirlamiyom bile
(10,046 puan) tarafından
Yok kız ben foto yarışmasına katilmazdim:D admin yarışma düzenlemişti en aktif kullanıcı platformun anasını aglatmıştım djsjdjds:D
tarafından
Bu sefer de ben aglatirim o kesin :)
(10,046 puan) tarafından
Yine olsa keşke ağlat valla eğlenceli oluyordu:)
tarafından
Bu aktiflikle aglatirim heralde :)
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kopsun artik kıyamet .....
(10,046 puan) tarafından
Yok kız Ebru ben :D
(7,098 puan) tarafından
Tmm cnm.kusura bakma karıştırmışım asena nickle bir arkadaş vardıda o sandim bayadır gözükmuyo:)
tarafından
Ayse ASENA ydi kuzu
(10,046 puan) tarafından
Estağfirullah canım ne kusuru:)
(7,098 puan) tarafından
Biliyorum bebem adını değişti sandım nerde o biliyon mu
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Kimse yaşattığını yaşamadan ölmesin inşâellah . 
(10,046 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(667 puan) tarafından
Ama kuzum buraya girmeye mecbur değilsin zaten burdaki amaç sohbet ve zaman geçirmek nedeni ne öğrenebilir miyim
(10,046 puan) tarafından
Kafa dağıtamıyorum işte sıkıntı o düşünce özgürlüğü kısıtlı")
0 oy
(108 puan) tarafından
Kayınpederimden nefret ediyorum net ve kısa bencillllllll✅
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Yeni nesil bazı gençleri gördükçe çocuklarımın zamanının nasıl olacağını düşünüyorum sadece çevre arkadaş ortamı korkutuyor beni 
tarafından
Benide çok
0 oy
tarafından
İçim daralıyor şuan
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Şu an ağlıyorum gerçekten çok zor tamam oradan geçiyoruz küskün durumlarının çok bozuk
(4,698 puan) tarafından
Canım neyin var senin
(12,264 puan) tarafından
Orman yangını için İnan içumt de yanıyor çok kötüyüm
0 oy
tarafından
Kimseye yaranamasın hep kusur ararlar sende inşallah benim hakım kimsede kalmiyacak birgün istediğim olursa hakimi helal etmiyecem...
0 oy
(1,578 puan) tarafından

Çok yorgunummmm. Eşime sarılıp uyumak istiyorum :'(

0 oy
(73 puan) tarafından
Bu uygulama bağımlılık yaptı
0 oy
(932 puan) tarafından
Kuzum bn iyiki bura war diyorum ewde tekim cogu seye hakim deilim cok güzel dostluklar edindim burda her sorumun cwbini buldum yeri geldi eglendim yeri geldi uzuldum ama zamanim geciyor kafam dagiliyor sewdigm kisiler war bana bura cok iyi geldi allah herkzden razi olsun 
(12,968 puan) tarafından
Başta ne kadar zıt da olsak birbirimize umarım uzun sürer dostluğumuz ❤️ iyi ki varsın canım iyi ki tanımışım seni ❤️
(932 puan) tarafından
Yaaaa biricigimm ❤ bende iyiki tanimisim.seni iyiki warsin askimmm
0 oy
(557 puan) tarafından
Bu çivisi çıkmış dünyaya çocuk getirmek istemiyorum onun günahına girmek istemiyorum 

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 753 göst.
2 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Asena'nın annesi∞ (10,046 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 635 göst.
29 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Asena'nın annesi∞ (10,046 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 1,179 göst.
7 Mart 2020 Aile kategorisinde Şunu da ye kalmasın (2,201 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 882 göst.
23 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Asena'nın annesi∞ (10,046 puan) tarafından soruldu

379,050 soru

11,346,043 cevap

34,812 kullanıcı

...