0 oy
119 göst.
Diğer kategorisinde (475 puan) tarafından
Kizlar 23 yasindayim kendimi bildim bileli yuzumde sivilce var evlenince gecer derlerdi ama gecmedi hep ayni ve az uz birsey degil yanaklarimda çene bölgesinde asiri derecede var birde şu son birkac gundur iyice artti koca koca ve asiri derecede kasiniyor oncede buhar yaptim bittim sabunu kullandim limon kullandim maske yaptim yapmadigim kalmadi ama gecmiyor eşime beni lazere gönder dedim lazer sonraki iş once şu sivilceleri bi halledelim dedi demekki sivilcelerim kıldan daha kotu doktora gidecegim ama memuriyet geregi yerlesim yerine uzagim doktora en az 1 ay sonra gidebilirim bird3 zaten cocuk emzirince ilac verirler mi bilmiyorum ne yapmaliyim bu sivilcelere asiri derecede kasiniyor artik fondotende kapatmiyor tam

8 Cevaplar

0 oy
(3,739 puan) tarafından
Hindistan Cevizi yağı sur canım
-Reklam-
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Macadamia yağı sivilce leke geçiriyor tavsiye ederim 
0 oy
(592 puan) tarafından
Bu aralar şu gano mu ne canım herkes onu paylasiyor cidden iyi geliyor mu bilmiyorum sabun dene istersen benim ablamda öyleydi cildiyeye gitti kırmızı receteli bi ilac verdi 7 ay kullandı simdi bebek cildi gibi cildi emziriyorsan vermeyebilir belki o 7 aylik surec sıkıntılı geciyor baya ama sonuc harika oldu
0 oy
tarafından
Kendi sütünü sürmeyi denedin mi benim de yüzüm özellikle çene bölgem çok kötü kendi sütümu sürdüm yeni başladım daha faydası oldu kurutmaya başladı sivilceleri 
(475 puan) tarafından
Hayir kendi sutumu hic denemedim duymadimda sutun faydasi oldugunu gunde kac defa ve ne kadar suruyiruz canm
tarafından
Canım nete yaz orda da kanıtlanmış sivilce ve lekeleri geçiriyor diye mesela benim bebeğim mememi almıyor ben sağıp veriyorum her karnını doyurmamda biberonda kalanı alıp yüzüme sürüyorum hafta 2 defa da yumurta sarısı kendi sütüm biraz da pirinç unu karıştırıp maske yapıyorum sende fırsat buldukça sür sütünü zararı olmaz benim kaynanam soyledi.bebeginin de kendinin de yüzüne sür bebeğin de büyüyünce cildi tertemiz olur dedi bende basladim
(475 puan) tarafından
Bunu bi arastirayim canim cok tesekkur ederim
0 oy
(504 puan) tarafından
Canm kuzenimde cildiyeye gtti 6 aydır tedavi görüyo ama yüzü baya duzeldi ilaç kullanıyo bi de krem içten kurutuyo sivilceci sende bi dene ama güneşe cikamiyo lazer de yasak hassas olduğu için 
(475 puan) tarafından
Yerlesim yerine cok uzagim bulundugum yerde sadece saglik ocagi var memlekete gittigimde gidecegim cildiyeye ama şuan cok fena kasiniyor hemen uygulayabilecegim bir tedavi ariyorum canim ben
(504 puan) tarafından
Anladım canm gt tabi ama şuan için yağlı yiyeceklerden uzak tut kendini bide gün içinde yıka yüzünü gece de uyumadan önce  özellikle yika bide sivilce sıkarsan daha da cok yayılıyor onun dışında aklıma gelen bsey yok canm
0 oy
(1,335 puan) tarafından

Bence kozmetik urunleri kullanmamalisin canm. 

Ben bundan almiştim cildimde lekeler cikti diye sonra hamile kaldim ne olur ne olmaz diye kullanmadim internetten arastir bak yüz sivilcelre lekelerede iyi geliyormus bi arastir. Bu bitkisel zarari yok bende kullanicam.image

0 oy
(346 puan) tarafından
Karaciğer yağlanması veya Hormon bozukluğu vs.olabilir bence en iyisi bir doktor bulup düzenli takipli gitmen benim bir arkadasimda karaciğer yağlanması çıktı kaç yaşında hep sivilce çıkardı.baska bir arkadasim yzuu çok kötüydü altı aylık bir tedavi ile pürüzsüz bir yüzü oldu tabii emziriyorsan bilemem bende sivilce lekeleri için gitmiştim o zmn bebek düşünüyorduk altı aylık tedavi vericem ama.cocukndusuniyorsan olmaz demişti bejde yaptiramafum emzirirken de sıkıntı 
0 oy
(169 puan) tarafından
Tedavinin dışında önerebiliceğim şey sirke. Arkadaşımın da başı sivilcelerle dertteydi. Doktor tedaviye başladı. Verdiği kremi sürmeden önce sirkeli suyla yüzünü siliyordu. Deneyebilirsin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 127 göst.
23 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
20 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde BeyzaZeynal (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 36 göst.
9 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde agbutt (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
23 Şubat 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,052 soru

11,346,004 cevap

34,812 kullanıcı

...