0 oy
356 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Biz yeni evliyiz ve hemen hamile kaldim eşim hazır değilim aldıralım dedi Ben de olmaz dedim allah verdi allah alır dedim aldım Esylarimi annemin evine döndüm 3 gün sonra geldi eşim ağladı pişman oldu istiyorum bebeği çok pişmanım dedi ve saçları komple bembeyaz olmuş normalde tek tel bile beyaz yoktu beter olsun ayrı ama pişman oldu bebek babasız büyümesin diye af ettim , sonra kaynanam aradı dedi sen planlı yaptın bu bebeği biz istemiyoruz aldıracaksın ben dedim sen kim oluyorsun onu tek allah alır sen aldır diyemezsin babasız büyüt yada aldır dedi eşime dedim oo konuştu onlar ile şimdide gelmiş annesi bana telefonda selam yolluyor öpüyorum kizimida diyor kafayı yiyeceg8m bebeği asla göstermeyi düşünmüyorum çünkü benim ailemi arayıp yatak odama kadar indiler terbiyesizler

12 Cevaplar

+2 oy
(347 puan) tarafından
esin bey hazr değilse korunsaydı tarlaya su verip mahsul beklememek de ayrı bir ironi . 

esin dengesiz bacım kusura bakma
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çocuk istemeyen korunur madem o kadar hazır değildi esin daha garanti bir yontmele korunacakti kaynanan çocuk istemiyorsa oda korunsun ona ne senin doğuracağın cocuktan
tarafından
Simdide bana selam yolluyor öpüyor mus
tarafından
Kendinin olsun öpücüğü
tarafından
Esim de dedi bizde seni öpüyoruz diye onada kızdım
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Gösterme tabi ki 

Ne kadar haysizyetsizler evlenen insan çocuk yapar veya yapmaz karışmak onlara mi düştü konuşma asla ben yüzlerine bile bakmam 
tarafından
Eşim istemiyor diye öyle demis
0 oy
(697 puan) tarafından
Bu nasıl bir aymazlık onlara neymiş ki Allah'ım korusun böyle insanlardan...
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Kusurabakma bacım ama hala daha o annesi babasıyla konusuyor da senin kocanda karaktersiz. Bak gunahım kadar sevmem benimkini. Ama biri kalkıp karnımda ki bebege boyle diyecek ana baba demez siler 
0 oy
(9 puan) tarafından
Bence kesinlikle göstermeyin.İlla gorceklerdir ama mesafeli olun çok ayip ya bu hangi zihniyet böylee.İnsanlar zaten bir yuva kurmak icin evleniyorlar çok saçmalar.Asla evine adimimi bile atmazdim ben olsaydim.
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Ayy gözlerime inanamadım. Canım hiç mi Allah korkuları yok bunların ne demek aldır. Hem annesi babası varken onlara ne oluyor. Yarabbi akıl fikir ver su insanlara. Sen aldırmamakla cok iyi yapmışsın canım.. Bunun düşüncesi bile kötü. Keyfi keder bir cana kıyılır mı. Gösterme bence de kurban olsunlar. 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Lafa bak ya planlı yaptın ne demek ve senin yatak odam nasıl dile geldi 
tarafından
Oraya kadar indi terbiyenizler aileme  dedi birde
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Zaten sana yapmadım çocuğu deseydin evime sakın gelme torun falan gormiceksin derdim senin yerinde olsaydım 
tarafından
Üzüntüden kanamam oldu ona bile inanmadi ki
(1,037 puan) tarafından
Sakın uzulme allh korusun onlar yüzünden çocuğunu dusursun onlarda sevinir
0 oy
(299 puan) tarafından
Aldır mi afedersin *** mi o bebek babası yokmu niçin evlisinz madem aldrlcak Alllah boyle  aileye böyle adamlara çocuk veriyo bizim gibilerde perişan oluyo doktor kapısında bekliyo 
0 oy
(150 puan) tarafından
Ya onun cocugu bu baskasındanmı istemiyor cnm yanlıs anlamada demekı senide istemiyorlar bende 2 aylık evliyken kaldım ona ragmen kaynanam hep istiyordu korunmayın diyordu nasıl ınsan
0 oy
(7,963 puan) tarafından
3 günde saçları nasıl beyazlamış kız, ayrıca çok iyi yapmışsın gösterme tabi onlar haketmiyolar 
tarafından
Ah şok oldum ben de full beyaz olmuş

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 533 göst.
27 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Edanur'un annesi♡♡ (1,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 259 göst.
27 Kasım 2022 Aile kategorisinde Mervebykdg (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 198 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,299 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.

380,246 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...