0 oy
429 göst.
Diğer kategorisinde (1,785 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Gitti...kızım banyosunu yaptı karnını doyurdu ona oyun vakti banada çay saati sizden naber ☺

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

image

Bizde de durum bu 
(1,785 puan) tarafından
Oyy minicik kiz maslalalh ☺arabasını severim onun☺❤
tarafından
Size de maşallah cnm. .
Binemiyo aglıyor
-Reklam-
0 oy
(309 puan) tarafından

image

uykudan kalktık suyla oynuyo birazdan yıkayıp cikarcam karnini doyurcam cnm sihhatler olsun sizede
(1,785 puan) tarafından
Ohhh benim kızda banyoyu cok sever canim sizede sıhhatler olsun☺❤
tarafından
Kız o fayans araları kirlimi yoksa hep öle mi
(3,099 puan) tarafından
Kelebek ensar nasıl bı gözün var ordaki tatlis çocuğu gormuyonda gözün kirli temiz arıyor derzler rengi değişir ve kolay eski rengine dönmez senin evindeki derzler kararma yapmadimi sanki
(309 puan) tarafından
rengi öyle cnm denedim bikac yöntem ama çıkmadı varsa bildiğin yöntem denemeye açığım:)
(309 puan) tarafından
saol cnm
0 oy
(1,335 puan) tarafından

Kivircik saçlı tatlişşş =) ❤ Afiyet olsun bende yemege girisicem iş bitmiyorrr:ermm:

(1,785 puan) tarafından
Çok sağol canım sanada kolay gelsin☺❤
0 oy
(579 puan) tarafından

Her yer yanıyor helikopter izliyoruz 2 gündür söndüremediler Allah sonumuzu hayır etsin hava 43 derece rabbim herkesin yardımcısı olsun inşallah :(:(

(1,785 puan) tarafından
Ayyy valla sorma bende kafa dağıtmak için post actim bende mersinde yaşıyorum mersinde de cok büyük orman kayıpları oldu içimde çok büyük sıkıntı var ilk duyduğum andan beri gecmiyor :(
(579 puan) tarafından
Mersin'in neresindesin canım doğma büyüme ben oraliyim ama Muğla'da oturuyorum canım ben bizim  burda 2 mahalleyi boşalttılar millet yardıma gidiyor eşimde dün ordaydi çok kötü dedi bu ateşi yakanların rabbim cehenneminde cayir cayir yaksın inşallah kimse yaşattığıni yasatmadan ölmesin inşallah
(1,785 puan) tarafından
Ben mersin erdemlide yaşıyorum canim silifke de cok büyük kayıplar var
(579 puan) tarafından
Bende mezitlideyim benim bütün ailem orda canım silifkede mı yaniyor nette Tarsus ve Toroslar yazıyor ama oraları kontrol altına almışlar rabbim yardımcımız olsun inşallah
0 oy
(135 puan) tarafından
Ahh be canım keyif yapacak moral mi kaldı yangınlar yüzünden az bı bebeğim dursa soluğu haberlerde alıyorum Rabbim yardımcıları olsun yapanlarin Allah cezasını versin inşallah
(1,785 puan) tarafından
Ayyy valla sorma bende kafa dağıtmak için post actim bende mersinde yaşıyorum mersinde de cok büyük orman kayıpları oldu içimde çok büyük sıkıntı var ilk duyduğum andan beri gecmiyor :( Allah belâlarını versin yapanların
(135 puan) tarafından
Sende haklısın :(  Amin canım amin Rabbim sizinde yardımcınız olsun
0 oy
(4,759 puan) tarafından

Kızım hasta çok kötü öksürüyor ona naneliballı süt yaptım uyudu brnde uzanmışım yanında canım 

image

(4,759 puan) tarafından
Götürdüm kuzum üşütmüş dedi boğazı enfeksiyonundan kapmış öksürüyor kaç gün önce ateşi çıkıyordu şuan ateşi yok şükür ama uyuduğu zaman özellikle bangır bangır öksürüyor
(1,785 puan) tarafından
Bricalin diye bi sürüp var o konuda cok iyi aynısı benim kizada olmuştu antibiotik verdi mi doktor
(4,759 puan) tarafından
Evet canım dediğin şurup öksürük şurubu mu eczaneden veriyorlar mı
(1,785 puan) tarafından
Evet canım öksürük eczaneden verirler
(4,759 puan) tarafından
Tamam canım yarın sorarım teşekkürler bebeğim
0 oy
(119,343 puan) tarafından
Ooooo sultan nerelerdesin sen yaa
(1,785 puan) tarafından
Oooo yavrusum calsiiyroum ya pek giremiyorum senden naber sevdosum ☺
Eskisehirdeyim sultanim bende
(1,785 puan) tarafından
Aa hadi ya ne guzel gözün aydın kiz☺
Sagol askim
0 oy
(6,053 puan) tarafından

Ooooo sultan hanim ataydinda cennetlik yuzunu goreydik ☺imrenimede masAllah ❤

image

imagebi yerden dagitmaya basladi sira yavas yavas bu tarafa gelor

(6,053 puan) tarafından
Bitanemmm walla gormedim:( kurban olsunlar sanaaa☺☺❤❤❤
(1,785 puan) tarafından
Oyy şımardım kiz :D❤❤❤❤❤
(6,053 puan) tarafından
☺❤❤❤❤❤❤
(1,785 puan) tarafından
Attim kiz senin için
(6,053 puan) tarafından
Gordummm gordummm☺☺☺
0 oy
(3,527 puan) tarafından

Masallah kuzucuga bende biraz rahatsızım kızımla uyuduk uyandık karnını doyurdum o oynuyorr bende hala uzaniyorum :)

(1,785 puan) tarafından
Noldu canim sana gecmis olsun?
(3,527 puan) tarafından
Sagol canım corona oldum galiba temaslıydım bütün kemiklerim agrıyor basım agrıyor köydeyim araba yok gidip testte veremiyorum
0 oy
(2,765 puan) tarafından

image

bir saat oncesi anlik benim boyleydi askim kuzum bitanem canim ❤❤❤

suan daha hayla emzirmedeyim bi yandanda karniyarik ici hazirlama pesindeyim kaynanalarda senin bebisde ayni benimki gibi oyuncaklari benim mutfak esyalarindan olusuyor kend oyuncaklarida süs niyetine kutuda duruyor:D

(1,785 puan) tarafından
Ayyy onun o elini yerimmmmm yaaaaa ❤❤bir numaralı teyzesi olmama rağmen bebisleri sevemiyorum yaa off mesafeler var :D ne iciyorsun güzelim sen öyle bende icicem:D
(2,765 puan) tarafından
A101de degisik bi kahce buldum canim mocha yaziyor nescafenin ondan iciyorum
0 oy
(55 puan) tarafından

imageoglumun ateşi var uyudu şimdi   başın bekliom canim 

(1,785 puan) tarafından
Ayyy cok gecmis olsun canim doktora götürsün mu neden oldu ki
(55 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah canım şimdi goturcem  2 saattir boyle
0 oy
(336 puan) tarafından
Sıhhatler olsun inşallah, anneli kızlı duş aldık bızde onu  uyuttum yemege girişcem şimdi koca gelmeden 
0 oy
tarafından

Oyy maşAllah kardeşimi anımsatıyo :'(

Bendende anlık gelsin olumu emziriyorum 

şükürler olsun Rabbime <3

image

0 oy
(6,919 puan) tarafından

image

bizde öle oynuyoz bahçede

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 343 göst.
11 Haziran 2021 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 369 göst.
13 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 586 göst.
10 Mart 2021 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 707 göst.
24 Şubat 2021 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu

380,202 soru

11,382,817 cevap

34,882 kullanıcı

...