0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (177 puan) tarafından
Burada bulundugum ewin kuflu asiri nemli bocekli oldugunu soylemistm sacma sapan bir ewde oturuyorum ve bu ewden cikip baska ewe kiraya gidersem asla gecinemem bundan beter ewler 1000 tl den basliyor sagolsun firsatcilar depremden sonra yaptilar boyle elazigda yasiyorum ve cok sayida depremzede tokileri yapildi ve cogu belirli bir oara karsilignda devir ediyolar 40 50 falan 2 sene sonrada odemeleri basliyor ve ben o kadr bunaldimki bu ew yuzunden esimle surekli tartisiyorduk sonunda kurtuluyorum artk ew bakiyoruz sirf esim araba diye tuturdugu icin kaynanam kayinbabam falan babam haril haril ew ariyolar o altinlarda gitmeden ew alalim die nasil mutluyum anlatamam bu defa kesin kurtuluyorum kayinbabamin bi tarlasi var koyde 10 15 gune koye gidiyor kardeslerine satacak oda destek cikacak ve alacaz Allahin izniyle rabbim bu platformda boyle benim gibi kiradan bunalana evi kotu olana ewi olamayan herkese bu mutlulugu nasip etsin insAllah cok yakindada insAllah tasiniyorumm postu acarim :))

4 Cevaplar

0 oy
(73 puan) tarafından
Rabbim herkese nasip etsin canım şimdiden hayırlı olsun Allah borçlarınızı ödeme de kolaylık versin inşallah
(177 puan) tarafından
Kuzum eger dedigim gbi tokiden alirsak kayinbabam ilk ewi devir aldigimiz kisinin parasini verecek 2 yil sonra 2+1 ev istyrm die 147 bin geri odemesi var toplu yatirinca daha cok dusecek altinlarimi bozdurunca zaten kapaniyor borcum insAllah en kisa zamanda bulurlar
(73 puan) tarafından
Amin canım inşallah o zaman Allah en kısa zamanda altınlarının yerini doldursun
-Reklam-
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Çok sevindim canm bizde fuzuleve yazildik dua et bize inşAllah cikar
(177 puan) tarafından
Kuzum biz emin evimi birakmadik fuzul evmi hepsine basvurdk ama sonra bu evlerini alamayanlar sosyal medyayi sallayinca iptal ettk birdaha oyle seyler asla dedik
0 oy
(5,346 puan) tarafından
Bzde taşınacaz kiralar almş başını gdyro inşşalah bzde uygun kira buluruz zateb ev alamaayaz çok borcumuz var:(
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun inş cnm ☺️ Rabbim tüm zorda olanlara yardım etsin inşallah ❤️

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 1,105 göst.
26 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mer-ve35 (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 220 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 200 göst.