0 oy
365 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,250 puan) tarafından
Kızlar düdüklü tencereden çok korkuyorum. 31 haftalık hamileyim ve canım aşırı nohut yemeği istiyor nohutları ıslatmadigim için düdüklü de haslicam. Tacın düdüklü tenceresi var kilitli. En solda tam kilit var ortada buhar çıkması için yarim kilit var en sağda da kapak açılıyor ben bunu haşlarken tam kilit kapatacakmıyim yoksa buhar çıkacak mi 

7 Cevaplar

0 oy
(120 puan) tarafından
Fotosunu atsan daha iyi yardımcı oluruz
(1,250 puan) tarafından
Fotoğraf atmayı beceremiyorum ki aklıma geldi de
(120 puan) tarafından
Tencereyi çek soruyu yazınca dosya ekle var altta oraya çektiğin fotoyu yük le
-Reklam-
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Foto atsaydin aynisi olanlar yardım edebilirdi aslinda kilit kismini tamamen kapatiyorm nasil olsa hava çıkan kısmı var ordan havasi cikiyo düdük yerinden
(1,250 puan) tarafından
Fotoğraf atamıyorum ki canım
(2,633 puan) tarafından
Uygulamaya annlertoplanıyoruz.com  dan gir hesabına gir yüklersin
0 oy
tarafından
Resim atsana canım öyle bakalım
(1,250 puan) tarafından
Canım atamıyorum ki
0 oy
tarafından

CANIM BENİM VARDI BITANE NORMAL MİLATTAN KALMA KAPAĞINI KAPATIYODUM SONRA DÜDÜK VAR SİYAH O YUKARIDA KALIYODU  FOŞURDAMAYA BAŞLAYINCA ALTA İNDİRİYODUM SENİN DEDİĞİN NASIL ACABA 

(1,250 puan) tarafından
Benimki kapak kısmında kilit olanlardan canım taç markanın foto atabilsem
0 oy
tarafından
Eskilerin düdüklüsüne bakılarak, öncelikle havası çıkanda durmalı sonra 10 dakika felanda havası çıkmadan pişirme tarafına alınmalı diye düşünüyorum. Ama fotoyla daha net belli olur bilen biri yorum yapardı yada google markasını yaz tatlım oradaki yorumlardan bak foto yükleyemiyorsan. 
(1,250 puan) tarafından
Baktım da kuzum kullanışı hakkında bisey yazmamıslar hiç
0 oy
(797 puan) tarafından
Bende kaorkarim ayda yılda bir korka korka kullanırım canım dikkat et
(1,250 puan) tarafından
Aynen işte fobim resmen ya
0 oy
(193 puan) tarafından
Canım bende hisarın var kilitli üstünde üç tane rakam var 0 1 2 0 a getiririrsem hava cıkar yemekle beraber. 1 bakliyat vs. Ayarı 2 et pişirme ayarı piştikten ve soguduktan sonra 0 a getirip havasını cıkarıp öyle açıyorum kapağını yoksa basınctan patlar zaten güvenlik kilidi var havasını cıkarmadan açılmıyor benimki böyle belki benziyordur o yüzden anlattım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 91 göst.
15 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Herhangibiriiii (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 64 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 51 göst.
4 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nazli.51 (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 377 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,155 soru

11,287,244 cevap

34,692 kullanıcı

...