0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (23 puan) tarafından
Tüp bebek icin tedaviye baslandı ama sadece ben tedavi görecekmişim eşime hiç bir sekılde tedavi uygulanmayacakmış sizce bu dogru mu.. Sorun esimde sperm az morfoloji bozuk varıkosel var 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
E ona nasil islem yapilmaz onu anlamadim ama seyde olabilir saglikli spermlaeri ayirip transfer yapilacaktir muhtemelen
tarafından
Yani esine gerekmiyo tedavi demek istedim
(23 puan) tarafından
Ben bu işte hiç bişe  anlamadım. Güvenım sarsıldı ya
(247 puan) tarafından
Canım incir kuru tedavisi nalis yapiliyor
(23 puan) tarafından
Cam kavanoza kuru incir koyun üzerine hakiki soguk sıkım zeytin yagı dökün incirlerin üzeri kapanacak sekilde agzını kapatın. 4 veya 5 gün kapalı serin yerde muhafaza edin sabah aksam ac karnına yiyin... İnanılmaz faydası var
(247 puan) tarafından
Tamam canım sağ olun Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Erkekden sperm aliniyor başka hic bişiy sana tedavi olunacaq iyne ilac falan hamileliye hazirlanacaksin sonra erkekden alinan saglam sperm sana transfer edilecek 
(23 puan) tarafından
Allah  herkesin  yardımcısı olsun cok zor bu işler
tarafından
Evet canim tedavisiz hamile kaliyodum bende ki sorun duşuk oluyordu
tarafından
Amin canim  Ìnşallah bir mucize olur sende hamile kalirsin canim sabret :)
(23 puan) tarafından
Amin inşallah bu süreç benı cok korkutuyor. Strstenmi bilmiyorum 10 gundur falan ara ara kalbıme sancı giriyor
tarafından
Stresdendir canim sakin ol strese sokma kendini korkma aslinda korkacak aģrili falan bişiy yok

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 72 göst.
6 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 105 göst.
31 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SweetDreams00 (1,007 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
0 oy
5 cevap 107 göst.
27 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,124 soru

11,410,085 cevap

34,947 kullanıcı

...