0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından
Geçen gün post açmıştım 20 yıllık bir arkadaşım var diye kendimi bildim bileli arkadaşız onunla ve nişanlandığından beri aramızda bir mesafe olduğunu hissediyorum arada bir mesajlaşma telefonlaşma oluyor ama eskisi kadar samimi olmadığımızın farkındayım her neyse en son doğum günümde ne aradı ne kutladı ne bir mesaj attı önceden bir gece öncesinden saat tam 12'de kutlardı o kadar ince düşünceliydi şimdi de aklından çıktığını her şeyiyle kendisinin ilgilendiğini yoğun olduğunu söyledi o yüzden 1 hafta sonra kutladı normalde böyle şeylere pek takılmam ama bizim aramızdaki bağ farklı olduğu için kırıldım haliyle. Neyse diyeceğim şey şu arkadaşımın bekarlığa veda partisi var ilk başta gitmeyi düşünmüyordum aramızdaki soğukluktan dolayı ama şimdi gitmezsem ayıp mı olur diye düşünüyorum Bir de nikah şahidi olmamı istedi ben de kabul etmek zorunda kaldım. Bir yandan hiçbir şeyine katılmak istemiyorum çünkü 4 senedir taşındım ve hala evime bizi ziyarete bile gelmedi. O yüzden sadece kına gecesine gidip hediyemi verip dönecektim şimdi ısrarla hem bekarlığa vedaya Çağırması hem de nikah şahidi olmamı istemesi elimi kolumu bağladı hangisi daha doğru olur sizce? Sonuçta o kadar davetime rağmen gelmedi hatta bir gün geleceğim deyip bir sürü hazırlık yaptırıp iptal etti o yüzden çok kırgınım ne yapacağımı bilmiyorum sizden öneri istiyorum kızlar

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yahu kiz seni sahit yaomak istiyo asil deger budur bence sen bencillik yapiyosun suan insanlarin zamani olmayabilir nasip olmayabilir sana gelmesi en basta 
(1,787 puan) tarafından
Kız hadi bir hafta işin olur iki hafta işin olur ama 4 yıl önce taşındım o kadar davet ettim en son gelicem dedi kalktım sabahın köründe bir sürü hazırlık yaptım iki küçük çocukla. Ben yoldadır geliyodur diye telefon beklerken aradı gelemiyorum dedi. E her yere giderken bana birazcık vakit ayirmamasi çok zoruma gitti.
tarafından
Nasiptir nasip arkadasina sitem etmeyi denedinmi peki
-Reklam-
+1 oy
(1,667 puan) tarafından
Tek isi sen dwgilsin demekki bence biraz gereksiz alinmissin o kadar samimi arkadassan bunu göz ardi edip bu mutlu gunlerinde onun yaninda olabilirsinn arkadaslar bugunler icin sonucta 
(1,787 puan) tarafından
Öncelikle ben bi iş değilim, insanım ;) bahsettiğim kişide yoldan geçen biri değil 20 yıllık arkadaşım tabiki kırılır insan o kadar davet ettim reddetti hazırlık yaptım bahane buldu gelmedi. Yani benim davetim onun davetinden daha mı ucuz? Ben insan olarak alındım buna çokta gereksiz değil diye düşünüyorum
(1,667 puan) tarafından
Ya durumu yasayan sensin tabi en dogrusunu sen bilirsin de bende disardan bi göz olarak pek de takma derim bünyene zarar tatlimmm :)
0 oy
(48,683 puan) tarafından
sonuna gelene kadar git ne olacak diyecektim ama hazırlık yapıp beklemek ve gelmemesi.en sinir oldugum seydir o yüzden bisey diyemmicem
(1,787 puan) tarafından
Benimde bütün kırgınlığım o zaten. Kaç kere davet ettim hep reddetti. Çok kötü hissettim kendimi.
(48,683 puan) tarafından
müsait olmadigini gidemeyecegibi baska sahit bulmasi gerektigini soyle o zaman. aslında 20 yillik arkadaslikta bunlar konusularak halledilirde gönül yorulunca konusmaya derman kalmiyo
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Benimde 20 küsür yıllık arkadaşım var hatta kardeşim diyebilirim her şeyime koşar bende onun. Evime sık sık gelip gitmez çalışıyo farklı arkadaş ortamı var günlerce konuşmadığımız olur ama hiç kırılmam kalbini biliyorum çünkü. Şimdi demem o ki sende onun kalbini biliyosundur bı söylediklerinde kötü niyet seziyosan gitme yok diyosan git. Ben olsam koşa koşa giderdim
0 oy
(7,441 puan) tarafından
4 çok yakın arkadaşız liseden yeri gelir aylarca konusamadigimiz zamanlarimiz olur grubumuz olduğu halde herkesin kendince artık bir düzeni yaşam tarzı oluyor ama demek değildir ki aramızda soğukluk oldu bir araya gelince veya bir anda biri konu açınca aynı samimiyetle konuşuruz biliriz ki kimse art niyetli değil önemli olan da bu zaten aynen bazen bizde gunlerin hızından özel gunleri unutabiliyoruz demek o ki size değer veriyorki şahidi olmanızı istiyor 
(1,787 puan) tarafından
Benim derdim özel gün değil aslında 4 yıl önce taşındım ve defalarca davet ettim en sonunda geliyorum dedi bende sabahın köründe kalkıp bir sürü hazırlık yaptım iki küçük çocukla sonra aradı gelemiyorum dedi aşırı kırıldım bence değer vermek vakit ayırmak demektir imkan varken tabiki
(7,441 puan) tarafından
Kendince bı işleri olmuş olabilir canım tabiki aranızdaki ikiskiyi bilemem ama davet etmişken geri çevirme bence

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 832 göst.
8 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 332 göst.
12 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Hayriye 2121 (277 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 212 göst.
14 Mayıs 2022 Aile kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 445 göst.
5 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu

379,973 soru

11,374,623 cevap

34,857 kullanıcı