0 oy
298 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (13 puan) tarafından
Kızlar yeni eve taşınacam,   oturma grubu almak istiyoruz. Sizce hangi kumaş iyidir, baby face ,bunun,keten felan var. Ayaklari metal kullanışlı olurmu .fikir verirmisiniz genel olarak ,önereceğiniz marka varmi

5 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Ben yeni yuzlerini degistirdim baby face kumas sectim cok guzel duruyo kadife gibi duruyor ben baya begendim silinir vs dedi nasil olur bilmem  ama guzel ayak kismi degistirmedim beyaz di benim 
tarafından
Benimkide koyu gri ile, gece mavisi
(12,777 puan) tarafından
Parlement daha koyu diye ben biraz acik gri sectim gece mavisine bakam netten :D
(12,777 puan) tarafından
Gece mavisi ile parlement ayni hemen hemen galiba oyle  çıktı:)
tarafından
Dur kız atim bak posta atacam bak gizlerim geri
tarafından
Krem ile gri benimkiler de tay tüyü ceviz ayaklı
-Reklam-
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Metal güzel olur bence mobilya olunca supururken ister istemez zedeleniyo kumaş olarak da benmki kadifemsi degisik bise ismini bilmiyorum ama çok güzel siliniyo her leke cikiyo
0 oy
tarafından

image

bak böyle :)

(12,777 puan) tarafından
Heee gule gule kullan benim mavi biraz daha parlak gibi gri daha acik isik dan da degisiktir belki
tarafından
Yok kuzum gri koyu ışıktan da evet rengi tuhaf çıkmış 3.800 aldı adam valla yaptırdım 4 senelikti daha koltuklarım oğlum bazı yerlerini kırdı ondan yaptırdım :)
(12,777 puan) tarafından
Benimde oyle kanepe dikisi kenari sokuldu kenar zimba varmis onlar vs cikmisti kanepe yeni saglam diye bende yüzlerini degistirttim 6 sandalye 4 buyuk 4 kucuk yastik 2 tane 3 lu 2 tane tekli 3.5 yaptırdım bende 2 tane de  teklilere yastik yapmış sağolsun onların yoktu :)
tarafından
Aaaa seninki gayet iyi, çok iyi ya çok uyguna yapmış, bana bur gördüklerini sadece 3.800 e yaptı :) sen yemek masasının da sandalyesini yaptırmışsın, ama koltuklarımı gerçekte görmek lazım çok çok hoş duruyor
(12,777 puan) tarafından
Evet çok hos duruyo cidden
4.2 dedi de benim bi ablanin esinin ark idi o yapti pazarlığı çok uyguna geldi komple salonun hepsi degistirdim
0 oy
(67 puan) tarafından
Doğtaş

Enza home

Kelebek mobilyaya bak derim çok tarz oturma grupları var minimal tarz seviyorsan beğenirsin. Keten kumaş çok şık duruyor kullanımı zor diyorlar ama ben leke olunca sabunlu bezle silip kuruluyorum leke çıkıyor sorun yaşamadım. 
(428 puan) tarafından
Allah aşkına ordan mobilyami alınır en basit modeller orda
0 oy
tarafından
Benim koltukların nubuk kumaş hiç leke tutmuyo ıslak mendille silince bile çıkıyor bişe dökülse vs. Su geçirmeyen kumaşlar çıkmış yeni onlara da bakablirsin ismini bilmiyorum
(3,156 puan) tarafından
Benimde öyle çok iyi oluyo onlar

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 102 göst.
31 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde GGG3341 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 387 göst.
0 oy
3 cevap 164 göst.
14 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde GGG3341 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,390 göst.
17 Eylül 2022 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,449 soru

11,420,030 cevap

34,975 kullanıcı

...