0 oy
413 göst.
Diğer kategorisinde (845 puan) tarafından

Sinirlerim bozuldu tüekiyede fakir yokmuş güya 

https://www.instagram.com/tv/CR14z1eBBL3/?utm_medium=copy_link

9 Cevaplar

0 oy
(7,096 puan) tarafından
O yüzden bu kadar insan isyan ediyor ya boyle at gözlüğü takmış insanlarımız cok oldugu icin biz ilerleyemiyoruz fakirin ihtiyaç sahibinin sesi hep bastırılıyor bir türlü duyulmuyor iste 
-Reklam-
0 oy
(5,736 puan) tarafından
Tuzu kuru olanlar bunu asla anlamaz.. evim kira olmadığı halde sayılı Meyve alıyorum ya markete gittim afedersin şeftali nektarı 19.99 kilosu muz öyle. Aman çocuklar yesin diyerekten aç değilim açıkta değiliz Ağlanmiyorum ama bu kadınlara katılmıyorum
0 oy
(2,360 puan) tarafından

Yav he he de geç.....

0 oy
tarafından
Ya agzinizda dis var fakir degilsiniz deniyo halka bu ulkede.

Milletler hak edildigi sekilde yonetilirler. Bu zihniyetlerle bundan fazlasini hak etmiyoruz demek.
(3,552 puan) tarafından
Bi de porsiyonları küçültün diyorlar o da güzel tavsiye
0 oy
tarafından
Asıl fakir sesini çıkarmaz çünkü ihtiyacı olduğu halde istemeye utanır 
0 oy
tarafından
at gözlüğüyle ne olursa olsun bazı insanların yaptıklarını görmezden gelen hala daha iyi belleyen insanlardan biri buda iste
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Geçinebiliyoruz çok şükür ama hu her şeyin yolunda olduğu anlamına gelmez. Bi markete gidiyorsun daha yaz ayındayız ya yaz meyveleri 15 20 liradan başlıyor. Sayıyla meyve alıyoruz. Iki üç bi şey aldım mı 100 lira zaten. Ev fiyatları araba fiyatlarına hiç girmiyorum. Gene bizim halimize şükür peki ya asgari ücretle geçinenler? Ya da daha az parayla yaşam mücadelesi verenler ? Yok mu hiç mi duymazdınız bebeğine bi süt bi mama bi bez alamayan anne? Bu kadar mı bencil oldunuz bu kadar mı körsunuz... Ak parti kadın kolları diyor tabi tuzunuz kuru size sahip çıkan destek atan vardır herkes yolunu bulmuş bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyor. Ne diyim Allahım senin adaletine sonsuz güveniyorum Ya Rabbim...
0 oy
(4,697 puan) tarafından
Abla at gözlüklerini takmış dünyadan haberi yok yazık 
0 oy
tarafından
Dünyayı kendi çevrelerinden ibaret zannediyolar

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 340 göst.
0 oy
9 cevap 284 göst.
17 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 276 göst.
23 Ocak 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Elif&hanim (5,489 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 234 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Cikolataaa (572 puan) tarafından soruldu

396,399 soru

11,857,520 cevap

35,954 kullanıcı

...