0 oy
784 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar esim geldi ve arkadaşİda geldi eve eşini alıp gitti .odama gittim eşi mi karşıma aldım konuştum yeminler etti elini kurana bastı bişey yapmadık okey oynayıp bi çay içip uyudu k  dedi inanmadm. Sonra kaynanam ın yanına gittim dedi babaya da öyle anlatmış valla bişey yok dedi taamwm dedim ama içimde supeler var trip attım eşime gelip sarıldı geri çekildim kizima sarıldı annne beni sevmiyor dedi bemde defol git dedim çıkıp gitti kahveye. .. 

Uzun oldu biraz..k bkmanyn

15 Cevaplar

+12 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Eve gelmedı dıye trıp atıp adamı evden kovmak nerden baksan kral hareket ya :D

tarafından
Valla defol dedm gitti gerçekten bide bugün is yok yatack ti evde
tarafından
pekı sana bır soru aksam arkadasknda kaldı ettı bı *** yedı mı dıye ıcıne kusku dusuyor da sımdı kendı ellerınle attın dısarı aksama kadar kac kadınla bırlıkte olur ıstese sımdı nıye rahatsın bazen cıdden abartıyorsunuz bence guven yoksa zaten o evlılık boştur ne bıleyım
tarafından
Doğru dedin cnm ama  kahveye gider o şimdi
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kura el bastı falan diyorsun cnm bence fazla uzatma yine at trip ama çok uzatmanın da anlamı yok aranız açılır çünkü 
tarafından
Allah affetsin canm ne  diyim ki. Trip atmak ıy ı bazen
+1 oy
(13,202 puan) tarafından
Herşey neyse de Kur an ı kerimi alet etmeyin böyle şeylere. 
tarafından
yazıdan yamulmus gıbı duruyon ama fatma zehra :D emın mısın
tarafından
Kız Allah korusun çocuklar im  var kim bakacak onlara
tarafından
Gerçekten mi cnm geçmiş olsun
tarafından
tabı şakası mı olur boyle seylerın kuzum cok sukur gecrı sagol
tarafından
Çok haklısın
+1 oy
(7,118 puan) tarafından
Arkadaş cevresi ne alem de bilmiyorum ama bu kadar abartmaya gerek yok canım ya. Yanlış anlama da güven yoksa evin içinde wc ye gitse acaba diye düşünürsün. Önce ki postunda yorumları okuyup hayret ettim. Evden kovmak, trip atmak, erkeğe kopekmis gibi davranmak doğru değil. Herkesin evliliğini yaşama şekli,  bakarken ki aile ici yaşam şekli ile alakalıdır. Eşimin iş yerinde sevmedigim tek arkadaşı var ve karısını aldatıyormuştu.  Eşim bunu farkedince demediği laf kalmadı, tabiri caizse yerin dibine soktu adamı. Üstelik birlikte göreve falan gitme durumları oldu ve bir kere bile yanlış hareketini ya da beni suphelendirecek davranışını görmedim. Karakteri sağlam ve Allah korkusu olan bir esin varsa korkma derim.
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Yaptığı yanlış ne olursa olsun 
tarafından
Bu son zaten
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Evde bişey yapmışlarsa arkadaşının karısı anlar zaten evi iyice bi arasın
tarafından
Kadinin umrunda değil ki
0 oy
tarafından
Abartıyorsunuz gerçekten 
tarafından
yeniden gösterildi
Neden cnm
tarafından
Sizin eşinizin nerde olduğundan haberiniz vardı dün size söylemişti hani haber vermese neyse bir de bu güvensizlik neden? Benim eşim de gider arkadaşlarında kalır gezer bazen geç gelir ama nerde olduğunu haber verdiği sürece sıkıntı yapmam haber vermezse olay çıkar
tarafından
Ya canım haberim vardi zaten bilgi de verdi bana
. Arkadaşlar ına güvenmiyorum ondan  daha önce geçmişleri vardi
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Kur-an'ı Kerim'i böyle şeylere alet edenlere çok kızıyorum çok!!! 
tarafından
Haklısın cnm ama kemdisi yemin etti
(12,856 puan) tarafından
Noldu yemin edince çarpılmadı diye doğru mu söylemiş oldu madem öyle sadece okey oynamışlar bı insan neden telefonu açmaz ki
tarafından
Arkadaş yanında ayip diye amcams.ya ben kurana inanıyor m ona degl
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Bence güven sorunu yada ciddi bi kanıt vs yoksa elinde doğrudur belki uzatmayin
tarafından
Zaten güven sorunum vardı cnm
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Fazlami abartdin canim?  Kurana el basmiş yni
tarafından
Ama tavrı mi gostetmesem yine gider
(1,370 puan) tarafından
Dogrudur
0 oy
tarafından
Al adamı kafese kapat ozaman arkadaş ortamına neden karışıyorsun anlamıyorum sürekli senkn yanında mı duracak eşine güvenmiyorsan bidaha biryere gonderme
tarafından
Canım esim sürekli giden biri  deyil yani ilk defa bende ŕaahtatsz öldm. Taavrimi gösterdm bi daha olmasın diye
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Sabah okumuştum diğer postlarını canım 2 3 ayda bir benimki de arkadaşlarıyla çıkar sabaha karşı anca gelir kimlerle gittiğini bildiğim için sorun yapmam kız olursa olay çıkarrım yalnız bence emin olmadığın şeylerde kaynana falan deme yarın birgün abartan ve suçlu taraf sen olursun 
tarafından
Canım kız yokmus tek erkek varmış ve telefon da baktm foto varmış yatağının fotosunu çekmiş getirmiş ban a .ailesi de karşı gitmesine
0 oy
tarafından
Kız belkide oyun oynadı neden hayatı dar ettin sürekli yapmıyor adam üstüne gitmişin tüm keyfi kaçmış benimki kalır valla ben sorgulamak nerde kimle olduğu belli güveniyorum da kandiryorsa kendine neden üstüne gideyim
tarafından
Ýa a bilmiyorum canım ya geçmiş te yaaasadigim olayla r  vardı korktum
0 oy
(5,949 puan) tarafından

Hahaha  adam  ewe  gelmiyor  diye  kızıyorsun  adam  ewe geliyor  evden  kovuyorsun  süpersin  yaaa :):silly:

Hadi  onu  geçtim  bunun  içinde  kurana  el bastırmak  nedir  yaa   Walla abartmışsın 

tarafından
BM baş demedim kendisi yaptı cnm.  Kahveye gitti
0 oy
(48,683 puan) tarafından
onceki postunada baktim arkadasinin esi bisey demedi mi bu olaya onun evinde kalmislar sonuçta
tarafından
Hayır cnm demedi

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 322 göst.
11 Eylül 2023 Aile kategorisinde 6565 (86 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 519 göst.
0 oy
4 cevap 247 göst.

379,948 soru

11,374,144 cevap