0 oy
316 göst.
Aile kategorisinde (683 puan) tarafından
Kızlar biz eşimle sevgiliyken benim ailem asla onu istemedi o sırada kaynımın nişanı oldu bizde kaçarak evlenmeyi düşünüyorduk eltim daha 4 günlük nişanlı iken eşimi arayıp o kızla evlenme o sana göre değil falan dedi beni istemedi ona laf düşmediği halde neyse biz evlendik kaçtık tabi benim düğünün falan olmadı annemler aile arasında basit bişey yaptı foto çekimi falan da ben istemedim derken biz evlenince tabi bize masraf da bi eşya masrafı kaldı onlar da ödendi bitti eltim bizden sonra evlendi onun herşeyi dört dörtlük oldu rabbim daha çok versin bizim borcumuz az olduğu için ben adam gibi düğün yapamadım diye madem o öyle oldu dedim bari istediklerim olsun ehliyet aldım gitti kocasının başına kalktı robot süpürge aldım aynı şeyi yaptı çocuğuma oda aldım ben almıycam dedi sonra gitti oda aldı eşine de hep bak onlar geziyor pikniğe gitti tatile gitti diyormuş be yapsam kadının gözü çıkıyor ben lokantaya giderim çocuğumu paylaşırım hemen kocasına gösterir beni de götür der ben şuan eltimle küsüm ama kızlar ilerde yine barışırsak aynı şeyler olacak bir de kocası sürekli eşimden para koparmaya çalışıyor ikisi de uzman ve bize dedi ki cebimde bez alacak param yok dedi geleceği düşünmeden hareket edip şimdi her şeyime laf ve nazar ediyorlar ben tek başıma şehirler arası aileme gidiyorum arabamızla kadın resmen bana diyor ki naptı abim nasıl izin verdi kavga ettiniz mi diyor laf arıyor bide böyle hayat nasıl geçecek yaa

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah gözünü doyursun aç kopegin
(683 puan) tarafından
Amin amin ama doymuyor gözü ben adam gibi gelinlik giymedim bak ne güzel düğünüm var dese az sabretse
-Reklam-
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Haset insanı yer bitirir. O böyle yaptıkça kendini yiyip bitirecek zaten. 
(683 puan) tarafından
Hem kendini yiyor hem beni yiyor hem eşini yiyor  keşke herkes haline şükretse
(2,493 puan) tarafından
Sen neden muhattap oluyorsun ki? Böyle insan karşısındaki insanın asla iyiliğini istemez. Kendi bataklığında debelensin. Seni çekmesine izin verme
0 oy
tarafından
Uzak dur elinden samimi olmamaya çalış mesafe her zaman iyidir yaptıklarını çekip atma yada engelle kocasınıda onuda 
(683 puan) tarafından
Şuan kavga ettik zaten engelli bana sürekli yakın olmaya laf almaya çalışıyordu bir ay öncesine kadar
tarafından
Bu tarz insanlardan ne kadar uzak olursan kadar iyi olursun bir laf var nazar sarı öküzü tencereye yatırır diye gözlerinede sokma bazı şeyleri çok çok soğukta olma dozunda ol bence
(683 puan) tarafından
Haklısın ama ben konuşmasam daha iyi şuan
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Hiçbir şekilde yüz verme birşeyler paylaşırken ondan gizle fesat ya 
(683 puan) tarafından
Evet kuzum haklısın hemde ne fesat
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Mikropppp insan sende laf sokmalı sözler paylaş anlasın aksine sinir olma mutlu ol seni kopyalıyor demekki seni kıskanıyor boşver kuzu daha değerlisin emin ol 
(683 puan) tarafından
Ayy saol canım benim laf soksam da bana mesaj atıyor kim üzdü eltiloşkomu diye kendi olduğunu iyi biliyor çünkü
(2,589 puan) tarafından
Kız konuşmuyorum onunla demedin mi
(683 puan) tarafından
Daha yeni tartıştık belki bir ay falan olacak belki daha olmadı bile
0 oy
(780 puan) tarafından
Ah cnm.bende küçük gelinim eltimle aramızda 10 sene var yazdıklarının aynısıni yaşıyorum bazen ben abartiyorum diye düşünüyorum ama öyle malesef kıskançlıktan başka bişey değil ben ilk oğlumu doğum yaptm arkasına hemen hamile kaldı 2 çocuğu da vardı istemiyorum çocuk ne diyodu ikinci oğlumu doğum yaptm şimdi yine istiyoya bağlatmak zorunda kaldı keşke baglatmasaydm ne diyo 3 kızı var onu bile kıskandı oğlu var da hava atiyo diye her yerde konuşarak malesef ki illa oluyo demekki 
(683 puan) tarafından
Evet insan cinsiyeti bile kıskanır mı biz de yakın hamile kaldık bana tam 7 kere sordu cinsiyeti ne diye oğlum olacağını duyunca bir daha nasılsın bile demedi böyle insanlar var ya hayatta
(780 puan) tarafından
Aynen öyle malesef canm bizde bi küs bı barışık ilerliyoruz ben çocuklarıma nazar ettgini bile düşünüyorum ama işte mecbr gorusuluyo
0 oy
(355 puan) tarafından
Böyle tiple elti olacam die aklım çıkıyor rabbim yardımcın olsun insallah
(683 puan) tarafından
Amin kuzum inşallh öyle bi eltin olmaz başa bela
0 oy
tarafından
Senin eltin canım en azından ben araba sürerken video attım diye eşimin iş arkadasinin karısı eşinle kavga etti o herşeyi yapıyor ben niye yapamıyorum ben nereye gitsem ertesi gün aynı yere gidiyor felan en sonunda yazdım dedim bak boyel böyle demişsin bana laf geldi ama ben babamın evinde aldım ehliyetimi sonradan koca evinde görme değilim taklitler de aslını yansıtır bunu unutma dedim inkâr vs sonra da sildim her yerden
(683 puan) tarafından
Aaaa demekki o da seni çekemiyor iyiki silmişsin böyle insanların nazarı da değer
tarafından
Biri değil yüzde doksanı aynı canım eşimin bana olan ilgisi vs silsem adam kalmaz sosyal medyam da ama hep diyorum Allah onlara daha çok versin ki benim olan da gözü olmasın kimsenin hiç bir konuda

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 479 göst.
30 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 317 göst.
21 Haziran 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 894 göst.

380,959 soru

11,405,262 cevap

34,943 kullanıcı