0 oy
568 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Selamın aleyküm hanımlar  belki saçma gelebilir belki bana öyle geliyor   

Oğlum evin her yerinde  güzel uyuyor ama yatak odasında patlayacak gibi ağlıyor  odadan çıkartıyorum   susuyor  neden  olabilir normalmi  gece bile uyuyamiyor   oturma adasında yatmaya başladım    

10 Cevaplar

0 oy
(1,501 puan) tarafından
Havasız mı ya da sıcak vs
tarafından
En serin oda yatak odası cnm benim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oda sıcak gelebilir oturma odasına alıştıysa farklı ortam gibi geliyor olabilir 
tarafından
En serin yer yatak odası cnm benim
tarafından
Aklına genede kötü bir şey getirme
tarafından
Bende öyle diyorum ama gelmiyor da değil  dün yatak odasında yüzüme felç vurdu  dahada şüphe duydum
tarafından
Ayy Allah muhafaza sen genede dip köşe kendini zorlamadan sil evdede yasin ayetel kürsi mutlaka dinle
0 oy
tarafından
Sirkeyle sil odani okuyarak felak nas ayetel kursi en dibe kadar temizle dolabini falan komple sirkeyle hallet
tarafından
Bende birşeyler den suphe duyuyorum cnm yüzüme de olan yatak odasında oldu
tarafından
Aklima geldi benimde hemen sirkeli suyla hallet canim bebenide yatak odasina sokma
0 oy
tarafından
Senin başına da çok sey geliyor şüphelenmeye başladım yüzüne felç vuruyor yatak odasında çocuk ağlıyor . Sen en iyisi bı ara bak yatak odana bişey var mı 
tarafından
Yarın nasipse yapıcam  cnm   bende şüphe duydum  ama içime kurt düşürmek istemedim
0 oy
(829 puan) tarafından
Yatak odanı sirkeli suyla sildikten sonra 2 saatlik bakara süresi aç dinlet canım birde 7 kere ayetel kursi oku. 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Büşra al bebeğini ilmine güvendiğin bi hocaya git nazar ayetleri okusun size
0 oy
tarafından
Senin o pislik kaynana girdi mi canım eve bu aralar bir boklar yemiştir yine köpek 
0 oy
tarafından
Yatak örtülerinizi makinenin yumusatici gözüne sirke koyarak yika döşeginizide bebeginde dösegini sirkeli suyla sil duvarlarini kapilarini yerleri sirkeli suyla sil cık Allah ın izniyle düzelir cnm nazar olabilir
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Canım bundan 6 ay önce bizde yatak odasında yatıyorduk kızım her gece uykusunda ağlıyordu ama öyle böyle değil sonra ben huzursuz olmaya başladım uyuyamadım sonra da eşim 6 aydır yatak odasını kullanmıyoruz en son rüyamda teyzemi gördüm bana diyordu bitane kadın eşinle sana 3 tane muska yapmış diye
0 oy
(280 puan) tarafından
Benim oglan da oyleydi sonra duzeldi 40 gun salonda uyudum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 150 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 260 göst.
5 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 540 göst.