0 oy
134 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Aranıza yeni katıldım. Ne yapmalıyım. Çok sıkıntılı bir süreç

5 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Insallah geçmemiştir Rabbim acil şifalar versin sen tedbirini al maskesiz dolasma evde kaç yaşında belki dis belkide salgin var bu ara ondan olabilir ateşi 
tarafından
Amin Allah razı olsun. maskesiz dolasmiyorum ama ondan önce hasta olduğumu bilmiyordum. 8aylik
(4,853 puan) tarafından
Disten olabilir bu ara salginda var cocuklarda büyüklerde doktora götürme imkanı varsa eşinin veya başkasının götürsün ates ihmale gelmez Allah korusun
-Reklam-
0 oy
(25 puan) tarafından
Geçebilirde canım sen  maskeni tak sık, sık kolonyala ellerini her gün buharda banyo yap sabahları limonlu su iç çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin 
0 oy
tarafından
Geçmiş olabilir carpol dolven falan verebilirsiniz demişti bize fiasyona gelen ekip ama bizim ateş düşmedi acillik olduk antibiyotik verdi doktor 3 gün sürdü Allah yardımcınız olsun çok zor 
0 oy
(602 puan) tarafından
Canım sen kovid isen bebeğinin ateşi varsa büyük ihtimalle geçmiştir bizde öyleydik çünkü koviddik kzıımdada ateş çıkto test etmediler o dada büyük ihtimalle vardır dediler korkma onlar rahat atalatıo rabbim size şifasını yağdırsın iyleşin tez zamanda inşallah 
tarafından
Amin Allah razı olsun. İnşallah
(602 puan) tarafından
Üzülme canım derdi veren rabbim dermanıda verir inşallah rabbim sizleri korusun üzülme sakın ve eczaneden c vitamini var suya atıp içiosun onlardan al her gün bir tane iç suya atıp biz öyle ediodul
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Kız bebelerin ateşi normal de öyle olur. Yetişkinden biraz yüksek olur korkma. Kendine iyi bak ona da bakabilesin.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 178 göst.
20 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,774 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
28 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Caglakaratekinn (5,021 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 101 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Senajhkl (930 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 388 göst.
22 Nisan 2020 Diğer kategorisinde ⭐⭐Hiranur'um⭐⭐ (3,750 puan) tarafından soruldu

379,417 soru

11,357,244 cevap

34,835 kullanıcı

...