0 oy
393 göst.
Aile kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar tahammül seviyem düştü resmen üzerimde biseymi var nedir Allah'ım sen bana yardım et nolursunuz linclemeyin istemeyerek yapıyorum kızımın yaptığı hiç biseye bile tahammülüm kalmadı kızıma sesimi yukseltemeyen ben sesimi yükseltmeye başladım küstü bana şimdi kucağıma gelmiyor itiyor agliycam kendimi çok kötü hissediyorum şu 1 ay içinde daha kötü duruma geliyorum git gide Allah'ım imkanım olsa gerekirse hergun psikologlara psikiatrilere gitcem nasıl gideyim ta merkezde cidden kafayı yiycem artık 1 ay önceki ben bide şimdiki bene bakıyorum da kızıma kıyamazdim ya yüreğim sökulurdu sanki esime karşı bile tahammülüm kalmadı telefonda sürekli tersliyorum istemeden ben böyle anne değildim kendimden nefret ediyorum 

4 Cevaplar

0 oy
(1,120 puan) tarafından
Zaman zaman oluyor ben onun bir üst seviyede kızımın popoya falan vuruyorum kendime o an hakim olamıyorum acayip vicdan azabı çekiyorum ağlıyorum.

Kızım ağlayınca yada çok azınca oda değiştirmeyi ondan uzaklaşmayı düşünüyorum 
(3,099 puan) tarafından
Ben oralardan sipariş veremiyorum canım buraya sadece PTT kargo geliyo merkeze gidicem doğacak çocuğum için alisverise o zaman bı bakayım kitapcilara falan civil ebebekte kitap satıyordu belki vardır oralarda
(1,120 puan) tarafından
Yada sana alacak biri varsa kargolasın sana
tarafından
Esleminannesi Kitapyurdunda kargo seçeneği var, PTT kargo da var. Kesinlikle okuyun kızlar, hatta koşulsuz ebeveynlik, keşke anne babam da okusaydi dediğiniz kitap, bunları da okuyun. İnsan kizinca, sesini yükseltince bebeğinin içinde neler olduğunu bilince gerçekten üç bez kez fazla düşünüyor bişey yapmadan.
(3,099 puan) tarafından
Olmazsa kitap yurdundan sipariş veririm kızlar veya eşimin calistigi yerde var Dr falan ordan aldiririm gonderemezse bile gelirken getirir enazindan gelmesinede 1 ay var büyük ihtimal gondettiririm ordan
tarafından
Sen bilirsin ama internetten çok daha ucuza alırsın
-Reklam-
0 oy
(313 puan) tarafından
İnşallah bir an önce rahatlarsın dualar oku sürekli etkisi olur inşallah hepimizde oluyor bazen farkındasın üstesinden gelebilirsin sende yorulmuşsundur geçer kendine iyi gelecrk şeyler yap canım
(3,099 puan) tarafından
Hamilelikten kaynaklimi hiç bilmiyorum ya kendimden hiç beklemiyordum
(313 puan) tarafından
Ya hamileysen ondandır canım böyle düşünme üzme kendini olabilir sen iyi bir annesin bağırınca sinirlenince kötü olmazsın
(3,099 puan) tarafından
Ne bileyim canım ya eminim her anne gibi bende kızıyorum yeri geliyor hangi anne çocuğuna kizmazki bazen gerekli ama ben şu ara gereksiz herşeye kızıyorum sanki bu benim canımı sıkıyor fazlasiyla
0 oy
tarafından
Canım kafanı başka şeylere dağıtsan çiçekle falan uğraşsan daha iyi olmaz mı  ya da gün içinde disari çıksan biraz kendine vakit ayırmaya çalış en kötüsü balkon da bir kahve iç yanında kimse olmasın kafanı dinle otur güzelce ağla sakinles sonra birde  Kur 'an oku ya da dinle kalbine ferahlık gelsin özellikle Rahman süresini dinle 
(3,099 puan) tarafından
Dinliyeyim canım bugün kafam dağılsın diye tüm gün kendime iş çıkardım temizlik yemek derken hiç boş oturmadim bilerek ama gene aynı bı türlü aşamıyorum şu durumu
tarafından
Eğer eşinin imkanı varsa seni bikac günlüğüne bir yerlere götürsün tatil olur annenin evi olur kafan dağılır ben öyle oldugumda anneme geliyorum kardeşlerim falan oluyor topluyorum biraz kafamı
(3,099 puan) tarafından
Eşim uzakta canım cidden burda olsa farklı bı yere gitsek rahatliycak gibiyim ne bileyim insanlardan uzak kafam sakin olsun yeter
0 oy
(3,132 puan) tarafından
Bende öyle oldum canım resmen sinir krizi geçiyorum benim oğlum hiçbir şey yemiyor ona çok kafayi taktim ondan oldu  herhalde bazen kendime zarar veresim bile geliyor bende düşünüyorum nasıl bu hale geldim diye 
(3,099 puan) tarafından
Bence fazla bunaldık canım Anne olmak kolay degilki işte büyük sorumluluklar yukleniyoruz e ister istemez kendimize de vakit ayiramiyoruz bundan kaynaklı birseymi acaba
(3,132 puan) tarafından
Tabiki de onun da payı var canım ben nerdeyse 1 aydır uykusuzum bebeğim geceleri hiç uyumuyo bir nevi uykusuzluktan bu hale geldim ben

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 306 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 193 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 573 göst.
23 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 196 göst.