0 oy
214 göst.
Diğer kategorisinde (6,364 puan) tarafından
Kızlar oglumun çok ateşi var akşamdan beri lütfen dua eder misiniz düşmiyo acile de götürdüm birden ateşlendi fitil kullandm ne zaman etki eder

7 Cevaplar

0 oy
(945 puan) tarafından
1 saate etki eder canım geçmiş olsun Allah şifa versin.
(6,364 puan) tarafından
Amin canım sagol inşallah
-Reklam-
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım yarım saate etkisini gösterir inşallah Allah şifa versin
(6,364 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım aminnn
(5,721 puan) tarafından
Daha yeni bitti antbiyotk iyidi kızım bu gece gene çıktı ateş bu nasıl salgın bende bekliyorum canım şuanda :(
(6,364 puan) tarafından
Kız yarım saat fazla bitti etki etmiyo gözüm kapanacak neredeyse 10 dk önce ölçtüm 37 şimdi 39.1 napcam ben yaa acile götürsem de boş
(5,721 puan) tarafından
Banyoya soktun.mu cnm çabuk dusuruyor atesi
(6,364 puan) tarafından
Uyuyo şuan ama akşam acile götürmeden soktum fayda etmedi
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Ya benim kızım da aksam 11 den beri öyle. 39 a kadar cikiyo ateşi. Calpol vermiştim şimdi bi daha verecem. 2 dir duş aldırıyoruz ama yok enfazla 38 buçuğa düşüyo. Ne yapacağımızı şaşırdık gözlerim japaniyo
(6,364 puan) tarafından
Benim 37.5a da düşüyo ama birden yükseliyor fitil verdim tam 1 saat oldu ateşi şu an 37 tekrar çıkacak diye uyuyamıyorum telefondan yarım saatte bir alarm ayarladm inşallah bidaha çıkmazz :((((
 İnşallah sizindr düşer
(2,332 puan) tarafından
Bu ne salgınmış arkadaş ya. Mahvoluyo çocuklar. Allahım şifa versin bütün hastalara çocuklarımıza ☹ bez de koyuyoruz ılık uygulama yapıp ama yok düşmüyo. Ay sonu ve sadece gidişe yetecek para var. arabamız yok, bu saatte hastaneye götürecek jimsemiz yok. İnşallah dayanır kızım sabaha kadar
(6,364 puan) tarafından
Ambulansı arasaydın canım keşke
0 oy
tarafından
Rabbım Safi sıfatıyla muamele etsin kuzuya görüp göreceğiniz sıkıntı bu olsun. İçimden dua etmek geldi. Çok. Geçmiş olsn
tarafından
Ortada salgın var sanırım bu ara kime sorsam bebeler ateş ishal, grip şikayetleri var
İnsan kendine telaş etmiyor zaten de kuzular şifayı kapınca resmen panik atak geçiriyorum ne dediğimi ne yapacağımı bilmiyorum. Doktorumuz da kızıyor sakın stres yapma olağan şeyler diye ama anne yüreği işte
(6,364 puan) tarafından
Biz kaynanamlara geldik başka şehirdeler ve inanılmaz nem var çocuklar aşırı terliyo günde 2 defa duş aldırırım 5 6 defa üstlerini degişirim amamyine de hastanoldular yaa zaten buran7n havası kötü biliyodum hasta olacagını
tarafından
Hava güzel olsa da etkiliyo ki hava değişimi ne kadar dikkat edilse de geçmiş olsn cnm
(6,364 puan) tarafından
Valla canım marmaristen diyarbakıra anneme gittim çocuklarım hiç hasta olmadı inan ki ama burası sanayi bölgesi hava nemli aşırı bunaltıyo burda hemen hasta oluyolar
tarafından
Geçmis olsn cnm
0 oy
tarafından
40 dk da geçmiş olsun 
tarafından
Şimdi nasıl cnm
(6,364 puan) tarafından
Biraz düştü canım ama huysuz bogazı agrıyp demek ki
tarafından
Bu aralar salgını acaba benim kızında hasta
(6,364 puan) tarafından
Bilmiyorum ki annemlerdeydim orda hazır su kullanıyodum kaynanamlara geldim başka sehire onlarda arıtma var diye almadm sulardan mı acaba ya da hava degişimi mi oldu bilmiyorum sizede geçmiş olsun canm Allah şifa versin
tarafından
Sogol cnm Tesekurler geçmiş olsun
0 oy
tarafından
30 dk 45 dk fayda eder insallah
(6,364 puan) tarafından
1 saatte etki etti canm ama ateşi var halen
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Geçmiş olsun Berfinimm

Şimdi nasıl 
(6,364 puan) tarafından
Teşekkür ederim selmacım geceye göre iyi şuruplarını verip uyuttum sabaha karşı uyuyabildim bende azck o da fitil ateşini düşürdü diye yoksanuyuyamazdm herhalde yarım saatte bir alarm kurup uyandım kontrol etmeye öylr böyle sabah oldu
(16,504 puan) tarafından
Yaa çok geçmiş olsun
Rabbım göstermesin bi daha cnm ❤️

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 109 göst.
21 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ikbal (48,703 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 129 göst.
0 oy
2 cevap 86 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (336 puan) tarafından soruldu