0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde (399 puan) tarafından
Kızlar oğlum Perşembe günü rahatsizlandi hemen hastaneye gittik özel hastanenin doktoru yoğun bakım olmadığı için bizi şehir hastanesine sevk etti ambulansla hemen hastaneye geldik yatisimiz yapıldı yoğun bakima alındık 2  gün yoğun bakımda kaldi oğlum 3 gündür servisteyiz çok şükür toparladı oğlum Allah nasip ederse yarın taburcu olucaz beni etkileyen konu ise yanımda bi oğlan yatıyordu 17 yaşında annesi yanında doğuştan kör ayakları tutmuyor parmakları çok eksik elinin bı parmağı yok böbrek yetmezliği var kalp  eksikliği varmış konuşamıyor sadece yanında ne    dersen onu söylüyor 2 gün boyunca hiç hareket etmedi çocuk  benim oğlum o kadar hareketli ki beni mahvetti annesi çok bakıyordu aklına gelmiştir keske benimki de sağlıklı olsaydı doktor soyleseydi aldirirdim diyor günahını bile bile ama çok etkilendim başka bir hasta da 13 yaşında kız çocuğu tansiyon ilacı içmiş 30tane ameliyat falan olmuş 4 gündür makinaya bağlıydı ben gittiğim gün hareket etmeye başladı ertesi gün konuştu  ne derdin vardı be yavrm senin canına kıyma noktasına geldin.Demem o ki kızlar Rabbi min bize vermiş olduğu herşeye şükretmemiz lazım binlerce kez şükürler olsun h r halimize Allah'ım bütün hastalara şifa versin içinde benim yavruma. çocuklar yaramazlık yapınca isyan ediyoruz ama bunu düşününce ne kadar şükretsek az

4 Cevaplar

0 oy
(1,370 puan) tarafından
Allah sifa versn ilk once butun hastalara

Saglikli olsunlarda yaramazlik ywomalari hic onemli olmazdi benm için  suan bi bebegim yok  (
(399 puan) tarafından
Amin inşallah rabbim sana da nasip etsin inşallah
(1,370 puan) tarafından
Amiiiiiin
-Reklam-
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Bende 10.gündür hastanedeyim aynı dediğin gibi valla halimize bin şükür 
(48,988 puan) tarafından
kiz daha düzelmediniz mi
(399 puan) tarafından
Geçmiş olsun binlerce kez şükürler olsun
(7,096 puan) tarafından
Yok ikbalim hala hastanedeyiz :( kafayı yememe ramak kaldi
0 oy
(48,988 puan) tarafından
zaten insan hastaneye gidip görünce caninin kıymetini anliyo çok şükür halimize bebegin icinde gecmis olsun nesj vardi
(399 puan) tarafından
Allah razı olsun akut bronşit aynen öyle valla ama insan oğlu hoc biseyden ders almiyor
(48,988 puan) tarafından
Allahnsifa versin canim inşallah gecer.hemen unutuyoruz ya bende kizima kizmicam diyorum kızıyorum bizimde arkada biri var buyuk yasi 45 yaslarinda bebekken düşmüş annesiyle hep kavga ediyorlar cok zor cok
(399 puan) tarafından
Cok zor gerçekten amin canm çok sağol
0 oy
(1,166 puan) tarafından
benim kuzenimin iki cocugu hasta.  hep onlarq  gorunce  canim acoyor. kucukluklen ben baktim kuzenimle  beraber.  cok severim simdi benim bir kizim var  14 qylik hic yerinde durmaz. evimi basima  yikar. inan makyaj malzemelerim ayakkabilarim mutfagim her sey dagitir. ama. qiqimi cikarmam her kes  neden sakinsin diyor. bende  buyuyucne dagitmayacak zaten simdi ne yaparsa  yapsin derim. onemli olan saglam olmasi gerisi bos
(399 puan) tarafından
Aynen öyle valla

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 368 göst.
1 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 258 göst.
8 Ekim 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,565 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 200 göst.
17 Haziran 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,565 puan) tarafından soruldu