0 oy
266 göst.
Diğer kategorisinde (1,826 puan) tarafından

Uykusu gelince ona sarılıyor uykudan uyanınca da ayilana kadar onunla gece terletiyor uykuda bile birakmiyor ya

image

12 Cevaplar

0 oy
tarafından

Evin guzelmis bacim:D

(1,826 puan) tarafından
Sağolasın bacım sen bilir misin bu bebeyi sıcakta battanjyeden nasıl kurtarurim
(195 puan) tarafından
Bu takımı biliyorum enza valentina değil mi
(1,826 puan) tarafından
Valente canim ama kumaşlarıbdan hiç memnun değilim ıslak mendil koy leke kaliyo
(195 puan) tarafından
Bizim ki de enza cristal plus, çok takım baktım ordan aklımda kalmış
-Reklam-
0 oy
(48,683 puan) tarafından
ne tatli sari boncuk
(1,826 puan) tarafından
Tatlıdır tatlı olma mi ama pişiyor ya çocuk inat
0 oy
tarafından
Kararlı ol canım onu kendine destek seçmiş baştan mizmizlansa da verme en fazla 2 haftaya unutur
(1,826 puan) tarafından
Kiyamiyorm da ama bu sknti olur mu psikolojik olarak diye
tarafından
Şöyle anlatim sana benim oğlum da ince battaniye ile sarilammdan uyumazdi biz nereye battaniye oraya uyku eğitimi verirken bunu sordum kesinlikle olmaz dedi çünkü o battaneyenin başına birşey gelebilir yani ona kendini bağımlı hissetmemesi lazım kıy ve bıraktir
(1,826 puan) tarafından
Hmm başlamalı o zaman bide gece terliyo hasta olucak diye korkuyorum atlet degsyrm uykuda surekli
tarafından
Yazık bu şekilde kararlı ol ve bıraktir en fazla 1 hafta mizlar
0 oy
(13,866 puan) tarafından
Benimkide aynı. Hatta sadece uyurken değil yemek yerken , parka giderken falan hep yaninda olsun istiyor. Battaniye yoksa kendini güvende hissetmiyor. Birde seninki daha küçuk heralde. Benimki 28 aylik olacak haftaya. 
(1,826 puan) tarafından
22 aylık canim
0 oy
tarafından
Bende yaz kış battaniye ile uyurum nedense bana kendimi güvende hissettiriyor çünkü 
(1,826 puan) tarafından
Kız yanmiyon mu ben altıma bu çarşaf bi yastik tamam pikeyi bile sus seriyom bu kış yorgan da cikarmadim battaniye ile gecti
tarafından
Terliyorum hemde çok terliyorum hatta eşim de çok kızar ama asla battaniye olmadan yatamam illa battaniye olmak zorunda değil bir şey sarılıp yatmam lazım üstümü örtmem lazım
0 oy
tarafından
Benim çocukta öyle canım
(1,826 puan) tarafından
Ben de küçükken sacimi yüzüme surermisim annem hep erkek gibi kestirirms berberde
0 oy
(4,229 puan) tarafından
Canim kendisine uyku arkadasi olarak secmis olabilir, bebeklerde bazi donemlerde oluyo, farkli sevdigi biseyle uyutmayi dene istersen, emzik olur oyuncak olur ayicik olur, ona zarar vermicek sicaklatmicak biseyle dene
(1,826 puan) tarafından
Ayıcık olur bugün deniycem
0 oy
(621 puan) tarafından
Bemim kızda öyle  ya sıcak da battaniye ile uyuyor
(621 puan) tarafından
Eltim in kızı da öyle battaniye ile geziyor
(1,826 puan) tarafından
Ayıcık deniycem o da peluş bakalim
0 oy
(1,897 puan) tarafından
O bırakmaz onu benim ki de böyle 

Tek çare klima zaten odayı serin tutuyorum terlemezin sende öyle yapacaksın mecbur 
(1,826 puan) tarafından
Yatak odamizda tavan pervanesi var ama peluş çok terletiyo yine de bide terli terli üşür diye korkuyorum ayıcık vercem bu akşam o da peluş bakalim uyur mu
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Kuzenimin kızı da böyle yaa :) battani battani diye ağlar her gittiği evde skjdd
(1,826 puan) tarafından
Benimki pappa diyor
0 oy
(2,788 puan) tarafından
Evine bayıldım canım ya güle güle otur bebişde çok tatlı sarı boncuk Allah bağışlasın canım acısını göstermesin Allah korusun nazardan kaybet battaniyeyi yoksa okula giderken bile onu ister sendn akrabanın kızı 4 e gidyo hala bataniyeyi koklayarak uyur 
(1,826 puan) tarafından
Sakliyim ayıcık vercem akşam bakayım uyuyacak mi çok saol
0 oy
tarafından
 Benimkde ayniydi  ya :))) varsa yoksa pembe pelus battaniye o uyurken aliyordum ince birsey ortuyordum farkedip uyaninca ustune bakip ekini uzatip ver ver yapiyordu ortunce tekrar yatiyordu hatta uyanikken elinde gezdriyordu oda oda onla dolasiyordu :)))  15 aylikken  simdi 17aylik olucak ben o battaniyeyi sakladim yoksa yine ayni yaoicakti 
(1,826 puan) tarafından
Aynı benim bebeyi anlattn ben de sakliyxam artik

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 110 göst.
16 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Kbr Kbr (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (334 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 131 göst.
14 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Esra129 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 114 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Yusuf 427 (684 puan) tarafından soruldu

379,926 soru

11,373,242 cevap

34,855 kullanıcı

...