0 oy
566 göst.
Diğer kategorisinde (1,264 puan) tarafından
Gece ateşlendi eşim hastaneye götürdü antibiyotik ve pedifen verdiler o zamandan beri ateşini düşürmeye calışıyorum ilaclarını verdim soğuk kompleks yaptım ılık duş aldırdım ateşi düşmüyor vucudu yanıyor bir damla su icmedi ağzını acıp bişey yemedi şuan ateşi var ne yapıcam bilmiyorum Allah rızası için yardım edin hamileyim stresten karnıma ağrı girdi

12 Cevaplar

0 oy
(2,589 puan) tarafından
Kim kuzum bebeğin mi eşin mi

Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah 
(2,589 puan) tarafından
RABBİM ŞİFA VERSİN İNŞALLAH KUZUM havalar çok sıcak belki etkilenmiştir inşallah geçer bebeğim sende stres yapma onu da hissetmesin
(1,264 puan) tarafından
Ben panik bir insanım ateşi 37 olsa hastaneye koşuyorum şuan ne yapıcam bilmiyorum ilaclarını verdim ama ateşi düşmüyor
(2,589 puan) tarafından
Kuzum duş aldır kompleks yap serin yerde dursun bebiş inşallah geçer ateşi
(1,264 puan) tarafından
Sabah aldırdım bir daha aldırayım mı duş
(2,589 puan) tarafından
Aldır tabi kuzum saat 2
-Reklam-
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Fitil denediniz mi canım oda iyi geliyor
(3,552 puan) tarafından
Hayırrr sakın paranox kullanma gormedin mi her yerde bangır bangır bağırdılar paranoks toplatıldı içinde çok zararlı bi madde tespit edilmiş. Evlerinizde varsa atın dedi doktorlar
(9,225 puan) tarafından
Paranoxun iki çeşidi var. Birisi paranox S
Biri normal. Normal olan toplatıldı. S olan hala kullanılıuor.
Geçmiş olsun canm bizim de idrarda enfeksiyon ve boğaznda vardı 3gun surdu ateşi
(3,901 puan) tarafından
Hicret yanlış biliyosun cnm toplatılan paranoks olan..honeyseptember dogru biliyo yani..paranoks s kullaniliyo hala..
(3,552 puan) tarafından
Anladım canım ben çeşitlerini bilmiyordum haberi görünce evdekini hemen attım o yüzden yanlış bi ilaç vermesin diye yazayım dedim kuzum
(1,787 puan) tarafından
Paranox s kullanıyorum bende
0 oy
tarafından
Kıyamam ya kovid mı oldu oda =( inşallah biran evvel iyi olur rabbim şifa versin hepinize 
(1,264 puan) tarafından
Oldu galiba bu haliyle nasıl bakıcam bilmiyorum
tarafından
Atlatır allahin izniyle canım benim çocuklar yetiskinlerden daha dirayetli bu hastalığa karşı
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Canım evde kontrol altına alamıyorsan tekrar hastaneye götür Allah korusun stres yapma geçmiş olsun
(1,264 puan) tarafından
Bişey yapmıyorlar eşim  yalvarmış  bir iğne bir serum yapın ateşi düşsün yok yapmamışlar
0 oy
(173 puan) tarafından
Özele git cnm
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Antibiyotik etki eder canım 3 kere kullanmaya sık sık duş aldır sadece ince atletle dursun elini yüzünü ısla hep hava çok sıcak zaten sürekli serin tut bebişi
(25,224 puan) tarafından
Yok kız nolcak antibiyotik vermiş doktor o eyki eder boğaz enfeksiyonu mu varmış
(1,264 puan) tarafından
Evet canım günde 2 defa kulan dedi
(25,224 puan) tarafından
Bişey olmaz canım oğlumda 1 kere ateşli boğaz enfeksiyonu geçirdi serum takıldı hastanede antibiyotik kullandık serumdan sonra düştü ateşi normale döndü keşke senin bebeğe de takılsa iyi gelirdi, antibiyotik 3-4 kullanmada geçirir onu
(1,264 puan) tarafından
O kadar eşim söylemiş bitane serum takın diye şuan duş aldırdım pedifen verdim bir saat oldu ateşi 38.5
(25,224 puan) tarafından
Evlerde çok sıcak yaa onunda etkisi var ama düşmezse bidaha götürün serum takılsın başka yere götürün
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Cnm gecmis postlarini okudumda sendeki kovid bebge gecmis sanirim benim bebegimde 4 aylikdi benden gecmisti pedifen verdim sık sık dus aldirdim ince giydirdim 1 haftaya duzeldi doktirlar kovid olan cocuklara direk pedifen yaziyor zaten duzenli ver cnm 3 gun icinde dusecek atesi .cok gecmis olsunnnnn 
(1,667 puan) tarafından
Bizimkide öyleydi 1 gunde 3 kez farkli hastanelere goturdum yine ayni seyi soyleyip yolladilar bizi
(1,264 puan) tarafından
Şimdi yine götürdük aynı şeyleri söyleyip eve gönderdi ne yapıcam bilmiyorum
(1,667 puan) tarafından
Gecer insallah cnm ilacini eksiltmeden ver bide balli limon birazda zrncefili karustirip icir denisti bogazdaki mikrobu atar diye ama benimki cok kucuktu bende 5.ve 6 yaslarindaki cocuklarima icirmistim bogazini rahatlatmisti
(1,264 puan) tarafından
Benim kızımda 1 yaşında soğuk kompleks yapıyorum cok ağlıyor izin vermiyor
(1,667 puan) tarafından
Sen sabrini koru iglesir insallah Rabbim sifa versin
0 oy
(2,593 puan) tarafından
çok geçmiş olsun canım paronax s fitil var onu deneyebilirsiniz ateşe iyi geliyor korkutmak istemem ama düşmeyen ateş varsa bir covid testi yaptırın derim 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Inatçı ateş iyi değil en azından ilaç verince bir süreliğine dahi olsa düşmesi lazım. Özele götürün bence 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Kuzum o hatayii bn yaotim su icmiyo die zorlamadim acile zor yetistik kannda bile su kalmamis simdi atestende kaynakli suya ihtiyaci var vucudunn oyunla falan ver agzina su şırıngayla sk ama ver. Ayaklarinn altina topuguna limon sık canm corabinida limonlu suda islat giydir
0 oy
tarafından
Ateş için limon çok işe yarıyo ayağına limon sür özellikle topuğuna bide dün gördüm burda sarımsağı ez iyice üzerini geçicek kadar zeytinyağı dök sonra onu ayaklarına sür ince bi çorap giydir hem enfeksiyona iyi geliyormuş hem ateşi düşürüyomuş dene istersen canım. Ben sarımsağı duymamıştım oğlum hastayken limonla düşürmüştüm ateşini alnına eklem yerlerine ıslak bez koymuştum
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım

Ateş kötü valla

İnşallah hemen düşer 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 626 göst.
9 Şubat 2023 Aile kategorisinde Melda85 (34 puan) tarafından soruldu
+2 oy
17 cevap 1,166 göst.
23 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 689 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,932 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 831 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Minik20 (5,343 puan) tarafından soruldu

379,925 soru

11,373,213 cevap

34,855 kullanıcı

...