0 oy
287 göst.
Diğer kategorisinde (63 puan) tarafından
Bugün devlet hastanesine kontrole gittim normalde bn 48 kilo ile hamile kaldım 170 e yakında boyum var kilo almadm sadece ufak bi karnım çıktı 56 kilo olmuşum yani hepsi adam ultrasona soktu dedili ben seni görünce bunun bebeğinde gelişim geriliği vardır diye düşündüm ama yokmuş dedi 1150 kilosu dedi gayet iyi dedi hocam bizde genetik zayıflık biz oluşumla halimizden memnunız valla dedim sustu sen doktorsun ya o nasıl bi laftır ya

7 Cevaplar

0 oy
(747 puan) tarafından
Bazen doktorlar çok tuhaf konuşuyor herkesin oluşu farklı
(63 puan) tarafından
Yani öyle bi söyleyişi varki dalga geçer gibi ya delirdim ya
tarafından
Canim olusu derken oglusumla demek istemis :))
(747 puan) tarafından
Oluş fizik manasında dedim zayıflığa laf atmış ya kızın oluşu fiziği farklı manasında dedim oluşu :D
-Reklam-
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Yani bence de canım o nasıl bir cümle olmuş 
(63 puan) tarafından
Ya normalden zayıfım baya tesettürlüym bide hiç belli olmuyo tamam da doktorsun sen sonuçta ya ilk defamı görüyon söyliceğim laflar sonradan geldi aklıma da iş isten geçti iste :)
0 oy
tarafından
Banada sen niye boyle zayifsin kanser falan olmayasin dediydi ama okadar agrim vardiki dedim sen dua et agrim var seni kanser ederdim bilmiyolar anam okuyup meslek sahibi oluyolarda insan olamiyolar 
(63 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bacm kndimede kızim daha iyi cevap verirdim de bi an boşluğuma geldi cevap veremedim diploma adam etmiyp işte bacım
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Doktorlara sinir olmayan mi var bacim abartmayi cok seviyolar
(63 puan) tarafından
Çünkü kendi evlatları değil ya ondandır bizim canımız oldugunu anlamıyolar
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Benmde kanamam olmuştu acile gitmiştik asla unutmam o kadının dediği lafı bide hemcinsim olack yani düşerse düşer bebk biz napalm dedi şok oldum ya dondum kaldım resmen Allah şkür sağlıkla doğrdum 7 aylık olack neredyse
(63 puan) tarafından
Artık duygusuz olmuşlar ruhsuzlar ya
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Benim doktorda çık tartıya sineksiklet diyodu zayıfım diye :D
(63 puan) tarafından
Kız normal dese bende güler geçerim veya şakasına dese anlarm da herifin tipi o kadar ciddi ki neye uğradığımı sasırdm ya cevapta veremedim delirdm ya :(
(2,244 puan) tarafından
Haklısın canım hamilelikte daha hassas oluyoruz bunu en iyi onların bilmesi lazımsöykediği tabiki can sıkıcı

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 108 göst.
10 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 231 göst.
20 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 430 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 271 göst.