0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde (239 puan) tarafından
Hamileyim aşırı midem bulanıyor varmı basına gelen iki gundur afedersiniz istifra ediyorum gün boyu mahvoldum napmam lazım nasıl gecer hapta fayda etmiyo

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
O bulantılar bende de vardı sabahları kusardim çok. Hiç bişey fayda etmiyordu ya 
(239 puan) tarafından
Ben her saat kusuyom cnm off mahvoldum ya ne zaman geçti seninki
tarafından
Benim 12 13 haftada bitti kusmam canım
(239 puan) tarafından
Desene 1 ay var daha 14 aylık kızım var ona hamlieykende cok kötü olmuştum Rabbim yardımcımız olsun inşallah cnm sağol
tarafından
İnşallah erken biter seninde kiminin 9 ay boyunca sürüyor
(239 puan) tarafından
İnşallah cnm
-Reklam-
0 oy
(945 puan) tarafından
Hiç bişey fayda etmez canım ya, doğurunca rahatlarsın. Ben hep hastanelerde serumlarla ayakta durdum
(239 puan) tarafından
Kızım 14 aylık yaban memleketteyiz of mahvoldum yaa
(945 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım çok zor, benim tek yiyebildiğim şey çubuk kraker var ya oydu bir de salatalık
(239 puan) tarafından
Amin cnm çok sağol
0 oy
tarafından
Prilam Dr yazdır cnm sabah bir akşam iki tane iç birde yağlı salçalı baharatlı yiyeceklerden uzak dur. Patates haşla ye bide sabah kalkar kalkmaz kahvaltı yapma tuzlu kreker ye en erken 11 veya 12 gibi kahvalti yap düzelirsin. Ben hergün hastanelerde serum taktılar 24 saat tuvaletteydim kusmaktan bayiliyodum artık.
(239 puan) tarafından
İlk hamılelikte denedim hepsini cnm bıktım ya bide derken her hamilelik bir olmaz diye yalan benimki hep aynı
tarafından
Rabbim yardımcın olsun inş cnm ❤️ çok zor yaşadım bilirim ☹️ şimdi yanımdan hamile biri geçse gözlerim doluyo☹️çok zor ve berbat bir hamilelik geçirdim ☹️
(239 puan) tarafından
Bende kuzum ya Allah razı olsun
tarafından
Cümlemizden inş cnm ☺️
0 oy
(827 puan) tarafından
Canm bende iki hamileligimde de cok cektim cokda bisey fayda etmiyo ama kraker ve beyaz leblebi yiyebilirsin birde ac kalma biseyler atistirmaya calis mide bos kalinca daha cok bulaniyor
(239 puan) tarafından
Bunun caresi yok galiba of bıktım yeminle ya
(827 puan) tarafından
Kesin bi caresi yok canm sabret bazilarinin 4. Ayinda bitiyo eger cok kotuysen serum taktirabilirsin birde midene iyi gelen yiyecegi kendin bulabilirsin ben cok madwn suyu icerdim ntaze nane ve beyaz peynir bana bunlar oyi gleirdi birazda olsa
(239 puan) tarafından
Bi hap aldım cnm o biraz iyi geliyor bide patates püresi falan Allah yardımcımız olsun kardeşim yaa
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Maden suyu dene canım 1 şişe ac dolaba köy bulantı gelince yudumla ben öyle atlattım hep
(239 puan) tarafından
Ah canım bugün 3. Maden suyu ne biçim bişey ya bu yuzden nefret ediyorum hamilelikten
(3,198 puan) tarafından
Allah yardım etsin canım ya sonu güzel olunca çekiyoruz işte mecbur
(239 puan) tarafından
Aynen cnm
0 oy
tarafından
2 haftadır iyiyim hamdolsun 2 hafta önce birileri sanki boğazımı sıkıyordu öyle kötüydüm ki anlatamam hicbisey fayda etmiyodu valla 
(239 puan) tarafından
Aynen cnm Allah bida göstermesin
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Çubuk kraker, dondurma yiyebilirsin.. Limon yala bir de
(239 puan) tarafından
İyi gelir inşallah deni em sağol cnm
(1,690 puan) tarafından
İnşallah iyi gelir kuzum şifa olsun inşallah
(239 puan) tarafından
Amin inşallah cnm
0 oy
(1,493 puan) tarafından
Tuzlu leblebi çubuk.kraker fln ye 
(239 puan) tarafından
Tamam cnm sağol
0 oy
tarafından
Valla kuzu 12 haftadayiz hala ayni benimde 5 6 haftada baslamisti afedersin bazen o kadar cok oluyo ki altima bile kaciriyorum dun mesela kusmaktan bogazimdan bile kan geldi
(239 puan) tarafından
Kız ben 1. Ci hamileliğimde 1 ay yattım tek odanın içinde kolidor öbür odalar her şey kokuyordu eşimde bir gün evde bir gün çalışıyordu mahvolmuştum bu o kadar değil ama başlangıcı böyle başlıyor Allahı yardımcımız olsun
tarafından
Benim 2. Bu hala ayni ilkindede ayni olmustu benim
(239 puan) tarafından
Aynen cnm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 64 göst.
25 Ocak 2022 Diğer kategorisinde seda21k (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 48 göst.
18 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eda1404 (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 98 göst.
0 oy
18 cevap 130 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde 1Anne1Melek (224 puan) tarafından soruldu

377,354 soru

11,292,655 cevap

34,711 kullanıcı

...