0 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde (4,157 puan) tarafından
Kızlar Antalya merkezde kadın doğum doktoru önerir misiniz biraz arastırdım aşırı pahalı muayene ücretleri sizler kime gidiyosunuz kimi tavsiye edersiniz muayene ve doğum ücretleri ne kadar bilgi verirseniz sevinirim 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Merkez neresi olur bilmiyorum ben vitaleye gidiyordum kesinlikle önermem ama sonra termossos a gittim orda da kadın doktor kötüydü ama Orda Mehmet Sinan var o iyiydi ilgiliydi.ucret te 140 olmalı muayene.sezeryan oldum o da 3000 e yakındı 
(4,157 puan) tarafından
Canım merkez derken ilçede falan değilim yani Antalya içinde yakın neresi varsa giderim bende vitale hakkında çok olumsuz yorum okudum açıkçası özele de gidip paramla rezil olmak istemiyorum o yüzden gerçekten işinin ehli Bi doktor bulmak istiyorum ama öyle bakınca da muayene ücretleri 300 400 arası daha da artıyor o da beni aşıyor biraz termesosta dediğiniz hastenenin adı ne
tarafından
Özel Şelale Termessos hastanesi.döşemealtinda.benim doğumum iğrenç geçti açıkçası ama o kadın doktor yüzünden.ben sonralarda kontrole gittim ama o doktordan nefret ettiğim için  Erkek doktor vardı Mehmet Sinan.mecbur ona gideyim dedim.adam karnıma bastırıyordu ben enfeksiyon kaptigimdan.ikide bir özür dilerim yapmak zorundayım özür dilerim diyip duruyordu :)) kendi hastası olmadığım halde baya ilgilendi.internette de yorumları çok iyi.eşim de özel meydan Anadolu hastanesi mi ne varmış Muratpaşa tarafında sanırım.bebegimiz orda yattı 1 aya yakın ben de gittim.orasi da çok iyi ama doktor bilmiyorum.
(4,157 puan) tarafından
Meydan hastanesi Bi kaç yerde var canım bende özel uncalı meydan hastanesinde Bi kaç doktor tavsiyesi aldım oranın muayene ücreti de uygun 125 ama sonra orası hakkında da kötü yorumlar okuyup sogudum :( insallah iyi Bi hastane ve doktor bulurum
-Reklam-
0 oy
(2,799 puan) tarafından
Rahime aydilek arkadaşımn doktoruydu 
(4,157 puan) tarafından
Hangi hastane canım
(2,799 puan) tarafından
Özel muayenesi var
(4,157 puan) tarafından
Anladım bakayım Bi nerede çok teşekkür ederim
0 oy
(4,157 puan) tarafından
Yok mu önerisi olan kızlar 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 288 göst.
7 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
0 oy
5 cevap 127 göst.
0 oy
2 cevap 92 göst.
29 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Artemiss (421 puan) tarafından soruldu

378,957 soru

11,343,410 cevap

34,809 kullanıcı

...