0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde (770 puan) tarafından
Ya noluyo her yer yaniyo anlayamıyorum artık aklıma şey geliyo geçenlerde sürü halinde afganlar girmişti ya ülkeye içlerinde terorist mi vardı düşman mi vardı bakalım her ne hikmetse onlar girdikten sonra ülke yanmaya başladı ne olacak halımız.. 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ulkenin basindakiler ulkenin en buyuk dusmani, terosiste gerek yok.

İnsanlar gunlerdir bu is karadan olmayacak hava mudehalesi lazim diye bas bas bagiriyor. Birseylere mudehale etmek icin son agacin yanmasini, son canın ölmesini bekliyorlar galiba.

Ufacik bir hakkim varsa zikkim olsun.
(770 puan) tarafından
Daha ne yapsınlar çay dağıtıyorlar ya..
tarafından
Simdi agiz dolusu kufur ederim de gelir hukumet seviciler canim burnumda kimseyle kavga edemicem. Allahindan bulsun. Cayi batsin.
(7,441 puan) tarafından
Puhahha çay önemli tabi çay olsun ağaca taş a toprağa başlarini sokacak eve ne ihtiyaç var ki.ama o çayı atan kadar lanet olsun yapamadığın ise diyemeyip çay i kapanlarda benim gözüm de aynı bir çayla herşey bitiyors helal olsun
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Emin ol onlar değildir. Bizim içimizde terörist çok yabancıya ne gerek var
(770 puan) tarafından
Kiz ülkede Turkten çok yabanci var nerdeyse her gelen eli kolu sallayarak girerse içeri olacağı bu iste güzel ülkem ne hale geldi ya:(
(9,247 puan) tarafından
Tamm da içimizdeki hainler de var unutma valla şuan bugünlerde sadece sanırım kendimden eminim.ben yakmadim
0 oy
tarafından
Kendi içimizde düşman olduktan sonra diğer ülkelerden gelenler melek gibi
(770 puan) tarafından
Orasida doğru bir insan kendi ülkesine yaşadığı topraklara boyle bir alçaklığı nasıl yapar anlamıyorum yapanlar da cayir cayir yansın inşallah..
0 oy
tarafından
Sizin ülkeye elini kolunu sallayarak gelen sadece Suriye Afgan vs mülteciler.
(770 puan) tarafından
Sizin ülke?
tarafından
Yabancı olduğum için sizinde yukarıdaki yorumda Türkten çok yabancı var dediğiniz için
(402 puan) tarafından
Bu ülkede yaşıyorsan sende bu ülkenin vatandaşı.olmussundur zaten sizin bizim yapmana gerek yok.
tarafından
Ama siz yapıyorsunuz ülkenizde yabancı istemiyorsunuz mülteci istemiyorsunuz başınıza ne gelirse yabancılardan mültecilerden biliyorsunuz oysaki kimse kendi içindeki çürüklere dönüp bakmıyor ki. Evet bu ülkede yaşıyorum ama daha vatandaş olmadım. Sizin bizim yapmıyorum kendi ülkem gibi sahipleniyorum evi yananları izleyip onlarla birlikte gözyaşı döküyorum sizin kadar bende sabah akşam dua ediyorum ama gel gör ki bizden çok yabancılar var elini kolunu sallayarak geliyor diyorlar kendi ülkemizde çalışacagımız işyerleri ekonomimiz iyi olsaydı emin olun ki kimse evini yurdunu ülkesini annesini babasını bırakıp buraya 5kuruş para kazanmaya gelmezdi. Herkes kendi geçim derdinde iyi gelecek kurmaya yıllarca çocuklarından eşlerinden ayrı kalarak buraya geliyor
(770 puan) tarafından
Ben ellerini kollarını sallayarak geliyorlar derken onu kastetmedim tabiki savaştan kaçan zor durumda olan insanlara kapımız açık ama futursuzca akin akin sınırlarda itise kakisa ülkeye giriş olunca insan ister istemez şüpheleniyor giren çıkan kim belli değil biraz daha dikkatli olunsa bi tarama vs yapılsa hurra yapılmasa boyle olmayacak sözüm size deil yetkililere
0 oy
tarafından
Bende öyle düşündüm teröristler sızmış olabilir
(770 puan) tarafından
Yüksek ihtimal haberlerde gördüm resmen itise kakisa giriyorlar sınırlarda oylece
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Es zamanla terör eylemi bunlar maksat devleti milleti birbirine düşürmek Allah kendi ateşlerinde yanmalarini nasip etsin 
(770 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
(477 puan) tarafından
Canm zaten itiraf ediyolar biz  yaktık diye siz bizi bombaliyosunuz bizde size rahat tatil yatırmayacağız diye paylaşımları var şerefsizlerin  ve dikkat ederseniz yanam yerlerde tatil.yerleri
(770 puan) tarafından
Allahın cezaları hızlarını alamayıp tüm ülkeyi yakacaklar bu gidişle inşallah kendileride yanar cayır cayir
(477 puan) tarafından
3 kişi yakalandı  polis zor aldı ellerinden ben yönetici olsam almazdım turcan o serefsizler i yaktiklari ateşe aticaksin
(770 puan) tarafından
Aynen öyle vericen halkın eline öyleleri işkence ederek öldüreceksin mahvettiler güzelim yerleri inşallah hepsi yakalanır bir an once
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Neden sadice afgan suriyeli veya iranli turkiyeye dusman gibi goruyorsunuz yunanlilar ermenistanlilar veya ruslar almanlar dusman degilmi onlarda tek turklere degil ayni zmanda islamada dusman zamaninda camilere yapilan saldirilarda almanlar yakalanmadimi belki bu seferde onlar yapiyor bilemeyiz o yuzden irkcilik ayrimi yapmayin belki suan bunlari yapan turde olabilir dağda turk teroristlerde var zamninda hdpnin binasinda oturan annelerin hepside kurt degildi turkde vardi kurtde arapda o yuzden dua edin irkcilik yapmayin ben abim esime irkcilik yapti diye gozunun onunde kactim en enfret ettigim davranis bicimi
(770 puan) tarafından
Canım ırkçılık yaptığını nerden çıkardın genellikle o milletlerden ülkemize gelenler olduğu için söyledim ben demiyorum ki suriyeliler vs yapıyor dikkat edersen terorist faan mi vardı bakalım içlerinde dedim bu belki yunanlida olabilir almanda olabilir bisey belirtmedim ki illaha afganlar vs yapıyor diye yunanlılar vs girse onlardan bahsederdim zaten ama girenlerin içinde var belkide bilemeyiz ki bunu siz olayı çok yanlış anladiniz
(2,765 puan) tarafından
Bu platformda cok yapiliyor canim sende oyle yapiyon diye sandim yani kim oldigunu bilmiyoruz tamam sosyal medyada videolar falan var amane oldugunu bilmiyoruz dogruluk paylari ne kadar
 hersey gorundugu gibi olsaydi deniz suyunu eline alinca mavi olurdu oyle degilmi canim benim
(770 puan) tarafından
Öyle tabi ama yapan kimse kimler sorumluysa bu durumdan Allah ta onları yaksın ne diyim ki daha
(2,765 puan) tarafından
Amin yapnin evi yansin oda icinde mahsur kalsin cayor cayoe yansin
ne bu dunyada ne obur dunyada gun yuzu gormesin insAllah o kadar canlar gitti insanlar hayvanlar ve milyonlarca agaclar gitti Allahim belasini versin insAllah
0 oy
(530 puan) tarafından
Azerbaycanlilar ne cok yardim ediyolar allah razi olsun ucaklar falan bâya yâni ama devlet hiç uçak vermiyor
(770 puan) tarafından
Azerbaycandan Allah razı olsun tek dostumuz

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 338 göst.
4 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Hicret (3,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 23 göst.
5 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elvan00 (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 251 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Prenses2 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 24 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Prenses2 (111 puan) tarafından soruldu

376,680 soru

11,273,612 cevap

34,659 kullanıcı

...