0 oy
228 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Daha 50 günlük bebek ama ben ölüyorum artık ağlıyor ağlıyor ve ben ne yapıcam bilmiyorum :((( sakinleşmiyor 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hemen göğsünü ver ve sessiz bir ortama geç bulunduğun yerden kalk kucağına al hafifçe salla öyle sakinleşiyor benim ki 
tarafından
Göğsümü emmiyo
-Reklam-
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Kucagima lip tın tın evin icinde dolasarak sirtini sıvazliyodum o zamanlar sakinlesiyoduuuu 
tarafından
Yapıyorum faydasız
0 oy
(1,352 puan) tarafından
47 günlükten merhaba. Ağladığında önce bi sorunu mu var diye bakıyorum. Aç mı altımı dolu gazı mı var uykusu mu var. Bunlar yolundaysa ve hala ağlamaya devam ediyorsa kulağını kalbime dayıyorum. Çünkü 9 ay boyunca o kalp atışını duydu. Poposuna da ritmik bir şekilde vuruyorum. Sakinleşiyor :)
tarafından
Oh ne güzel canım
(1,352 puan) tarafından
Onu anne karnında hissettirmeye çalış. İnşallah faydalı olur
0 oy
(621 puan) tarafından
Ben youtu.be dan anne karnındaki ses açıyordum 6 aylık olcak hala açıyorum çok ağlarsa tabi öncesi aç mı tok mu gazımıvar ona bakıyorum 
0 oy
(59 puan) tarafından
Merhaba canım bebeğini pış pışla oda olmuyor ise pış pış sesi ile salla oda olmaz ise ayaklarından tut gel git hareketlerini yap karnına masaj yap gazı mı neden sebebli ağladığını çözemedim mi annesi 
0 oy
(1,911 puan) tarafından
Bebekler için rahatlatıcı müzikler var onları acabilirsiniz. Hatta bu müzikler için uygulamalar var. Play storedan bakabilirsiniz
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Kolik bebek mi
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Kucağımda sallıyorum havaya kaldırıyorum anında gülüyor, 6aylık ama:) 
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Rahatsızlığı ne onu anlayon önce gazını var acmi eğer herşey uolundaysa siz Melisa çayı için sutunuzden çocuğunuzda geçer hem sakinleşir Allah'ın izniyle .okuyun bide nazarda olur cocuk
0 oy
(812 puan) tarafından
Kucağına al pıs pış diye sakın yavaşça sırtını sivazla cnm 
0 oy
(945 puan) tarafından
Sakinleştirici yöntemi sen bulmayı dene canım. Mesela benim oğlum babası yada ben şarkı söylediğimiz zaman sakinleşiyor. Sesin güzel olmasına gerek yok, bebeğin senin sesini biliyor öyle güvende hissedecektir bir dene derim
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Canım YouTube ta video var ağlayan bebeği sakinleştirme yöntemi diye. Ona bakabilirsin.
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Sallıyorum yada kafasını göğsüme dayiyor kucakta sakinliyor sarılıyor fln öyle susar 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 192 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Livosum (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 306 göst.
1 Ocak 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Buraak (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 333 göst.