0 oy
283 göst.
Diğer kategorisinde (588 puan) tarafından
Kızlar hamam böceği ve karınca için etkili bir ilaç var mı?

11 Cevaplar

0 oy
(11,069 puan) tarafından
Hamamböceği için en etkili ilaç jel ilaçlar. Şırınga şeklinde oluyor. Araştır bak göreceksin, öyle kurtuldum ben
(588 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol markası var mı?
(11,069 puan) tarafından
Benim eşim otelden getirdi. Marka yok ama youtubeda marka fark etmez jel ilaçların çoğu çok etkili diye dinlemiştim. Bekle link atıcam
(588 puan) tarafından
Tamamdır çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Karınca icin Raid kırmızı köpük 
(588 puan) tarafından
Bakıcam canım çok sağol
0 oy
(11,069 puan) tarafından
(588 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(11,069 puan) tarafından
Rica ederim yorumlarda aklına takılan soruların cevapları da var marka falan da yazmış yani
0 oy
tarafından
hamam böceği benim evimde de var bu ay ilaclatmayi düşünüyoruz insallaj 

ilk zamanlar  karınca da geliyordu geldiği yerlere domestos ve esim bi ilaç getirdi onu karisrip sıktım bir daha görmedim şükür 
(588 puan) tarafından
1 tane gördüm ama vardır herhalde. Tiksiniyorum. Çözüm bulmam lazım
0 oy
(692 puan) tarafından
Kuzum bende iki üç gün önce bu sorundan kurtuldum çök şükür Allahıma  hit jel hamam böceği ilaci al ve heryere damlar  3 günde kurtuldum 
tarafından
evet bende de aynı canm sağol internetten de baktim orada da var ziraatci bulamazsam ordan sipariş vericem
(692 puan) tarafından
Tamam canım:))
(588 puan) tarafından
Alman hamam böceği ne ki? Normalden ne farkı var?
(692 puan) tarafından
Canım her böceğin ayrı bi ilaci var oyuzden yani
tarafından
aynen  bu da hamam böceği fakat türleri farklı bu cok daha hızlı ve uçabiliyor uçtuğu gibi üremesi de aşırı hızlı
0 oy
(610 puan) tarafından

Bugün bı arkadaşa dha tavsiye ettim bunu al bana dua edersin çok 

imageiyi bn kurtuldum inan

(588 puan) tarafından
Netten mi aldın canım bakıcam sağol
(610 puan) tarafından
Yok cnm eczanelerde var 1 litre suya bir kapak köy fiş fiş şişesine köy çalkala sık heryere duvar diplerine koltuk altlarına gelmez emin ol yerleri silsen bile etkisini kaybetmiyo
(588 puan) tarafından
Çocuk için sıkıntı yaratır mı ki malum hiç durmuyo yerinde
(610 puan) tarafından
Korkma bnde ilk onu düşündüm kullanınca bişe olmaz için rahat olsun bn halıkenarina bile sıktım .için rahat etmesse gece sık yatmadan sbah sil zten etkisi duryo gitmiyo .
0 oy
(872 puan) tarafından
Benim evimi da karıncalar bastı ohaaaa. Fis fis zehir yapmak istemedim , kızım emeklemeye baslicak, Allah korusun 1 cm silinmez kalır korktum. Ama karınca yemi falan aldım karıncalar oyun oynadı orda park gibi oldu onlara. Birisi borik asit tavsiye etti. Borik asiti haşlanan yumurta sarısı yada haşlanan patates ve şeker ile karistiyorsun, istersen az bisey yağ köy içine, yapış yapış olsun, onlardan küçük küçük top yapıyorsun her köşeye koyuyorsun. Onlar yer ölür. Karınca ve hamam böceği için etkiliymis. Insanlara böcek ilacı kadar zarar vermez. Zarar vermesi için kasık kasık yemek lazım. Ama yine de dikkatli ol, nasıl olsa asit. Nereye koyduğunu görüp alabileceğim için onu kullandım. Karıncalar kayboldu.
0 oy
tarafından
Köydeki eve raid almıştı esim birde eczaneden almıştı küçücük kutu 100 liraydı
0 oy
tarafından
Inan bana 3n etkilisi filit yem karinca ve hamam bocegi icin kutu seklinde dip koselere birak ertesi gun etkisini goruceksin y ayda etkili ben karincalardan kurtdum aninda suan bur tane bike yok
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Daha bugün aldım canım denedik bakalım insalalh bidaha görmem. Tarımcılarda 15 liraya bi ilaç var suya karıştıtıp böcek çıkabilecek yerlere sıkıyosun. Bizim evde de kalorifer böceği var geceleeri çıkıyor :( tiksiniyorum artık hep görmekten bizde bugün ilaçladık bakalım inşallah faydası olur 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 101 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Tarkbr (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 176 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,063 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.