0 oy
574 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar ben 38 yasindayim 23 yildir kullaniyorum araliksiz kotu ornek olmayin ama hamileyken bile birakamadim irademe hakim olamadim ama oglum suan 9 bucuk aylik ve her ay surekle orta kulak enfeksiyonu geciriyor doktor sigara icilen ortamdan uzak tut dedi neyse karar verdim devlet hastanesine sigara birakmaya gittim 10 gun once bana bir ilac verdi campixs diye basladim dun gecede sigarayi birakmak istiyorum diye bir video izaledim 10 gundur iciyordum hala ama o videoyuda izleyince dun gece 12 de son sigarami icip yemin ettim bir daha icmiycem diye bugun ilk gunumde ve icmedim cok sukur biraz irade biraz ilacin etkisi sigariz bir gun yasadim cok sukur sizlerden de icen varsa denesin mutlaka ben bir gun degil 2 saat icmeden asla duramazdim gunde bir bucuk paket iciyordum 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Ya takdir ediyorum sizi. Tebrik ederim. Sigara kullanmadim belki anlayamam icen birini ama birakan ornek cok demrkki birakilabiliyor. insallah bir daha hic icmezsiniz. Darisi babama insallah :)

tarafından
cok tesekkur ederim inan ne kadar zorlansamda irademe hakim olup biraktim bugun ikinci gunum icmiycem artik yemin ettim
-Reklam-
0 oy
(185 puan) tarafından
Cnm eşim de içiyo hap değilde bant verdi hap kalmamıs ama bantın hiç yararı olmadı 1 Ay bıraktı geri basladı hap içse bırakır bence tyzem hala bıraktı irade de önmli de eşimde yok o irade hap gelmiş mi cnm artk hap bitti diyolardı
tarafından
10 gun once aldim canim verdiler hao biterde ortada kalirsam dedim cok geldi bitmez dedi bugun icmedim bi daha icmem eminim kendimden ilk 3 gun zoe gecermis bir gun bitti
(185 puan) tarafından
Devam et cnm sakın bırakma hapı hap cok işe yarıyo bide irade işi aklına getirme cnm hala tiksinirmişsin teyzem bağımlısıydı bıraktı şükür
(749 puan) tarafından
Esiminde 3. Gunu bant kullniyor daha icmedi hic  iyi gidiyor ama baklm   nicotinell ismi
(185 puan) tarafından
Aynen bizimki de oydu ama benim eşim geri başladı inşllh senin eşin de işe yarar
(1,064 puan) tarafından
Canim o hapi yazdirdinmi paraylami aldn bende esim icin alsam o da iciyor
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Bende yaklaşık 16 17 yıldır kullanıyorum çok küçük yaşlrda başldım hamilykende bırakmadım mlasef şuan o kadar çok istiyorum ki bırakmayı ama bu konuda çok güçsüzüm kendi kafamıza göre bu söylediğin ilacı alıp kullansak sıkıntı olurumu acaba yoksa herkese aynısnmı veriyorlar birde ben emziryrum bebeğimi içemem şuan sanrım
tarafından
cok pahali kuzum 350 tl devlet veriyor ucretsiz ne geregi var yazik
(1,887 puan) tarafından
Sigortam yok benim zaten kuzum mecbur ücretli alcam
0 oy
tarafından
Benim eşimde bırakacak bırakacak diyor bir türlü bırakamıyor bende söylim vari gitsin... Devlet hastanesine ne diyerek gidiyon 
tarafından
gogus hastaliklari sigara birakma polikiligini  kan nefes testi akciger filmi cektiriyorlar psikologla gorusuyorsun bagimlilik dereceni olcuyor ben yuksek bagimli ciktim ona gore ilac veriyor ilk saglik mudurlugunden aliyosun ilacida ben biraktiysam herkez birakir sezeryandan ciktim ilk yuruyuste yaktim düsün yani
tarafından
Ayy çok teşekkür ederim canım :)) hadi inşalah eşimde bırakır
0 oy
(845 puan) tarafından
Inşallah bende bırakırım  bi gun hamile olduğumu öğrendiğimde hiç içmedim oğlum doğdu sütümde yoktu zaten 4 ayında bi anlik sinirle geri başladım sigaraya
tarafından
ah o sinir yokmu iste bir taneden bisey olmaz geri birakirim demekle icilen bie sigara tekrar bagimli yapiyor insallah yine birakirsin
0 oy
(14 puan) tarafından
Benim eşim de günde bir buçuk paket içerdi 4 ay önce bıraktı sağlık ocağının verdiği hap tam etki etmedi Datça acıbadem macunu var canım aktarda 25 lira ondan kullandı bir kaç ay tiksindirdi nikotini temizliyor vücuttan bende macun sayesinde bıraktım tiksinti geliyor içince sigara içme isteğini azaltıyor dene istersen 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Ben o ilacla azaltmistom geri  ictim ki sigara cok seviyorum bi pakrt icer ard arda 2 3 icerdim sinra bi seans vs oluyo gene biraz biraktim ictim

Hamile kaldim ve ogrendikten 1 2 dusurdum ikizi kaynetmeme ragmen biraktim suan kizim 7 aylik 15 haftafa bırakmıştım yani hersy fasa fiso kafada bitecek ha bende tek zarari hamile arti sigara birakma ilaclar 10 kg kaldi :))))
tarafından
kilo umrumda degil inanki yeterki bu esaretten kurtulayim biktim artik
0 oy
(221 puan) tarafından
Ben ıcıyordum hamile kalınca direk kestim dahada ıcmem herhalde cocugumdan onemlı degil ya esımde 15 sene ıcmıs zam gelince oda bıraktı cok sukur :) ❤️
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Benim esimde kiziyorum icme diye yasakliyorum tamam diyor 2 3 gun 1 hafta 2 3 ay kadar icmeden duruyir bakiyorum yine baslamis. 15 gun icmese bigun bakiyorum icmis aslinda durabiliyor onca zaman ama gene iciyor illaki. Ondada ise yararmi acaba.
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Emzirirken kullanilirmi bu ilac
0 oy
tarafından
Bnde çok içerdim hamile olduğumu öğrendiğim an bıraktım doğum yaptım içmiyorum hala içmem de artık oğlum için 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 208 göst.
13 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gulden87 (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
25 Aralık 2023 Aile kategorisinde sweetlady (612 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 59 göst.
30 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fdmdn (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 141 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu

379,169 soru

11,349,933 cevap

34,817 kullanıcı

...