0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde (14 puan) tarafından
Youtube de onceden gece beslenmesini nasıl bıraktığımızı anlatan video çekmiştim simdide emzirmeyi tamamen sonlandirdik herhangi birsey surmeden konusarak ve sandigimdan cok cok kolay sekilde  ayrintili anlattigim bi video cekmemi istermisiniz

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Buraya yazarak da bize tecrübeni anlatabilirsin. Çünkü insanlara başka siteye başka platforma yönlendirmek biraz zor olacaktır ama burada erişim kolaylığı var
(14 puan) tarafından
Tabi burdanda yazarim sadece youtubede video cekiyorum  izlemek isterseniz diye ama firsatim oldugunda burdanda anlatirim surefi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende hiç zorlanmadan kestim 
tarafından
Aynn :))
(14 puan) tarafından
Belki sizde anlatabilirsiniz sureci nasil yaptiginizi benim gibi biraktirma asamasinda arastima yapan merak edenlere faydasi olur
tarafından
Canım eşim birakmiyo video koymami
(14 puan) tarafından
Anladim canm burdanda yazabilirsiniz belki insan merak ediyor o donemde nasil olacak nasil uyutacam diye en yakin zamanda hem video yuklerim hemde burdanda yazarim
tarafından
Hmm anldm cnm
0 oy
(3,542 puan) tarafından
İsteriz. Gece beslenmesini çektiğiniz videonun linkini atar mısınız? 
(14 puan) tarafından
(3,542 puan) tarafından
Teşekkür ederim. Hemen bakıyorum.
(14 puan) tarafından
Ben tesekkur ederim
0 oy
(333 puan) tarafından
Gece beslenmesini nasıl biraktirdin canım benim bebeğim 15 aylık alışkanlık yapmış aynı satte gece 3 te başlar sabah 9 a kadar 3-4 defa uyanır
(14 puan) tarafından
Yukarida bi yoruma link biraktim biz daha fenaydik yarim saatte bir kalktimizi bilirim
(333 puan) tarafından
dur izliyeyim belki işe yarar
(14 puan) tarafından
Sormak istediginiz bisey olursa ozelden sorabilirsiniz
(333 puan) tarafından
tamam canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 140 göst.
24 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mastikaa (534 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
15 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde yesmesn (747 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
9 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SağlıklaGelBebeğim (365 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
16 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde yesmesn (747 puan) tarafından soruldu

384,709 soru

11,507,951 cevap

35,164 kullanıcı

...