0 oy
453 göst.
Aile kategorisinde (539 puan) tarafından
Ilgisizliginden ailemi dislamasindan biktim artık 2.5senedir hayatımda beni hic tanımıyor.bir fikir vermeye korkuyorum beni kotu goruyor diyetteydi kahvalti yapicakmisjn toz mu iciceksin dedim icmicem aman git sen te benim yemeni istemiyorsun deyip kusuyor bana.sabah aradim normalde o beni 5saate bir arar elim yandı su topladı dedim o ne benim göğsüm sobada yandı soyuldu diyot uyuyamadim   kiz durmadı diyorum yalan söyleme ben varken ağlamasa uyanmıyorsun dedi senden istediğim ilgiyi bana veremiyorsun dedim biktim artık hep aynı seyler söylüyorsun gelince ipini salayım özgür kal inanmiyorum sana dedi bende inanmıyorsan bitti o zaman hadi eyvallah deyip kapattım yüzüne cok sinirliyorum naoicam bilmiyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Sakin ol bence
(539 puan) tarafından
Olamiyorum 30 yaşında çocuk gibi ince düşünemiyor
tarafından
Hep öyleler  cnm bitti  demekle bitse keşke
(7,654 puan) tarafından
Canim benim adamin karakteri 60 yaşına da gelse degismez kendini bosuna sinirlendirip sinir hastası etmene değmez senden bitane var ve dünyaya tekrar gelmeyeceksin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzum daha öncesinde çözüm odaklı bir şeyler denedin mi neden böyle oldu durumlar bu hale gelecek kadar.
(539 puan) tarafından
6audir uzağız birbirimizden onceden boyle değildik ailesinden uzaktık birde annesine fıstığım diye çağırıyor birkere beni oyle çağırmadı zoruma gidiyor benimde trip arıyorum
0 oy
(333 puan) tarafından
Canım ne kadar inanıyorsun bu tür olaylara bilmiyorum ama muska falan yapmış olmasınlar. Baksana dünyanın çivisi çıkmış ben artık herkesten herşeyi bekliyorum. Sende bir eşine baktır canım bence zararlı cikmazsin
(539 puan) tarafından
Nasil bastırılıyor kuzum valla hersey olabilir cevremde düşman cok
(333 puan) tarafından
yok mu çevrende bildiğin hoca falan
(539 puan) tarafından
Yok kuzum
(333 puan) tarafından
Cami hocası da olur canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 229 göst.
0 oy